رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

رضا آزاده

تاپیک جامع درخواست کتابخانه ( Library )

پست های پیشنهاد شده

سلام ودرود خدمت همه عزیزان

خب همونطور که از عنوان مشخصه هرکسی که به کتابخونه خاصی نیاز داره با ذکر نام و مشخصات و کاربرد کتابخونه تو همین تاپیک اعلام کنه تا براش آماده کنیم.

لطفا اسپم ندید و با ذکر نام و کاربرد کتابخونه درخواستتون رو بگین.

امیدوارم به دردتون بخوره :)

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Kazem forghani    582

سلام دوستان

اگه کسی کتابخونه اریا فتوشاپ (AriaPhotoshp) رو داره پیوست کنه

ممنون :bye:

دوست عزیز آخرین ورژن کتابخانه AriaLib رو دانلود کنید.

کلاس AriaPhotoshop داخلش هست.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
MOHAMMAD    1

سلام اخرین ورژن کتابخونه rsstandout به همراه یک مثال که پنجره روی بقیه پنجره ها باشه

لینک به ارسال

درود

این تاپیک قدیمی و اعتباری ندارد

به بایگانی انتقال داده شد موفق باشید

شما باید در تاپیک جدید درخواست کنید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mhk1367
      سلام دوستان یه کتابخانه برای b4j پیدا کردم ولی نمیدانم چجوری توی b4a ازش استفاده کنم؟ کسی راه حلی دارد؟ یا این کتابخانه b4a را کسی داره؟ تشکر
      B4J Library - jGauges | B4X Community - Android, i...
      این یه مدل دیگه است کهb4a هست ولی من دسترسی ندارم تا دانلودش کنم بازم تشکر از دوستان
      B4A Library - [B4X] [XUI] Gauge View | B4X Communi...
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا 
      با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      با کتابخانه فوق پیشرفته ABC با شما همراه هستیم.
      ابتدا معرفی داریم بر روی این کتابخانه :
      کتابخانه ABC تشکل شده از کلاس های مختلف هست که شما دوستان عزیز میتونید از اون استفاده کنید.
      این کتابخانه رو ما برای این طراحی کردیم که شما دوستان عزیز بتونید با استفاده از یک کتابخانه تمام مشکلات رو رفع کنید.
      سعی میکنیم این کتابخانه رو هر روز یا حداقل دو روزی یک بار اپدیت کنیم.
      با مدیریت : شایان آباد ، امیرحسین طرق پیما ، پژمان نیکروان ، امیرمحمد کردلو

موفق باشید
    • توسط mhk1367
      سلام به سه کتابخانه زیر نیاز داشتم کسی  داره بتونه برای من قرار بده؟تشکر
      SpringFloatingActionMenu
      ARSlimChart
      ARBoomMenu
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      گاهی اوقات شاید تمایل داشته باشید که اطلاعات خودتون رو Decrypt یا Encrypt کنید حالا از هر نوعی برای مثال utf8.
      این کتابخانه ساخته شده توسط سازنده بیسیک فور اندروید هست که میتونید از نمونه زیر یاد بگیرید که چگونه میشه از ان استفاده کرد.
      این کتابخانه بر پایه الگوریتم XTEA نوشته شده است.
      Sub EncryptText(text As String, password As String) As Byte() Dim c As B4XCipher Return c.Encrypt(text.GetBytes("utf8"), password) End Sub Sub DecryptText(EncryptedData() As Byte, password As String) As String Dim c As B4XCipher Dim b() As Byte = c.Decrypt(EncryptedData, password) Return BytesToString(b, 0, b.Length, "utf8") End Sub Dim encryptedData() As Byte = EncryptText("confidential", "123456") Log(DecryptText(encryptedData, "123456"))  
      محتوای مخفی شده شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید ، در صورتی که این مطلب را لایک کنید. (سپس بعد از لایک کردن صفحه را دوباره بارگذاری کنید)
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.