رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

شایان آباد

آموزش ساخت تبلیغات با مدیریت برنامه نویس برای بیسیک فور اندروید

پست های پیشنهاد شده

naser sahami    31

به یک پسند بسنده نکردم قابل توجه دوستان بنده این پیشنهاد به شایان جان دادم و حاضر شدم بابتش هزینه کنم ولی داش شایان مردونگی کرد و اونا رایگان گذاشت ممنونتم رفیقققققققق gol.gif

• پسندیدم 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
naser sahami    31

آقا شایان من از این هاست سر در نمیارم .به تو صیه یکی از بچه ها توzgig.irثبت نام کردم ولی اونجا خیلی پیچیده است یه کم  توضیح میدی چه جوری متن و تصویر و مخصوصا gifتو هاست قرار بدیم .کدوم هاست رایگان کم دردسر و سادس ممنون :-?  

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
ebi99    2

با سلام لینک خرابه لطفا تصحیح بفمایید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط erik911
      سلام
      من یک برنامه فرستادم بازار که محتوا به صورت اختصاصی و دست نویس بود و رابط کاربری هم خیلی خوب ! اما بازار  بهونه زیر رو گرفته :
      جامعیت، کمیت و کیفیت محتوای یک برنامه‌ لازم است با یافته‌های کاربر که می‌تواند به راحتی با جستجو در اینترنت بیابد، تفاوت آشکاری داشته باشد
      چطوری میتونم درستش کنم ؟
    • توسط jonsnow
      سلام خسته نباشید
      ببخشید کدی هست که وقتی برنامه ی من باز شد چک کنه که برنامه ی مخربی مثه لاکی پچر تو گوششی هست یا ن ؟؟
      اگه برنامه ی مورد نظر در گوشی بو اجازه ی اجرای برنامه رو نده و خودکار برنامه بسته ششه ؟؟؟
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      نمونه سورس استفاده از پوش نوتفیکیشن شبکه پلاس در بیسیک فور اندروید با من همراه هستید.
      سورس رو براتون پیوست میکنم که اگر جایی مشکل داشتید از نمونه کد خود سایت استفاده کنید.
      plas push.zip

موفق باشید.
    • توسط jafarik
      سلام دوستان
      میخواستم یه اپی رو تو مایکت و بازار بذارم
      این قراره اولین اپم باشه
      از جایی که رایگانه میخوام با تبلیغ کسب درآمد بکنم
      ولی نمی دونم کدوم یک از شرکت های تبلیغ آنلاین بهتره برا اینکار
      من گشتم این شرکتا رو دیدم:
      تپسل         عدد         مگنت         کلیک یاب        دیجی اد        ادپلی         راست کلیک         اپ اد         بوق         آی نتورک         صبا ویژن(هنوز در مورد اپلیکیشنا شروع ب کار نکردن ولی نوشته بود ب زودی)
      میشه اون عزیزانی که تجربه دارن و با اینا کار کردن بهم بگن کدومش بهتره؟
      از نظر پرداخت ویو و کلیکی و پشتیبانی و تنوع تبلیغات و هدفمندی تبلیغات و نرخایی که میدن
      رو بزرگای انجمن حساب ویژه باز کردما برا راهنمایی
      لطفن هر کی تجربه داره کمک کنه
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.