رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

شایان آباد

جلسه ششم - کار با تم برنامه ( Theme ) و کتابخانه ها ( Libraries )

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان امروز با جلسه نهم از بیسیک فور اندروید با هم همراه هستیم

jalaseh 6.rar

در این آموزش : 

-تغییر تم برنامه

-برداشتن یک کتابخانه

-اد کردن یک کتابخانه

-استفاده از کتابخانه در کدنویسی

موفق باشید

• پسندیدم 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط erik911
      سلام
      من یک برنامه فرستادم بازار که محتوا به صورت اختصاصی و دست نویس بود و رابط کاربری هم خیلی خوب ! اما بازار  بهونه زیر رو گرفته :
      جامعیت، کمیت و کیفیت محتوای یک برنامه‌ لازم است با یافته‌های کاربر که می‌تواند به راحتی با جستجو در اینترنت بیابد، تفاوت آشکاری داشته باشد
      چطوری میتونم درستش کنم ؟
    • توسط jonsnow
      سلام خسته نباشید
      ببخشید کدی هست که وقتی برنامه ی من باز شد چک کنه که برنامه ی مخربی مثه لاکی پچر تو گوششی هست یا ن ؟؟
      اگه برنامه ی مورد نظر در گوشی بو اجازه ی اجرای برنامه رو نده و خودکار برنامه بسته ششه ؟؟؟
    • توسط mhk1367
      سلام دوستان یه کتابخانه برای b4j پیدا کردم ولی نمیدانم چجوری توی b4a ازش استفاده کنم؟ کسی راه حلی دارد؟ یا این کتابخانه b4a را کسی داره؟ تشکر
      B4J Library - jGauges | B4X Community - Android, i...
      این یه مدل دیگه است کهb4a هست ولی من دسترسی ندارم تا دانلودش کنم بازم تشکر از دوستان
      B4A Library - [B4X] [XUI] Gauge View | B4X Communi...
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      نمونه سورس استفاده از پوش نوتفیکیشن شبکه پلاس در بیسیک فور اندروید با من همراه هستید.
      سورس رو براتون پیوست میکنم که اگر جایی مشکل داشتید از نمونه کد خود سایت استفاده کنید.
      plas push.zip

موفق باشید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.