رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

سرور تیم اسپیک

شما هم میتوانید عضو بکس لرن نت در تیم اسپیک باشید ! بالاخره سرور تیم اسپیک انجمن برنامه نویس ایرانی راه اندازی شد که شما میتوانید با نصب نرم افزار teamspeak به جمع ما بپیوندید.

ts.learn-net.ir
رضا آزاده

نمایش و گذاشتن والپیپر گوشی

پست های پیشنهاد شده

درود

ابتدا کتابخونه استیودنت لایبری را فعال کنید

- خوب برای گرفتن و نمایش والپیپر فعلی اندروید باید یک ImageView ایجاد کنید و کد زیر زیر رو توی ساب گلوبالس بنویسید :

کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

و سپس لیوت رو لود کنید

و کدای زیر رو بنویسید

کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

SetBackgroundImage: دستوری که می گوییم عکس ImageView جه چیزی باشد .

S.getWallpaper : می گوییم متغیر s والپیپر فعلی گوشی را بگیرید .

- سپس برنامه را ران کنید . باید والپیپر گوشی یا شبیه سازتان در imageView نمایش داده شود .

- حالا برای گذاشتن یک والپیپر باید کتابخانه بالا را دانلود کرده و عکس مورد نظر را در قسمت فایل های پروژه اضافه کنید .

- سپس کد زیر را در ساب گلوبالس کد زیر را بنویسید :

setWallpaper : دستور ست کردن والپیپر

بقیه ی دستورات : می گوییم از DirAssets فایل 1.jpg .

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Yaseen
      سلام 
      دوستان و اساتید گرامی عرض ادب دارم
      من اکثرا با گوشی با لپ تاپم وصل میشم اخیرا پس از چند دقیقه اتصال گوشی خود به خود نقطه اتصال یا همان هات اسپات رو غیر فعال میکنه توی اینترنت گوشی هیچ مشکلی نیست مشکل از همین نقطه اتصاله  همه تنظیمات رو هم بررسی کردم 
      ایا تاکنون چنین موردی براتون پیش اومده>
      البته برخی مواقع پیامی مبنی براینکه "" بخاطر اینکه هیچ دستگاهی به گوشی وصل نشده و بینه سازی هات اسپات غیر فعال میشه در صورتیکه 3 گوشی به اینترنت گوشی من متصل بودن 

• توسط Mehdi_Abn
      سلام
      ببخشید من توی لاگ مثلا 5 6 تا لینک بدست میارم حالا میخوام این لینک ها همشون یا توی لیبل قرار بگیرن یا هم توی لیست ویو؟
      من لیبل را برابر اون دریافت لینک کردم  اما فقط یکی از لینک هارو نمایش میده من میخوام همشون را نمایش بدم چیکار کنم؟
    • توسط xboby
      با عرض سلام،
      در وب سایت ها خیلی متداول است که تبلیغاتی را از دیگر
      سایت ها و شرکت ها در صفحات سایت خود بشکلی خاص و
      زیبا و با جلوه های ویژه ، نمایش می دهند؛
      در IPS چطور می شود چنان تبلیغاتی را  که در بالا اشاره کردم نمایش داد؟
      لطفا راهنمائی بفرمائید.
                                               بسیار متشکرم

• توسط رضا آزاده
      درود
      اول از هرچیز کتابخونه ی ICOSPhone را فعال کنید
      خوب در قسمت Globals
      بعد Activity 
      وبعد هم Sub btnMemory
      به همین راحتی
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر