رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

شایان آباد

حل مشکل خطای RunHook در هنگام کامپایل برنامه ها

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.

برای دوستانی که تازه بیسیک فور اندروید رو شروع میکنن خیلی پیش میاد که با مشکل RunHook مواجه بشن ، و ناراحت از این که گره تو کار هست.

ولی حل این مشکل کاری خاصی نداره ، فقط باید مرحله های زیر رو به ترتیب انجام بدید.

1. بیسیک فور اندروید پاک کنید.
  2. java رو پاک کنید.
  3. سیستم رو ری‌استارت کنید.
  4. اخرین نسخه بیسیک فور اندروید از انجمن دانلود و نصب کنید.
  5. اخرین نسخه java رو از سایت های دانلود ایرانی ، دانلود و نصب کنید. (توجه کنید اگر برای سیستم شما اخرین نسخه پشتیبانی نمیشه یک نسخه پایین تر نصب کنید برای مثال اگر 1.8 نصب نمیشه یا ارور میده یا کلا هرچی نسخه 1.7 نصب کنید ، نرید نسخه 0.5 نصب کنید :D)
  6. سیستم رو ری‌استارت کنید.
  7. بیسیک فور اندروید رو باز کنید و جاوا رو معرفی کنید (آموزش در انجمن موجود هست).
  8. بیسیک فور اندروید رو یک بار باز و بسته کنید.

نقل قول

توجه داشته باشید در مرحله (1) بعد از پاک کردن بیسیک فور اندروید مورد زیر رو انجام بدید.

به محل زیر برید :

C:\Users\UserName\AppData\Roaming

و پوشه AnyWhere Software رو پاک کنید (shift + delete).

اگر ارور داد که در حال اجرا هست نمیشه پاک کرد (سیستم رو ری‌استارت کنید و بعد این کار رو انجام بدید.

موفق باشید

آموزش اختصاصی از انجمن برنامه نویس ایرانی

1msk5.png.89df2fa36d340f8dc34b714878ff9ed3.png

• پسندیدم 8

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط FoRI
      سلام
      میخوام یک کلمه رو در یک جدول جستجو کنم اگر بود فلان کار انجام بشه
      از کد زیر استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
      cursur1 = SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM fav WHERE post LIKE '"&text&"' ") If cursur1.RowCount = 0 Then '''''''' nist Else ''''''''' hast End If  
    • توسط AmirZareb4a
      وقت باتن ذخیره  رو میزنم ارور میده
      مشکل از چیه ؟
      data.ExecNonQuery2("INSERT INTO basicapp(title,doro,ghaa,naz,darsa,nadars) VALUES(?,?,?,?,?,?)",Array As Object(onvan.Text,EditText1.Text,EditText2.Text,EditText3.Text,ttt1.Text,ttt2.Text))  
    • توسط macho2002
      سلام دوستان خسته نباشید
      من سه تا فرگمنت دارم تو فرگمنت اول از سرور چهار تا رکورد میگرم و داخل لیست ویو میریزم. ولی وقتی به فرگمنت سوم میرم و بعد به اولی برمی گردم، دوباره همون چهارتارو میگیره و به لیست ویو اضافه می کنه و میشه هشت تا آیتم. این ماجرا تا بی نهایت ادامه داره.
      کسی راه حلی داره؟ یه جایی خوندم باید از باندل استفاده کنم، اما واقعا استفاده از باندل در فرگمنت سخته. لطفا کسی که جواب گرفته از باندل تو فرگمنت، کمکم کنه
    • توسط FoRI
      سلام
      دوستان دارم رو یه اپ کار میکنم تو یه قسمتش موندم لطفا راهنمایی کنید که روش کار چطور میشه
      یه دیتابیس دارم که توی یکی از جدولاش حدود ۱۰۰۰هزار ریکورد وجود داره
      اطلاعات مربوط به مشخصات پزشکان یک استان هست.
      یک دکمه داریم که روش کلیک میشه لیست شهرهای استان لود میشه وقتی رو یکی از شهرها کلیک میشه پزشک های اون شهر لود میشه مشکلی نیست
      توی این جدول یک ستون هست که اسم شهر هر پزشک نوشته شده و بر اساس اون لود میشه تو صفحه اول بعداز انتخاب شهر

حالا یه صفحه دسته بندی داریم تو برنامه، مثلا میخوام وقتی روی دسته بندی ارتوپد کلیک شد فقط پزشکهای ارتوپد اون شهر لود بشه
      در اینصورت باید هم اسم شهر و اسم دسته بندی رو پست کنیم
      سوال اینه چطور میشه توی اون جدول گفت دنبال ارتوپد هایی بگریدم که اسم شهرشون توسط کاربر مشخص شده
      یکی گفت باید اول سرچ کنی لیست شهر رو بعد اطلاعاتش رو بریزی تو یه لیست یا آرایه بعد ارتوپد رو توی اون لیست سرچ کنی و نتیجه رو برگردونی اما بنده متوجه نشدم و بلدنیستم سمت پی اچ پی رو
      خواهشن دوستانی که میتونن راهنمایی کنند و قسمت سرور رو اگه ممکنه قرار بدن
      ممنون از همه
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.