رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
شایان آباد

آموزش تصویری نصب و راه اندازی اندروید استودیو

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,146

بنیان گذار و مدیر فنی

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی

با آموزش نصب و راه اندازی اندروید استودیو با من همراه هستید ، اندروید استودیو نرم افزار یا بهتر بگم محیط برنامه نویسی برای ساخت برنامه اندروید میباشد.

شما میتوانید در اندروید استودیو به زبان های : جاوا و کاتلین برنامه نویسی کنید و نرم افزار اندروید خودتون تولید کنید.

از لحاظ کدنویسی و قدرت برنامه نویسی اندروید استودیو قویترین IDE میباشد که ما میتوانیم استفاده کنیم.

سرفصل ها :

• نصب اندروید استودیو
  • نصب sdk manager
  • بررسی نصب بودن sdk
  • وصل کردن شبیه ساز اندروید به اندروید استودیو (وصل کردن BlueStack به اندروید استودیو)
  • ایجاد اولین پروژه در اندروید استودیو
  • اضافه کردن ویو به نرم افزار
  • خروجی گرفتن از نرم افزار

پارت 1 :

part 1 android studio.zip

پارت 2 :

part 2 android studio.rar

موفق باشید

• پسندیدم 8

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط 0P3N3R
      سلام دوستان بنده دوتا سوال دارم که در مورد نشان دادن ویدیو در برنامه های بیسیک فور اندرویدی است.
      مورد اول افلاین :
      دوستان بنده بیش از 30 ویدیو دارم که میخوام در حالت افلاین نشان بدم که اگه همچین کاری بخوام بکنم 100% حجم برنامه من بالای 1 گیگ خواهد بود چرا که حجم فایلای من بیش از 80 مگابایت میباشد. برای اینکه بتونم این ویدیو ها رو بصورت افلاین نشون بدم چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟ اصلا همچین چیزی امکان پذیر است؟ لطفا راهنمایی کنید.

مورد دوم انلاین :
      من همون فایلا رو در اپارات اپلود کنم چطوری میتونم در برنامه اندرویدیم اونها رو لود کنم و نشون بدم؟ کتابخانه های student library - video view تست شدن و باب میل بنده نبودن . دلیل اینکه ویدیو ویو باب میل من نبود این بود که من میخوام در یک پنل اون ویدیو رو نشون بدم ولی در اینجا مجبور بودم از start activity استفاده کنم. لطفا بصورت ساده توضیح بدید که من باید چیکار کنم . پیشاپیش ممنون
    • توسط reza.c
      خسته نباشید.
      من یک سرویس ساختم که وقتی پیامک 12345 به گوشی ارسال شد آهنگ پخش کنه اما سرویس بعد از اینکه برنامه بسته میشه غیرفعال میشه.
      میخام کاری کنم که سرویس همیشه فعال بمونه. لطفا راهنمایی کنید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.