رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

arsaxx    0

گروه دانشجو

سلام خدمت دوستان گرامی.

ببخشید من مبتدی هستم و زیاد درباره برنامه نویسی نمی دونم ولی با آموزشهایی که تو نت هست تونستم یه کتاب ساده بسازم. حالا یه مشکل اساسی دارم که هرکاری کردم درست نشد.

کتابم دارای فهرست ۱، فهرست ۲ و متن هست. طوری که وقتی روی موضوعات فهرست ۱ می زنی فهرست ۲ باز میشه و ...

مشکلم از اینجا شروع میشه که وقتی تو فهرست ۲ هستم و back گوشی رو می زنم به صفحه قبلی یعنی فهرست ۱ برنمی گرده و از برنامه خارج میشه. تو فهرست ۱ هم بک رو که می زنی باز همین طوریه و به صفحه اصلی برنمی گرده.

خواهشا کمک کنید چطور این مشکل رو حل کنم.

تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
arsaxx    0

گروه دانشجو

سلام به شما

هر دو کار رو انجام دادم اما بازم نشد

لینک به ارسال
arsaxx    0

گروه دانشجو

منظورم اینه یه بار با استارت اکتیویتی انجام داد که نشد. یه بارم با لود لایوت.

حالا نمی دونم کدوم روش صحیحه. عرض کردم من اصلا زیاد درباره برنامه نویسی و بیسیک فور اندروید نمی دونم ولی علاقه شدید دارم به یادگرفتن.

لینک به ارسال
arsaxx    0

گروه دانشجو

کدهای برگشت رو خواهشاً قرار بدید تشکر

لینک به ارسال
محمد جنگجو    469

دپارتمان مدیریت

کدهای برگشت رو خواهشاً قرار بدید تشکر

دوست عزیز منظور من این بود که شما کدهایی روکه برای برگشت نوشتید رو بزارید. کد برگشتن به اکتیویتی قبل اینه

Activity.Finish

ضمنا توجه داشته باشید که اگر این کد رو در اکتیویتی main قرار بدید . برنامه بسته خواهد شد.

لینک به ارسال
امیرحسین طرق پیما    1,169

دپارتمان سرپرست

دوست عزیز منظور من این بود که شما کدهایی روکه برای برگشت نوشتید رو بزارید. کد برگشتن به اکتیویتی قبل اینه

Activity.Finish
ضمنا توجه داشته باشید که اگر این کد رو در اکتیویتی main قرار بدید . برنامه بسته خواهد شد.

نمیشه گفت برگشت حساب میشه این

استارت اکتیویتی کردن و بعد فینیش کردن راه بهتریه

چون وقتی به طور عادی فینیش میشه اکتیویتی یه لحطه صفحه برنامه سیاه میشه که خوب نیست

خب جواب این تاپیک

نمیدونم چرا کسی راه حل اصلی که به عنوان تاپیک ربط داره رو نگفت

کد زیر رو ببینید کمکتون میکنه

Sub activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean
	If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_BACK Then
		StartActivity(activivty aval)
		Activity.Finish
	End If
End Sub

اسم اکتیویتی اول رو قرار بدید و این ساب رو در اکتیویتی دوم بزارید

موفق باشید

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mojcom1
      سلام دوستان - من برنامه ای نوشتم داخلش از سرویس استفاده کردم و وقتی بیرون از برنامه هستم پیغام متاسفانه برنامه متوقف شد نمایش داده میشه و من فقط میخوام همین پیغام به کلی نشون داده نشه یعنی اگه برنامه ام خطایی داره اما اونو return true نکنه 
      در ضمن داخل سرویس starter که توی پروژه هست اون return true رو برداشتم اما همچنان پیغام به کاربر گوشی نمایش داده میشه!
        میخوام در عین اینکه برنامه مشکل داره اما کاربر نفهمه که خطا داره و پیغام خطا واسش نمایش نده
    • توسط mojcom

سلام دوستان - کدی میخوام توی سرویس بزارم که اگه صفحه نمایش خاموش بود در یک زمان خاص روشن بشه از کتابخونه toggle استفاده کردم اما نشد اون فقط birithness رو کم و زیاد میکنه و نمیشه  لطفا راه دیگه ای اگه میدونید راهنمایی کنید. مرسی
    • توسط mojcom
      سلام - این خاصیت customlayout در کتابخونه notification builder چطوری استفاده میشه منظورم اینه ساختارش به چه شکله برای افزودن لایوت به نوتیفیکیشن؟

• توسط mojcom1
      سلام - میخوام رنگ پس زمینه نوتیفیکیشنم رو سفید کنم در حالت پیشفرض رنگ پسزمینه نوتیفیکشنها سیاه رنگ است. با چه کدی اینکاررو انجام بدم؟
      noty.light=true این جواب نمیده اصلا نمیدونم اون کد بالا چه کاری انجام میده فقط میخوام رنگ پسزمینه نوتیفیکیشنی که ایجاد میشه رو رنگ دلخواه خودم کنم 
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.