رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

رضا آزاده

لود کردن عکس با httpjob

پست های پیشنهاد شده

درود

باسلام

ابتدا از قسمت libs تیکه Httputils2 رو بزنید

بعد یک imageview به پروژتون ادد کنید در قسمت Activity_Create کد زیر رو بنویسید

dl.Initialize("job1",Me)
dl.Download("http://s3.picofile.com/file/8224015468/Snap2.png")

"که لینک عکستون رو میتونین بزارین جای لینک من و این کد رو هم فرا خوانی کنید برای بکگراند imageview

Sub JobDone (Job As HttpJob)
Log("Done")
ImageView1.SetBackgroundImage(Job.GetBitmap)
End Sub

تموم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      نمونه سورس استفاده از پوش نوتفیکیشن شبکه پلاس در بیسیک فور اندروید با من همراه هستید.
      سورس رو براتون پیوست میکنم که اگر جایی مشکل داشتید از نمونه کد خود سایت استفاده کنید.
      plas push.zip

موفق باشید.
    • توسط امیرحسین طرق پیما
      درود
      اینم آموزش ارسال sms با پنل پیامکی که میتونید با شماره های اختصاصی خودتون مثل 50005858354 پیامک ارسال کنید
      این کار رو توی بیسیک به طور خیلی آسون انجام میدیم
      برای همه پیشنهاد میشه که هم چگونگی ارسال رو یاد بگیرن و هم کار کردن با api
      سعی کردم همه مباحث رو واضح بیان کنم تا همه کاربرا چه حرفه ای و چه غیر حرفه ای بتونن یاد بگیرن
      تایم آموزش 40 دقیقه هستش به صورت یک پارت 42 مگابایتی
      میتونید سیستم ثبت نام و ورود رو بسلزید با این آموزش و همچنین کاربر قبل از ورود باید ایمیل خودش رو تایید کنه در غیر این صورت اجازه ورود رو نداره و وقتی تایید کرد برای همیشه میتونه راحت وارد بشه
      -استفاده از php برای ارسال ایمیل -استفاده از php برای خواندن و ریختن اطلاعات در دیتابیس آنلاین -استفاده از کد فعالسازی -تشخیص درست یا غلط بودن کد فعالسازی -استفاده از پنل sms در بیسیک  
      محتوای مخفی شده شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید ، در صورتی که این مطلب را لایک کنید. (سپس بعد از لایک کردن صفحه را دوباره بارگذاری کنید)
    • توسط farhadhamid29
      سلام
      چرا با اندروید رات نمیتونم هک کنم علامت پرچم نمیاد فکر کنم مشکل از پورته کسی بلده راهنماییم کنه؟
    • توسط sourse
      سلام دوستان من با استفاده از کتابخونه یExoPlayer یک فیلمی رو پخش میکنم 
      چطور میتونم همراه فیلم زیرنویس رو هم نشون بدم درون پلیر؟
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.