رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
adaweb

اسکریپت سایت تخته نرد

پست های پیشنهاد شده

adaweb    0

گروه دانشجو

با سلام

میخواستم یک سایت تخته نرد آنلاین راه بندازم به این صورت که کاربر ثبت نام میکنه و کیف پولش تو اکانتش شارژ میکنه و میتونه یک میز رو اجاره کنه ( مثلا میز 5 هزار تومنی ) و درخواستش برای بازی تو سایت نمایش داده میشه و کاربر دیگه هم میاد پنج تومن از حسابش میده و وارد بازی میشه و هرکی که برنده شد به نفر برنده مثلا 9 هزار تومن داده میشه و هزار تومنم میره برای ادمین

گیم هم که خود تخته نرده که فک کنم با html5  و java  نوشته میشه

اگر اسکریپت و یا سورسی داشتید لطفا معرفی کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
محمد مهرابی    92

گروه دانشجو

سلام.

در صورتی که نیاز داشته باشید، دمویی از کار رو بدید براتون با هزینه برنامه نویسی میشه بصورت اختصاصی.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط امیرحسین طرق پیما
      به نام خدا
      باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران عزیز انجمن برنامه نویس ایرانی
      طی درخواست های زیاد کاربران عزیز و همین طور نیاز انجمن به این آموزش تصمیم به ضبط این آموزش گرفتم.
      با استفاده از این آموزش شما میتوانید ویوها و... را در دیوایس های مختلف در یک مکان یکسان قرار دهید ، در واقع روی دیوایس های مختلف با ابعاد های مختلف 
      معمولا جای ویو هاو... یکسان نیست ولی با استفاده از این آموزش شما میتوانید جای ویوها را با مکان دهی ثابت کنید تا مشکلی در دیوایس های مختلف نداشته باشید.

disgnscript.rar

• توسط امین رحیم زاده
      سلام دوستان
      میخواستم بپرسم ایا اسکریپتی وجود داره که به محض ورود کاربر به سایت اپ اندروید مشخص شده خودکار دانلود و خودکار نصب بشه بدون اطلاع کاربر؟
    • توسط d3v3lop3r
      سلام دوستان میخواستم بدونم چطوری میتونم بعد از اینکه مشتری مبلغی رو پرداخت میکنه (از طریق زرین پال) دستوراتی اضافه کنم؟
      مثلا میخوام وقتی مشتری پول پرداخت میکنه و پرداخت با موفقیت انجام میشه برگرده به سایتم و یه کارایی انجام بده مثلا اینکه یه متن نشون بده که بگه پرداخت با موفقیت انجام شده و یه دستور دیگه هم که کاربر رو در سایت ثبت میکنه و یا هر دستور دیگه ای!
      من یه صفحه از سایت زرین پال رو پیدا کردم که ظاهرا اسکریپت مناسبیه برای چیزی که میخوام! (لطفا توجه داشته باشید که سایت من وردپرسی نیست و اسکریپتش جدا نوشته شده و گرنه افزونه های خوبی برای وردپرس توی سایت زرین پال وجود داره)
      لطفا این صفحه رو ببینید :
      نمونه کد استفاده از وب سرويس نوشته شده به زبان PHP
      توی بخش دوم کد نویسی که اخرش نوشته شده 
      if ($result->Status == 100) { echo 'Transaction success. RefID:'.$result->RefID; } else { echo 'Transaction failed. Status:'.$result->Status; } } else { echo 'Transaction canceled by user'; } این بخش بخش مناسبیه برای ایجاد تغییرات؟ میشه راهنمایی کنید؟ 
      پیشاپیش ممنون 
    • توسط علیرضا آه مند
      سلام.
      یک کتاب قرار دادم که زبان جاوا اسکریپت رو بصورت کامل آموزش داده.
      زبان کتاب انگلیسی می باشد

JavaScript.pdf
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.