رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
شایان آباد

ساخت تم انلاین با پیش نمایش

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,138

بنیان گذار و مدیر فنی

باسلام

امروز یه لینک یه سایتی رو پیدا کردم برای ساخت تم اندروید بدون xml نویسی که دارم روش کار میکنم که یه اموزشی برای xml بسازم

اینه که میتونی کاری که میکنی رو انلاین ببینی!

Android Action Bar Style Generator

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط er4_4
      خسته نباشید دوستان من میخوام یک فرم بسازم و اطلاعاتی که تو این فرم توسط کاربر پر میشه به دیتابیس منتقل بشه این کد رو نوشتم نمیدونم چرا عمل نمیکنه کسی میتونه کمک کنه
      فایل register.php
      <!DOCTYPE HTML> <html> <head> <title>Untitled</title> </head> <body> <form action="" method="post"> <table> <tr> <td>username</td> <td><input type="text" name="username" value="" /></td> </tr> <tr> <td>password</td> <td><input type="password" name="password" value="" /></td> </tr> <tr> <td><a href="index.php">salam bar shoma</a></td> <td><input type="submit" name="submit" value="submit" /></td> </tr> </table> </form> </body> </html> <?php include 'db.php'; if(@$_post['submit']){ $username = @$_post['username']; $passworda = @$_post['password']; $password = md5($passworda); mysqli_query($connect,"INSERT INTO uer(username,password) VALUES ('$username';'$password')"); ?> <script type="text/javascript"> alert("data normal"); window.location.href="index.php"; </script> <?php } فایل db.php
      <?php $connect = mysqli_connect('localhost','root','','login'); ?>  فایل index.php
      <!DOCTYPE HTML> <html> <head> <title>Untitled</title> </head> <body> <form action="login.php" method="post"> <table> <tr> <td>username</td> <td><input type="text" name="username" value="" /></td> </tr> <tr> <td>password</td> <td><input type="password" name="password" value="" /></td> </tr> <tr> <td><a href="register.php">belum dafter</a></td> <td><input type="submit" name="submit" value="submit" /></td> </tr> </table> </form> </body> </html> نمیدونم چرا اطلاعاتو میگیره ولی نتیجه کار که نمایش کد جاوا و ثبت اطلاعات در دیتابیس هست رو حاصل نمیشه
    • توسط az_09
      دوستان من میخواهم یک کتابخونه برای تلفظ متن به صدا بسازم با همه کتابخانه های تلفظ متن به صدا کار کردم و تقریبا ما کتابخونه ای برای بیسیک فور نداریم که متن فارسی به صدا رو تلفظ داریم یک مورد ولی خیلی ناقصه دوستانی که تو ساخت کتابخونه تجربه داشتند راهنمایی کنند ممنون میشم
    • توسط alirezadi
      سلام دوستان سال نو مبارک انشالله سال خوبی داشته باشید
      دوستان چند وقتی هست که فکر من خیلی درگیره نحوه برقراری ارتباط همیچن برنامه هایی باسایت ها هستش برای مثال 
      سایت رپ فارسی یکی از محبوب ترین سایت های موسیقی هستش و اپ اندروید هم داره 
      اما سئوالی که هست برای اپدیت کردن اطلاعت سمت سرور برنامه از یک پنل ساخته شده استفاده میشه یا امکانش هست که به طور خودکار با تعیین سطح دسترسی برنامه با اپدیت کردن سایت اطلاعات رو بروز رسانی کنه ؟؟
      طراحی یه همچین ui کار سختی نیست اما ارتباط با سایت بدجوری فکرمو مشغول کرده 
      ببخشید اگع زیادی حرف زدم ممنون میشم از اساتید راهنمایی کنن
    • توسط rezar4950
      سلام دوستان
      چه جوری میشه یه برنامه ساخت که بشود از طریق نقطه اتصال فایل و برنامه ارسال کرد
      با پلتفرم b4a
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.