رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
علی فراهی

مرورگر کوچک ، ساده و دستی

پست های پیشنهاد شده

علی فراهی    636

دپارتمان مدیریت

بسمه تعالی

امروز یه نرم افزار ساده رو میخوام معرفی کنم که  با سدگی خودش یک مرورگر وب هستش و خیلی سبک و راحت اجرا میشه.

عکس:

bandicam_2016_10_30_15_41_19_945.jpg

لینک دانلود 

اگه از این نرم افزار خوشتون اومد تشکر کنید  :$  :love: 

• پسندیدم 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Yaseen
      سلام و شب خوش خدمت اساتید و دوستان گرامی

عزیزان من در یه سایت خارجی عضو هستم و پسوند سایت ادرس های jsp هست توی صفحه لاگین غیر از مرورگر فایرفاکس هیچ مرورگر دیگه ای رو قبول نمیکنه اما بعد از لاگین مشکلی نداره البته هدر ها بعضا بهم میریزه 
      مرورگر محبوب منم کروم هستش 
      حال میخام بدونم چنین اسکریپتی چطور اجرا میشه client side  هست یا سمت سرور اگه سمت کاربر هست از چه متدی استفاده میکنه من تو کروم برخی اسکریپتها رو از inspect element حذف کردم لاگین رو زدم البته بدون رفرش اما دوباره همون پیام که باید از فایر فاکس استفاده کنم رو اورد 
      چنین کاری یعنی ورود با کروم امکانپذیره ؟؟ یا منصرف بشم!
    • توسط kammando
      سلام
      آیا میتونم مثل نرم افزارهای یوتیوب یا تلگرام که با کلیک روی لینک، مرورگر داخلی باز میشه و از محیط نرم افزار به محیط مرورگر نمیپره، تو نرم افزارم استفاده کنم. از وب ویو و ادیت تکست نمیتونم استفاده کنم  باید اینجوری باشه. تو بازار گیر میده،میگه باید آدرس بار داشته باشه (صفحه پرداخت)
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط kammando
      با سلام
      من از داخل اپ میخام برم به سایت بانک (درگاه) و بعد از خرید دوباره برگردم به اپ. اما وارد نیستم که چه جوری آدرس مرورگر رو توسط اپ بتونم بخونم که در صورت رفتن به آدرس صفحه مورد نظر برگرده تو اپ
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط شایان آباد

به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      خب خیلی از دوستان ها میخوان سایت های dark web رو باز کنن که با هر مرورگری قابل اجرا نیست و برای دیدن باید این مرورگر نصب کنید ...

درباره نرم افزار :
      مرورگری قدرتمند که افراد را قادر می سازد تا کاوشی متفاوت و امن در سرتاسر اینترنت داشته باشند. به طور کلی این مرورگر به کاربران این اجازه را می دهد تا با استفاده از بخش Traffic Analysis بتوانند از مصرف خود آگاه باشند و به آن کنترل نمایند.
      باگهای زیادی در این نسخه از این مرورگر برطرف شده است و نکته کلیدی این است که HTTPS را به طور همه جانبه می تواند بروزرسانی نماید.

برخی از ویژگی های نرم افزار Tor Browser :
      -امنیت بالا در حین استفاده از این مرورگر -کنترل ترافیک با  Traffic Analysis -سرعت نسبتا مناسب در بارگذاری صفحات و …  
      دانلود برای ویندوز :
      torbrowser-install-6.5.2_en-US.exe

دانلود برای مک :
      TorBrowser-6.5.2-osx64_en-US.dmg
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.