رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
Golden Phoenix

ساخت دیکشنری انلاین با php

پست های پیشنهاد شده

Golden Phoenix    45

گروه دانشجو

سلام خسته نباشید

چند روزیه فکرم درگیر این مبحث که چطور با php یک دیکشنری لغات انلاین میسازن

دقیقا چه کارهای تو پشت صحنه رخ میدهد

یعنی میان یک سیستمcms میسازند یا چیز شبیه ان که ارتباط با دیتابیس سایت معنی لغات نشان دهد

همین سایت مترجم گوگل نمونشه

از کسانی که میتوانند من را اگاه سازند کمک میجویم من را اگاه سازید

با تشکر

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
امیرحسین طرق پیما    1,166

دپارتمان سرپرست

درود

اینها به دیتابیس هایی عظیم وصل هستن که با دستورات کوئری متن هابی که شبیه متن ورودی هست رو چک میکنن و معنیشو نشون میدن

کار اصلی دیتابیس فرهنگ لغته که همه کار رو انجام میده

موفق باشید

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
Golden Phoenix    45

گروه دانشجو

امیرحسین طرق پیما    1,166

دپارتمان سرپرست

سرچ کنید تو نت دیتابیس های زیادی میتونید پیدا کنید

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m0$tafa
      سلام میخوام از طریقیوزر نیم و پسود اکانت با php به اینستاگرام وصل بشم و موارد مثل ارسال عکس و ویدئو و نمایش فالوور ها و فالووینگ ها و .. رو در php انجام بدم. کسی کد سالم برای اینکار داره؟
      در github کلی کد دریافت کردم اما هیچکدام کار نمیکنن.
    • توسط lakers
       سلام بر اساتید
      میخواستم بدونم با پی اچ می توان دستورات را کنترل کرد؟ من میخوام یک برنامه اندرویدی درست کنم که بر اساس b4a هست توی اندروید: یک سری اطلاعات به هاست فرستاده می شوند توسط اندروید: پس الان اینجا سرور php هست و کلاینت b4a :من میخوام کنترل پنلی را توی پی اچ پی درست کنم که به سمت کلاینت که همان b4a هست دستور بفرسته و زمانیکه گوشی دستور را از سمت سرور گرفت : دستور داخل گوشی اجرا بشه: سئوال اینجا هست که ایا اینکار شدنی هست؟
      اگر میشه از چه توابعی یا دستوراتی در پی اچ پی باید استفاده کنم ایا به برنامه نویسی سوکت ربط پیدا می کنه؟
      یک چیزی میشه شبیه ربات تلگرام.
      سپاس
    • توسط FoRI
      سلام دوستان
      قبلا از کتابخانه زرین پال استفاده کردم که موقع پرداخت یه وب ویو توی برنامه باز میکنه الان میخوام از روش دیگر استفاده کنم
      تو یه برنامه دیدم موقع کلیک روی دکمه پرداخت مرورگری از گوشی باز میشد و پرداخت که صورت میگرفت برمیگشت به برنامه میخوام ببینم به چه صورت انجام میشه و لطفا دوستانی که تجربه اش رو داشتن توضیحات و فایل مورد نیاز رو قرار بدن چون با جستجو هم به چیزی نرسیدم
      درود فراوان
      شاید شما خواسته باشید که برنامه ی شما به یک سرور متصل شود و پیام هایی را دریافت و یا ارسال کند. Socket Programming یک تکنولوژی قدرتمند میباشد که درواقع امکان اتصال بین سرور و کلاینت را میدهد. حالا چرا سوکت ؟ بهترین سرویسی که پیشنهاد میشود GCM و FCM شرکت گوگل هست ولی متاسفانه در زمان نگارش این متن 
      کشور ما مورد تحریم قرار گرفته و هرلحظه ممکن است که پشتیبانی گوگل شامل ایران نشود. علاوه بر این مشکل برنامه ی شما وقتی کار میکند که گوگل سرویس روی گوشی کاربر نصب باشد.
      برنامه های چت امروزی معمولا برای پیاده سازی سیستم ارسال و دریافت از سوکت استفاده میکنند از این رو ما تصمیم گرفتیم که دوره ی آموزشی را تا ساخت یک برنامه چت ادامه دهیم.

آموزش ها :
      [hide_like] Part1-Create WebSocket.rar
      Part2-Use Methods.rar
      Part3-Create a Project.rar
      Part4-Create Client.rar
      [/hide_like] پروژه ها :
      [hide_like] CheckName Server.rar
      CheckName Client.rar
      [/hide_like] کتابخانه Web Socket برای B4a :
      [hide_like] WebSocketLibrary.zip
      [/hide_like]
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.