رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

s.javad.m.t    0

گروه دانشجو

من وقتی edittext1.text رو تو متغیر می ریزم تا ازش استفاده کنم ، بعد از کامپایل وقتی می خاد برنامه تو شبیه ساز اجرا بشه ارور میده

درخط 20 استارتر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
شایان آباد    6,137

بنیان گذار و مدیر فنی

خب دوست عزیز

سلام

شما خودت رو بزار جای من

الان من چی بهت بگم ؟

فقط گفتی ارور میده

نه اسمی از ارور بردی

نه گفت کجا ارور میده

نه عکس از ارور میده

فقط هدف تاپیک زدن نباشه

مطلب رو به کاربران برسونید تا پاسخ بدن

موفق باشید

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط lakers
      با سلام
      موقع ای میخوام برنامه را کامپایل کنم این ارور را میده کسی میدونه علت اش چی هست؟

سپاس
    • توسط mehdi5555
      با سلام دوستان کسی میتونه کمکم کنه در این باره در اندروید استدیو یک سورس کد باز کردم و این ارور رو میده

لطفا کمکم کنید
    • توسط farhadhamid29
      سلام
      چرا با اندروید رات نمیتونم هک کنم علامت پرچم نمیاد فکر کنم مشکل از پورته کسی بلده راهنماییم کنه؟
    • توسط seol
      درود
      من برای دکمه خروج برنامم  از کتابخونه assistant_doubleclicktaptoclose استفاده کردم اما هنگام زدن دکمه این  ارور میده 
      assistant_doubleclicktaptoclose_lockoneclose (java line: 77) java.lang.NoSuchMethodError: No static method ToastMessageShow(Ljava/lang/String;Z)V in class Lanywheresoftware/b4a/keywords/Common; or its super classes (declaration of 'anywheresoftware.b4a.keywords.Common' appears in /data/app/b4a.example-1/base.apk) at b4a.example.assistant_doubleclicktaptoclose._lockoneclose(assistant_doubleclicktaptoclose.java:77) at b4a.example.main._button1_click(main.java:366) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:186) at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:170) at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent(BA.java:166) at anywheresoftware.b4a.objects.ViewWrapper$1.onClick(ViewWrapper.java:78) at android.view.View.performClick(View.java:5716) at android.widget.TextView.performClick(TextView.java:10926) at android.view.View$PerformClick.run(View.java:22596) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:739) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95) at android.os.Looper.loop(Looper.java:148) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:7325) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:1230) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:1120)
      اینم کدیه استفاده کردم
      Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean) Activity.LoadLayout("main") back1.Initialize("برای خروج دوباره کلیک کنید") End Sub Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean 'Return True to consume the event If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_BACK Then back1.LockOneClose(True) Return True End If End Sub دوستان لطفا راهنمایی کنید
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.