رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

علی فراهی    636

دپارتمان مدیریت

سلام.

من یک فروم ثبت نام درست کردم.

حالا میخوام یک فرم درست کنم که وقتی کاربر از طریق این فرم ثبت نام کد.

از طریق فرم ورود بتونه به صفحه مورد نظر وارد بشه.

یعنی وقتی کاربر از این فرم ثبت نام کرد از طریق یه فرم دیگه بتونه وارد سایت بشه.

اینم کل کد فروم ثبت نام:

<center> <form action="" method="post"> <table> <tr> <td> username: </td> <td> <input type="text" name="txtuser" id="txtuserid" maxlength="26" /></td> 
</tr> 

<tr> <td> password: </td>   <td> <input type="password" name="txtpass" id="txtpassid" maxlength="16"  /></td>
 </tr>

<tr> <td>gender: </td>   <td> <input type= "radio" name="sex" value="1" />male</td> 
  <td>  <input type= "radio" name="sex" value="0"  />Female </td>
 </tr>

<tr>  <td> ostan </td>  <td>  <select> <option value="1" > azarbayejan-sh </option>  <option value="2" > azarbayejan-gh </option>  <option value="3" > ardabil </option>  <option value="4" > esfahan </option>  <option value="5" > alborz </option>  <option value="6" > ilam </option>
<option value="7" > boshehr </option> <option selected value="7"  > tehran  </option> <option value="8" > chahar mahal bakhtiyari </option> <option value="9" > khorasan jonobi </option> <option value="10" > khorasan razavi </option> <option value="11" > khorasan shomali </option> <option value="12" > khozastan </option>  <option value="13" > zanjan </option>  <option value="14" > semnan </option> <option value="15" > sistan o blochestan </option>
<option value="16" > fars </option> <option value="17" > qazvin </option> <option value="18" > gom </option>   <option value="19" > kordestan </option>   <option value="20" > kerman </option>   <option value="21" > kerman shah </option>   <option value="22" > kohgiloye v boyerahmad </option> <option value="23" > golestan </option>   <option value="24" > qilan </option>   <option value="25" > lorestan </option>   <option value="26" > mazandaran </option>   <option value="27" > markazi </option>  <option value="28" > hormozqan </option>
<option value="29" > hamadan </option>    <option value="30" > yazd </option>
 </select>  </td>
 </tr>

<tr> <td>apload matlab: </td> <td> <input type="file" name="file" id="fileid"  checked  /></td>
 </tr>

<tr>  <td align="center" <colspan="2"> <input type= "submit" value="sabtnam"> </td>  </tr>

</table>
 </form>
</center>

حالا چطور میتونم یه فرم ورود برای این فرم درست کنم؟

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
علی فراهی    636

دپارتمان مدیریت

ببخشید من اچ تی ام ال رو تازه شروع کردم و هنوز آشنایی با کدهای cssندارم.

اون کدی که بالا فرستادم اگه آپلود کنید شکل ظاهری فرم ثبت نام رو هم میبینید.

اگه ممکنه شما یه فرم ورود برای این بسازین.

و اگه ممکنه پایگاه داده رو هم برای ایجاد فروم ورود توضیح بدید ممنون

لینک به ارسال
علی فراهی    636

دپارتمان مدیریت

دوستان مثلا فروم زیر یک فروم ورود هستش:

<!DOCTYPE HTML 

<html>
<head>
    <meta http-equiv="Content-Type" content="komaki/html; ">

</head>
<body>

<div style="width:400px;margin:0 auto;padding-left:120px;">
<form method="post" action="">
    username : <input type="text" name="user"/><br/>
    password : <input type="password" name="pass"/><br/>
    <input type="submit" name="submit" value="Login"/>
</form>
</div>
</div>

</body>
</html>

خب حالا من چیکار کنم که این فرم به فروم ثبت نام زیر اتصال پیدا کنه و وقتی که از طریق فرم ثبت نام ثبت نام انجام شد، از طریق فرم ورود بالا بشه وارد سایت شد.

فرم ثبت نام:

<center> <form     id="formid" action="" method="post" name="fromname" > <table> <tr> <td> username:   </td>  <td>  <input  type="text" name="txtuser" id="txtuserid" maxlength="26"   /></td> 
</tr> 

<tr> <td> password: </td>   <td> <input type="password" name="txtpass" id="txtpassid" maxlength="16"  /></td> 
 </tr>

<tr> <td>gender: </td>   <td> <input type= "radio" name="sex" value="1" />male</td> 
  <td>  <input type= "radio" name="sex" value="0"  />Female </td>
 </tr>

<tr>  <td> ostan: </td>  <td>  <select> <option value="1" > azarbayejan-sh </option>  <option value="2" > azarbayejan-gh </option>  <option value="3" > ardabil </option>  <option value="4" > esfahan </option>  <option value="5" > alborz </option>  <option value="6" > ilam </option>
<option value="7" > boshehr </option> <option selected value="7"  > tehran  </option> <option value="8" > chahar mahal bakhtiyari </option> <option value="9" > khorasan jonobi </option> <option value="10" > khorasan razavi </option> <option value="11" > khorasan shomali </option> <option value="12" > khozastan </option>  <option value="13" > zanjan </option>  <option value="14" > semnan </option> <option value="15" > sistan o blochestan </option>
<option value="16" > fars </option> <option value="17" > qazvin </option> <option value="18" > gom </option>   <option value="19" > kordestan </option>   <option value="20" > kerman </option>   <option value="21" > kerman shah </option>   <option value="22" > kohgiloye v boyerahmad </option> <option value="23" > golestan </option>   <option value="24" > qilan </option>   <option value="25" > lorestan </option>   <option value="26" > mazandaran </option>   <option value="27" > markazi </option>  <option value="28" > hormozqan </option>
<option value="29" > hamadan </option>    <option value="30" > yazd </option>
 </select>  </td>
 </tr>

<tr> <td> email: </td>  <td> <input type= "email" name="email" id="emailid" /></td> 
 </tr>

<tr> <td>apload matlab: </td> <td> <input type="file" name="file" id="fileid"  checked  /></td>
 </tr>

لینک به ارسال
شایان آباد    6,146

بنیان گذار و مدیر فنی

درود

عزیزم

1 - پشت سر هم پست نزن

2 - مهم کدها هست ، شما کاری با دیزاین نداشته باش

با پاک کردن کدهای سی اس اس ، قالب پیشفرض میشع

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.