رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
شایان آباد

آموزش تصویری نصب و راه اندازی اندروید استودیو

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,146

بنیان گذار و مدیر فنی

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی

با آموزش نصب و راه اندازی اندروید استودیو با من همراه هستید ، اندروید استودیو نرم افزار یا بهتر بگم محیط برنامه نویسی برای ساخت برنامه اندروید میباشد.

شما میتوانید در اندروید استودیو به زبان های : جاوا و کاتلین برنامه نویسی کنید و نرم افزار اندروید خودتون تولید کنید.

از لحاظ کدنویسی و قدرت برنامه نویسی اندروید استودیو قویترین IDE میباشد که ما میتوانیم استفاده کنیم.

سرفصل ها :

• نصب اندروید استودیو
  • نصب sdk manager
  • بررسی نصب بودن sdk
  • وصل کردن شبیه ساز اندروید به اندروید استودیو (وصل کردن BlueStack به اندروید استودیو)
  • ایجاد اولین پروژه در اندروید استودیو
  • اضافه کردن ویو به نرم افزار
  • خروجی گرفتن از نرم افزار

پارت 1 :

part 1 android studio.zip

پارت 2 :

part 2 android studio.rar

موفق باشید

• پسندیدم 8

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط aref74
      سلام خدمت همگی
      ی برنامه ای ساختم و آلان آماده انتشاره ولی زمانیکه روی گوشی یا شبیه ساز نصبش میکنم ، حین نصب همچین اروری میده blocked by play protect و من گزینه install anyway انتخاب میکنم تا نصب بشه . بازار به این ارور گیر داده . تو نت سرچ کردم ولی اطلاعات زیادی نبود و برای راه حلش گفته بود که برای گوگل فرم بزنی و اطلاعاتی در مورد برنامه براشون بفرستی .
      از دوستان کسی تاحالا به این مشکل خورده و اینکه راه حل آسونتری هست و دلیل این ارور چی هست اصلا؟
      تو برنامم دسترسی اینترنت ، ویبره و درون پرداخت دارم و چیز خاصی نیست .
    • توسط محمد معین عبدی
      سلام بر دوستان عزیز، خیلی وقت بود که در هیچ انجمنی فعال نبودم اما به جبران این غیبت، با یک آموزش خوب خدمت شما رسیدم 
      این دوره شامل آموزش استفاده از کتابخانه های قدرتمند Rxjavaو Dagger و android architecture components می باشد و با استفاده از این ابزار ها، معماری MVVM را پیاده خواهیم کرد و به زبان بسیار ساده این مفاهیم نسبتأ پیچیده را یاد خواهید گرفت.
      نکته برای راحتی کار خودم از پلتفرم داکیومنت نویسی GitBook استفاده کردم و ویدیو ها در سایت آپارات آپلود شده و در کنار آموزش ویدیویی، آموزش متنی نیز در کنار آن قرار داده شده!

لینک دوره: دوره معماری MVVM در اندروید استدیو و کاتلین
      نکته : آموزش هنوز تکمیل نیست اما هر روز تکمیل تر خواهد شد تا به نتیجه مطلوب خود برسد!
      خوشحال میشم نظرات و پیشنهادات خودتون رو در این تاپیک بیان کنید!

نکته آخر: این آموزش مختص به هیچ انجمنی نیست و صرفا جهت آموزش به همه برنامه نویسان عزیز می باشد و در تمامی انجمن های برنامه نویسی قرار داده خواهد شد!
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.