رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

سرور تیم اسپیک

شما هم میتوانید عضو بکس لرن نت در تیم اسپیک باشید ! بالاخره سرور تیم اسپیک انجمن برنامه نویس ایرانی راه اندازی شد که شما میتوانید با نصب نرم افزار teamspeak به جمع ما بپیوندید.

ts.learn-net.ir
مهدی کفشگر

آموزش کار با کتابخانه AnimationPlus - بیسیک4اندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی و کاربران عزیز انجمن برنامه نویس ایرانی!

یه آموزشی پیرامون کتابخانه انیمیشن پلاس ضبط کرده بودم که گفتم بد نیست اینجا هم به اشتراک بزارم.
در این آموزش یاد خواهید گرفت که چطور میشه، با کلیک کردن بر روی باتن، اون محو بشه و دوباره بیاد و چند افت دیگه که خیلی سادن ولی پیاده سازیش، برنامه رو زیبا میکنه!

;))

مشکلی داشتید در همین تاپیک در خدمتم :)>-

• پسندیدم 7
  • حال کردم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط سجاد مروی
      به نام خدا ، با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      در این آموزش تمام متد های regex شامل :
      split matcher replace ismatch  

در محیط b4a آموزش داده شده است ولی در همه محیط های b4i / b4j / b4r نیز به همین شکل هست .
      دانلود :
      regex in basic(b4a-b4i-b4j-b4r)_MinSize.zip
    • توسط FoRI
      سلام دوستان
      لطفا اگر کسی با این کتابخانه کار کرده و مشکلی نداره یه محبت کند بیاد مارو هم راه بندازه
      اقای شاهپیری که نیستن و وقتی هم که بودن پاسخگو نبودن ماهم دستمون مونده تو پوست گردو
      دقیقا عین چیزی که توی فیلم اموزشیشون بوده رو عین همونو نوشتم ران میگیرم هیچی نمایش نمیده دوستان یه تست کنن این سورس رو اگه مشکلی داره بگید واسه شروع و تست کتابخانه اومدم از این بخش شروع کردم که مدتیه بدجور اذیتم میکنه و نتونستم راهش بندازم که ببینیم چطوره

Items List RecyclerView
      دوستانی که کتابخانه رو دارن اگه لطف کنن سورس رو تست کنند ببینید نتیجه میگیرن یا نه میخوام ببینم مشکل از سورسه یا کتابخانه یا sdk
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      این کتابخانه برای افرادی هست که میخوان ، کاربر دو بار روی دکمه back گوشی کلیک کنه تا نرم افزار خارج بشه.
      و از خروج با یک بار کلیک در نرم افزار جلوگیری کنند که با این کتابخانه این امکان فراهم خواهد که شما این مورد را اعمال کنید.
      دانلود کتابخانه :
      Assistant_Doubleclicktaptoclose.zip

آموزش استفاده از کتابخانه :

موفق باشید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر