رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

mojtabaqri    92

گروه دانشجو

سلام  دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من دو تا الگوریتم میخام که این شکل ها رو درست کنه  توضیح هم بدین لطفا که

1- اول کدوم حلقه اجرا میشه

2- یه تریس کوچیک بکنین مثلا در بار اول اجرا شدن کدوم حلقه اول اجرا میشه بعد کدوم مقدار رذو هم بگید ممنون میشم

Ca3pture.JPG

و

photo_2016_10_07_16_06_56.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
m.i.r    27

گروه دانشجو

من سی شارپ رو کار نکردم و بلد نیستم که بخوام خوده کد را بدم 

ولی برای دومیه این الگوریتمش میشه :

اول یک مقداری را بگیره که تا اون مقدار رو چاپ کنه

بعد توی حلقه اول یه حلقه باشه  تا به اون مقدار برسه دونه دونه اضافه بشه و هربار یک ستاره را چاپ کنه

و برای خود حلقه اول هم یدونه n\ بزاری که هربار به خط جدید بیاد

من برای php را عکسشا میزارم چون زبان های خانواده سی شبیه به همند ببین شاید از مدل حلقه ها چیزی دستگیرت بشه .

کد :

1.PNG

خروجی اگر مقدار 5 بدیم :

2.PNG

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
شایان آباد    6,146

بنیان گذار و مدیر فنی

ممنون @آرش علیپور,

خوب شکل اولی حل شد مشکل اصلی من اون شکلس

کاری نداره که

شکل متغیر رو عوض کن به جای اضافه کردن مقدار اولیه زیاد باشه هی کم کنه

موفق باشید

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mnet
      سلام فایل جاوا اسکریپت رو چطوری میشه رمز گذاشت؟
      به hex می خوام تبدیل کنم ولی وقتی این کار رو انجام میدم دیگه لود نمیشن:

document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() { new Typed('#micro-source', { strings: [ 'Ahmadreza220', 'P30web', 'Micro-Source', ], typeSpeed: 50, backSpeed: 20, smartBackspace: true, loop: true }); }); فایل های کلی:
      http://s8.picofile.com/file/8340232768/html.rar.html  
    • توسط Yaseen
      سلام دوستان
      این برنامه هرنوع فایل رو میتونه ذخیره کنه میتونه بعنووان برنامه ذخیره اسناد و فایلها مورد استفاده قرار بگیره 
      فایل رو به بایت تبدیل کردم نحوه ذخیره توی هارد هم همینطوره
      توی گزینه انتخاب محدودیت حجم هم هست میشه تغییرش داد
      یه ترد گذاشتم برای زمان ذخیره فرم
      توی همه متدها و اکثرا خط ها رو توضیح دادم
      اگه قرار باشه کارهای دیگه هم زمان انجام بشه میتونیم توی بک گراندورکر و async بزاریم اما ایجا ما یک عمل رو انجام میدیم و اونا لازم نیستن
      در کل برنامه جالبی هست از اکسس استفاده کردم مشکلات sql دست و پای ادمو میبنده خودم یه بانک دارم 400 هزار رکورد داره بنظرم اکسس تا 1 میلیون رکور توانایی خوبی داره
      ضمنا توی سایتم این برنامه رو پولی گذاشته بودم بخاطر لرن نت که واقعا محل تبادل دانش هست و فروم بسیار عالی هست با مدیران بسیار مسلط همینطوری گذاشتم تا دوستان استفاده کنند
      FileSave2DB-urmiapazar.ir.rar

• توسط Hossein_A82
      درود دوستان . . 
      یه سوال . . !!!
      همانطور که خودتون هم میدونید بعضی از زبان های برنامه نویسی چندسکویی هستند و برای مثال از آن ها می توان در برنامه نویسی ویندوز و اندروید و . . . استفاده کرد مانند ( ++C ) و (Java) و بعضی از زبان های برنامه نویسی هم فقط میشه ازشون توی یک مورد برنامه نویسی کرد مانند (Assembly) که فقط میشه باهاش برنامه نویسی برد و سخت و افزار کرد . .
      حالا سوال من اینه که برای مثال توی ++C طرز نوشتن کد ها در برنامه نویسی برای اندروید و برنامه نویسی برای ویندوز آن فرق میکند یا اینکه هیچ فرقی ندارد . . اگر طرز نوشتن کد هاش فرقی نداره پس چجوری باید فهموند که اون برنامه روی ویندوز فقط بیاد یا مثلا فقط روی اندروید کار کنه و اگر هم که طرز نوشتنشون با هم فرق میکنه اگر میشه برام یک مثال خیلی کوچیک بزنین توی کد نوشتنش و بگین که فرقش خیلی زیاده یا نه . . یاد گرفتن هر کدومشون چقدر طول میکشه اگر بخوام هردوشونو یاد بگیرم . . ؟؟؟

• توسط Jamaljaj
      سلام وقت بخیر چطور میتونم  با ربات تلگرام به کاربر اجازه لاگین بدم.
      وب سرویس های لازم نوشته شده و اتصال هم برقراره ولی نمی دونم چطور رمز و نام  کاربری رو از کاربر بگیرم .
      ممنون میشم راهنمایی کنید 
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.