رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

سرور تیم اسپیک

شما هم میتوانید عضو بکس لرن نت در تیم اسپیک باشید ! بالاخره سرور تیم اسپیک انجمن برنامه نویس ایرانی راه اندازی شد که شما میتوانید با نصب نرم افزار teamspeak به جمع ما بپیوندید.

ts.learn-net.ir
شایان آباد

ساخت تم انلاین با پیش نمایش

پست های پیشنهاد شده

باسلام

امروز یه لینک یه سایتی رو پیدا کردم برای ساخت تم اندروید بدون xml نویسی که دارم روش کار میکنم که یه اموزشی برای xml بسازم

اینه که میتونی کاری که میکنی رو انلاین ببینی!

Android Action Bar Style Generator

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chatbuzz
      سلام خدمت دوستان لرن نت یه اروری داشتم در مورد ساخت  private sign key
      که بعد از ساخت اون و کامپایل کردن در بیسیک فور اندروید خطای زیر نمایش داده میشه

در پایین هم محتویات فایل کلید هم هست

لطفا اگه میشه راهنماییم کنید مشکل از کجاست ؟
    • توسط FoRI
      سلام
      دوستان بنده میخواهم که از آندروید یک مقداری را پست کنم و در دیتابیس جستجو کنم و نتایج را بهمراه لیمیت در آندروید دریافت کنم کدهای زیادی استفاده کردم و کوئری مناسبی پیدا نکردم که نتیجه بده
      لطفا راهنمایی کنید یا نمونه مورد نظر بزارید و ترجیحا جیسون باشه
    • توسط سجاد مروی
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      با آموزش اسلاید منو حرفه ای با من همراه هستید که درخواست های زیادی در این مورد شده بود ، بنده و اقای محمد جنگجو دو نوع سورس کد براتون اماده کردیم.
      که اگر شما آموزش را مشاهده کنید متوجه میشید دقیقا کار یک اسلاید منو در بیسیک فور اندروید چگونه میباشد.
      آموزش تصویری که تهیه شد ، دو سرموضوع داشت : راست چین کردن اسلاید منو ، چپ چین کردن اسلاید منو.
      طرحی که استفاده شد برای این آموزش متریال میباشد که نمونه عکسی که میشه براش گذاشت :

اما در این آموزش تغییر فونت نوشته ها گذاشتن ایکن برای ایتم ها و ... تدریس شده که با دیدن این آموزش مشکل شما حل خواهد شد.
      این آموزش کاملا اختصاصی انجمن برنامه نویس ایرانی و هرگونه انتشار تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.

سورس اقای محمد جنگجو :
      menu.rar
      سورس خود بنده (سجاد مروی) :
      RTL-LTR Menu.rar
      آموزش تصویری این مورد (با تدریس : سجاد مروی) :
      RTL-LTR Material Menu_MinSize.rar

موفق باشید
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      با دوره آموزش ساخت ربات تلگرام به زبان سی شارپ با من همراه هستید.
      ابتدا توضیحاتی در رابطه با این دوره بهتون میدم و بعد سرفصل هارو خدمتتون عرض میکنم.
      ربات تلگرام نوعی حساب کاربری ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام طراحی شده است. کاربران میتوانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند، این ارتباط میتواند در یک مکالمه شخصی و یا در یک گروه ایجاد شود. شما میتوانید ربات خود را با استفاده از API تلگرام و از طریق درخواست های HTTPS مدیریت کنید.
      بنده سعی کردم در این دوره هرچیزی که بلد هستم در اختیار شما بزارم. آموزش ها به صورت پروژه محور نیست و هر قسمت از آموزش ها یک مبحث مربوط به ربات تلگرام توضیح داده میشه و ترتیب خاصی نداره.
      ولی تنها چیزی که حکم برقرار میکنه اینجا این هست که از جلسه 1 که شروع کردم به صورت مقدماتی بوده و هرچی جلوتر رفتیم سختر و پیشرفته تر شده.
      هیچ چیزی برای ما سخت نیست و فقط امید و وقت میتونه هرچیزی رو تکمیل کنه.
      بنده سعی میکنم هر روز یک آموزش رو براتون قرار بدم امیدوارم از این آموزش ها خوشتون بیاد و اگر سوالی داشتید در قسمت سوالات پشتیبانی مطرح کنید بنده و اقای @Professor پاسخ خواهیم داد.

موفق باشید.

دانلود ریفرنس مربوط به این آموزش ها :
      Telegram.dll

جلسه 1 :
      learn 1 c# bot.mp4
      جلسه 2 :
      learn 2 c# bot.mp4
      جلسه 3 :
      learn 3 c# bot.mp4
      جلسه 4 :
      learn 4 c# bot.mp4
      جلسه 5 :