رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
mimlike

هاست حرفه ای دایرکت ادمین و سی پنل بصورت رایگان | انتقال به بایگانی

پست های پیشنهاد شده

mimlike    4

گروه دانشجو

قصد معرفی سایتی رو دارم که برای اولین بار میتونید هاست ها حرفه ای رو بصورت رایگان با کد تخفیفی که قرار میده تو سایتش بصورت رایگان ثبت کنید امیدوارم بدردتون بخوره

ادرس سایت

ادرس صفحه ای که کد تخفیف قرار داده میده

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
viki0028    26

گروه دانشجو

من روی پلن 3 اون کلیک کردم.... ولی به نظر آفرشو برداشته..... چون همون پلن آفر داشت که ارور 404 میده

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
mimlike    4

گروه دانشجو

من روی پلن 3 اون کلیک کردم.... ولی به نظر آفرشو برداشته..... چون همون پلن آفر داشت که ارور 404 میده

پنل 2رو انتخاب کنید نه3

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
mimlike    4

گروه دانشجو

درضمن من الان چک کردم مشکل نداشت اون پلن هم

لینک به ارسال
mimlike    4

گروه دانشجو

سلام برا منم خطای 404 داد :worried2:

مطمئنید؟؟یک بار دیگ چک کنید

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
mimlike    4

گروه دانشجو

متاسفانه کد تخفیف میگه قبلا استفاده شده

صبر کنید اندکی اپدیت میشه من خیلی صبر کردم تا تونستم بگیرم به شانستون بستگی داره
  • پسندیدم 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط علی سجادی
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      FTP چیست؟
      FTP یه قرار داد یا پروتکل هست برای انتفال اطلاعات که مخفف File Transfer Protocol هست.از اینها که بگذریم باید بگم یه سری نرم افزار هستند که با استفاده از این پروتکل می توانند فایل های درون هاست رو در کامپیوتر ما نشان بدهند (انگار کامپیوترمون رو با هاست شبکه کردیم!) و ما میتونیم از هاست فایل برداریم یا از کامپیوتر به هاست فایل بفرستیم.حتی می توانیم فایل های توی سرور رو از کامپیوتر ویرایش کنیم یا تغییر اسم بدیم.ولی یه کار رو انجام نمیده ( که اگه این رو انجام می داد دیگه یه دونه بود) و اون هم اینکه نمیشه فایل های zip توی سرور رو باهاش به اصطلاح extract کرد.

چه نرم افزاری نیاز هست ؟
      cuteftp : این نرم افزار پولی هست. FileZilla : این یکی رایگان هست و محبوب وردپرسی ها (چون این هم منبع باز هست) یه نکته جالبش اینه که زود یه زود آپدیت میشه (و هیچ تغییری در ظاهر نمی کنه!) هر دوی این نرم افزار ها در اصل به یک قدرت هستند حتی سادگی استفاده هم یکسان هست و درکل فرق خاصی ندارند. برای استفاده از FTP نیاز به یکی از این نرم افزار ها و یه اکانت FTP داریم که با اون به سرور یا هاست متصل بشویم.

چگونه در هاست اکانت FTP بسازیم ؟
      Cpanel : که با استفاده از FTP Account میشه اکانت ساخت. Direct Admin : که با گزینه FTP Management میشه اکانت ساخت.

• توسط FoRI
      سلام
      ببینید من از بیسیک میام عکس ، فیلم ، آهنگ رو روی هاست آپلود میکنم و مشکلی ندارم و لینک فایل رو میگیرم.
      حالا میخوام این امکان رو هم داشته باشه که بتونم از توی بیسیک با دادن لینک فایلشو از روی هاست حذف کنم مثلا این لینک یکی از فایل هایی هست که آپلود کردم
      http://dl.site.com/uploads/files/music.mp3
      حالا چطور میتونم همین فایل رو از روی هاست حذف کنم؟

پیشاپیش تشکر از پاسخگوییتون

• توسط smart
      سلام به همگی.
      چجوری میشه فونت تب هاست رو تغییر داد ؟
    • توسط mahdihell
      سلام من با کتابخانه ahviewpager  یه تب هاست ساختم که 8 تا تب داره موقع اجرا برنامه اندازه هاشون کوچک شده و  ظاهر خوبی نداره برای همین میخوام تب هاست رو با اسکرول درست کنم (یعنی وقتی کاربر برنامه رو اجرا میکنه مصلا 3 تا تب هاست رو ببینه بعد با اسکرول کردن بقیه تب ها)کسی آموزشش رو داره

مثل این برنامه

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.