رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
علی فراهی

باز شدن لینک در تب جدید؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

سلام دوستان

مثلا من در کد زیر بهش گفتن وقتی روش کلیک میشه به یه صفحه ای بره:

<a title="click"href="http://news-hcav.mihanblog.com">baraye ashenayii harche behtar ba hack click konid</a>

حالا چه کدی باید بهش بدم که وقتی روش کلیک میشه تو یه تب جدید صفحه رو باز کنه نه تو همون تبی که این لینک قرار داره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

خیلی ممنون. یه سوال دیگه داشتم.

مثلا من یه قسمتی از مت زیر رو:

adress: www.news-hcav.tk

میخوام به رنگ قرمز تغییر پیدا کنه. یعنی نوشته که :

www.news-hcav.tk

است میخوام قسمت adress سیاه باقی بمونه و قسمت www.news-hcav.tk به رنگ قرمز تغییر پیدا کنه؟

لینک به ارسال
محمد مهرابی    92

گروه دانشجو

خیلی ممنون. یه سوال دیگه داشتم.

مثلا من یه قسمتی از مت زیر رو:

adress: www.news-hcav.tk

میخوام به رنگ قرمز تغییر پیدا کنه. یعنی نوشته که :

www.news-hcav.tk

است میخوام قسمت adress سیاه باقی بمونه و قسمت www.news-hcav.tk به رنگ قرمز تغییر پیدا کنه؟

درود

می توانید از فرمت زیر استفاده کنید.

<a title="click"href="http://news-hcav.mihanblog.com" target="_blank">adress:<font color="red">www.news-hcav.tk</font></a>

بجای کلمه red نام لاتین رنگ خود را بگذارید. مثلا آبی blue و ...

یا میتوانید بجای نام red ، کد رنگ را قرار دهید. مثلا #ff0000 و ...

اگر مشکلی بود اعلام کنید تا راهنمایی شوید.

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط smart
      سلام به همگی.
      چجوری میشه فونت تب هاست رو تغییر داد ؟
    • توسط mahdihell
      سلام من با کتابخانه ahviewpager  یه تب هاست ساختم که 8 تا تب داره موقع اجرا برنامه اندازه هاشون کوچک شده و  ظاهر خوبی نداره برای همین میخوام تب هاست رو با اسکرول درست کنم (یعنی وقتی کاربر برنامه رو اجرا میکنه مصلا 3 تا تب هاست رو ببینه بعد با اسکرول کردن بقیه تب ها)کسی آموزشش رو داره

مثل این برنامه

• توسط hocein1
      وقت بخیر. میخوام تب هاست متریال که با دیزاین ساپورت انجام میشه میخوام وقتی کاربر روی آلارم کلیک کرد رنگ زمینه آلارم که آبیه مثلا بشه زرد و بقیه ک کلیک نشدن آبی باشند.
      من TabIndicatorHeight رو زیاد کردم میومد روی عکس رو میپوشوند . میخوام یکار کنم زیر عکس آلارم رنگش عوض شه ...

• توسط مجتبی خیری
      سلام این کدهایی هست که در آموزش قسمت دوم متریال دیزاین که توسط جناب @شایان آباد و آقای @امیرحسین طرق پیما آموزش داده شده بود هست:
      #Region Project Attributes #ApplicationLabel: B4A Example #VersionCode: 1 #VersionName: 'SupportedOrientations possible values: unspecified, landscape or portrait. #SupportedOrientations: unspecified #CanInstallToExternalStorage: False #End Region #Region Activity Attributes #FullScreen: False #IncludeTitle: True #End Region #AdditionalRes: ..\resource #Extends: android.support.v7.app.AppCompatActivity Sub Process_Globals 'These global variables will be declared once when the application starts. 'These variables can be accessed from all modules. End Sub Sub Globals 'These global variables will be redeclared each time the activity is created. 'These variables can only be accessed from this module. Private PC As AHPageContainer Private ToolBar1 As ACToolBarLight Private TabLayout1 As DSTabLayout Private VP As AHViewPager End Sub Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean) 'Do not forget to load the layout file created with the visual designer. For example: Activity.LoadLayout("Layout1") PC.Initialize For i = 0 To 2 Dim p As Panel p.Initialize("") p.Color = Colors.RGB( Rnd(0 ,256 ) , Rnd(0 , 256) , Rnd(0 , 256 ) ) PC.AddPage(p , "Tab Host" ) ' --------------------------------- Next VP.PageContainer = PC Dim ac As AppCompat TabLayout1.Color = ac.GetThemeAttribute("colorPrimary") TabLayout1.SetViewPager(VP) Dim xml As XmlLayoutBuilder TabLayout1.SetTabIcon(0 , xml.GetDrawable("ic_alarm_white_24dp")) TabLayout1.SetTabIcon(1 , xml.GetDrawable("ic_favorite_white_24dp")) TabLayout1.SetTabIcon(2 , xml.GetDrawable("ic_settings_white_24dp")) ' learn-net.ir End Sub Sub Activity_Resume End Sub Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean) End Sub الان در تب هاست معمولی به راحتی میشه یه لایوت رو در هر تب نمایش داد
      ولی در تب هاست متریال چطوری این کار رو انجام بدم؟ که هر تب یه لایوت خاص رو نمایش بده
      ممنون 

-------------------------
      فعلا به بیسیک دسترسی ندارم
      ولی چیزی که ب ذهنم رسیده اینه که :
      بیام در این قسمت : 
      PC.AddPage(p , "Tab Host" ) بیام به جای p مثلا یه پنل درست کنم در دیزاینر و درش مثلا هر ویو میخوام قرار بدم 

درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.