رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
omids68

مشکل باز نشدن عکس ها

پست های پیشنهاد شده

omids68    1

گروه دانشجو

سلام دوستان

من چندتا عکس خیلی مهم دارم که به عنوان مدرک هستند و الان به شدت لازمشون دارم این عکسها به علت ویروسی شدن سیستم دیگه باز نمیشن ولی فایلشون رو با همون حجم قبلی هست الان یه نمونشو به صورت زیپ قرار میدم خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه

http://s9.picofile.com/file/8272209484/DSC_0910.zip.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

شما این عکس رو از یه آدرسی دانلود کردید؟

شما این عکس رو تویه پوشه مشخصی قرار داده بودید و الان جاشو عوض کردید؟

یا اگه این کارارو انجام ندادید،ممکنه یه عکس دیگه با همون نام ولی فرمت دیگه تو محلی که این عکس قرار داره ریخته باشید و بعدا فرمت یکی از عکس هارو به فرمت اون یکی تغییر داده باشید و تصویری که یک فرمت داشتو حذف کرده باشید در این صورت ممکنه که این اتفاق بیافته.

ولی اگه ایناهم نیست، اشکال دیگه ای نمیتونه وجود داشته باشه!

درضمن مشکل از ویروسی شدن سیستمتون نیست و اکثر فایل ها با فرمت dsc این مشکل رو دارن.

لینک به ارسال
omids68    1

گروه دانشجو

شما این عکس رو از یه آدرسی دانلود کردید؟

شما این عکس رو تویه پوشه مشخصی قرار داده بودید و الان جاشو عوض کردید؟

یا اگه این کارارو انجام ندادید،ممکنه یه عکس دیگه با همون نام ولی فرمت دیگه تو محلی که این عکس قرار داره ریخته باشید و بعدا فرمت یکی از عکس هارو به فرمت اون یکی تغییر داده باشید و تصویری که یک فرمت داشتو حذف کرده باشید در این صورت ممکنه که این اتفاق بیافته.

ولی اگه ایناهم نیست، اشکال دیگه ای نمیتونه وجود داشته باشه!

درضمن مشکل از ویروسی شدن سیستمتون نیست و اکثر فایل ها با فرمت dsc این مشکل رو دارن.

سلام ممنون از پاسخگوییتون

این عکس رو با دوربین گرفتم و داخل یه پوشه بوده که اصلا چند ماهه حتی واردش هم نشدم دفتر بیمه دارم و متاسفانه تمامی عکس های داخل سیستم اینجوری شدن علتش هم این بود که بدون انتی ویروس یه فلش ویروسی وصل کردن به سیستم

هیچکدوم از این کارارو انجام ندادم و البته اشنایی نسبی دارم با کامپیوتر خیلی راه هارو امتحان کردم درست نشده یجا خوندم که بیت اول کدهای عکس تغییر کرده و باید با برنامه نویسی درست شه که من هیچ آشنایی با برنامه نویسی ندارم

فرمت عکس ها jpg هست با دوربین گرفتم و تغییری تو فرمت ندادم

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

سلام ممنون از پاسخگوییتون

این عکس رو با دوربین گرفتم و داخل یه پوشه بوده که اصلا چند ماهه حتی واردش هم نشدم دفتر بیمه دارم و متاسفانه تمامی عکس های داخل سیستم اینجوری شدن علتش هم این بود که بدون انتی ویروس یه فلش ویروسی وصل کردن به سیستم

هیچکدوم از این کارارو انجام ندادم و البته اشنایی نسبی دارم با کامپیوتر خیلی راه هارو امتحان کردم درست نشده یجا خوندم که بیت اول کدهای عکس تغییر کرده و باید با برنامه نویسی درست شه که من هیچ آشنایی با برنامه نویسی ندارم

فرمت عکس ها jpg هست با دوربین گرفتم و تغییری تو فرمت ندادم

بله اگ اینطور باشه با فلش ویروسی شده و راهی هم نداره که با برنامه نویسی درست شه!

درضمن فرمت این عکس که dscبود نه jpg؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chatbuzz
      سلام خدمت اساتید محترم 
      اول اینکه خواستم بدونم چطور میشه چند تا عکس با کتابخانه گلاید توی لیست ویو بنمایش در اورد؟
      دوم هم تو خیلی از برنامه ها دیدم وقتی لیست ویو اسکرول میشه به اون position عکس لود میشه و فرضا اگه ۱۰۰۰ ایتم باشه نمیاد یدفعه ای همه رو لود کنه ؟
      ممنون میشم اگه سورس یه مثالی هست ارائه بدین 
      با تشکر
    • توسط hossein22
      با سلام 
      اقا من میخاستم چند تا عکسو مثلا ( از id = 1 تا id = 10 ) بیام عکساشو بگیرم از دیتابیس آفلاین
      هر موقع روی دکمه باتن کلیک کردم بره عکس بعدیو نشون بده 
      تمام آموزش های موجود میان فقط با listview یاد میدن
      ولی من لیست ویو نمیخام فقط عکس هستش که میخام لودش کنم 
      با کتابخانه فراخانی ام این کارو کردم ولی فقط میاد عکس اول رو میگیره یعنی این قابلیتو نداره کتابخانه فراخانی که بیاد از id = 1  تا  id = 10  رو عکس هاشو بگیره فقط اولیرو میگیره
      لطفا راهنمایی کنید من تو تمام انجمن های برنامه نویسی اینو مطرح کردم ولی هیچ کس جواب نداده ممنون میشم جواب بدید
    • توسط lakers
      با سلام بر اساتید
      من میخوام با کتابخانه camera یک عکسی بگیرم و در حافظه ذخیره کنم بعد به سمت سرور (پایتون) ارسال کنم: یک کدی را گیر آوردم لطفا بگید درست هست یا نه ؟
      کداصلی این هست: حالا سئوال اینجا هست که کد باید به صورت دیتا ارسال بشه یا بافر ؟
      Sub cam_PictureTaken (Data() As Byte) Dim ou As OutputStream ou = File.OpenOutput(File.DirRootExternal,"pic.jpg",False) ou.WriteBytes(Data,0,Data.Length) ou.Close
      سپاس
    • توسط graphicomid
      با سلام و احترام به اساتید بزرگوار سایت انسور سینتر
      من یک دیتابیس دارم متشکل از id , link  که در قسمت  link آدرس لینک عکس قرارداد دادم
      الان میخوام لینک ها را فراخوانی کنم و بصورت اسلاید عکس در برنامه فراخوانی شوند مثل نرم افزار بازار یا مارکت که  اگر هر وقت بخوام لینک عکس جدید اضاف کنم یا تغییر بدم لینک قبلی بصورت خودکار در برنامه عکس جدید اضافه یا عوض بشه لذا نمیدونم چطور این لینک ها را فراخوانی کنم
      البته دستوراتی که نوشتم بشرح ذیل است ولی متاسفانه با ارور مواجه میشم از اساتید محترم تقاضای کمک و راهنمایی دارم
      با تشکر
      دستورات
      Sub Process_Globals Dim sssss() As String Dim joda() As String End Sub Sub Globals Dim Slider As Slider Dim sliiider As HttpJob 'Dim imSlider As ImageSlider Private img As ImageView End Sub Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean) Activity.LoadLayout("1") sliiider.Initialize("sliiider",Me) sliiider.Download("http://192.168.0.119/administrator/slider.php") End Sub Sub Activity_Resume End Sub Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean) End Sub Sub JobDone(job As HttpJob) If job.Success = True Then If job.JobName = "sliiider" Then Dim rep As String rep = job.GetString Dim first() As String = Regex.Split("<br>",rep) For i = 0 To first.Length-1 Dim joda() As String = Regex.Split("#",first(i)) Dim links As Map links.Initialize Slider.Initialize("Slider") Activity.AddView(Slider,0dip,0dip,100%x,40%y) Slider.AddSlide("1", sssss(1)) ' وقتی که اجرا میکنم از اینجا ارور میگیره Slider.AddSlide("2", sssss(2)) Slider.AddSlide("3", sssss(3)) Slider.AddSlide("4", sssss(4)) Dim filelist As List = File.ListFiles(File.DirDefaultExternal ) For Each fi As String In filelist Dim path As String =File.Combine(File.DirDefaultExternal , fi) If fi.LastIndexOf (".JPG")>0 Or fi.LastIndexOf (".png")>0 Then Slider.AddSlide(fi , "file:" & path ) End If Next Slider.SetTransition(Slider.SLIDER_TRANSITION_Fade) Slider.Delay=5000 Slider.Start CallSubDelayed2(ImageDownloader, "Download", links) CallSub(ImageDownloader, "ActivityIsPaused") Next End If End If End Sub  
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.