رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
Amirgrs

ثبت نام در کلاس | انتقال به بایگانی

پست های پیشنهاد شده

Amirgrs    0

گروه دانشجو

ثبت نام در کلاس درس با کامبوباکس

سلام من یک نرم افزار رو ساختم که دانش آموزهایی رو که در کلاس تابستانی ثبت نام کرده اند را نشان می دهد ابتدا نام دانش آموزان در کامبوباکس وجود دارد و با انتخاب هر یک از آن ها در دیتا گرید ویو روبرو کلاس هایی رو که ثبت نام کرده نمایش داده می شود من از inner join استفاده کردم و یک بانک اطلاعاتی ساختم که ایدی های کلاس درس و دانش آموز رو در اون جا نوشتم .

سوال من اینه که چطوری صفحه ثبت نام به کلاس رو بسازم چون که من با ایدی دانش آموز رو ثبت نام کردم در صفحه ثبت نام به کلاس های تابستانی اگر کامبوباکسی بگذارم که نام دانش آموز رو بگیره اون موقع در جدول ثبت نام بجای ایدی نام دانش آموز رو ثبت می کنه و اشتباه میشه و اگر ایدی دانش آموز رو در کامبوباکس بگذارم آن موقع نام دانش آموز نا معلوم میشه من باید چی کار کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Jamaljaj
      سلام وقت بخیر چطور میتونم  با ربات تلگرام به کاربر اجازه لاگین بدم.
      وب سرویس های لازم نوشته شده و اتصال هم برقراره ولی نمی دونم چطور رمز و نام  کاربری رو از کاربر بگیرم .
      ممنون میشم راهنمایی کنید 
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      شما با این آموزش یاد خواهید گرفت که برنامه خود را لایسنس دار انلاین کنید
      که درصدر دور زدن ان توسط هکر ها به 30% کاهش خواهد یافت
      سعی کردیم از استاندار ترین روش پیش برید که بتونیم امنیت رو بالا ببریم
      دیگه بالا بردن امنیت این قسمت به هنر و روش خود برنامه نویس بستگی داره
      امیدوارم که از این آموزش لذت ببرید

create lic for application.rar

موفق باشید
    • توسط Yaseen
      با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
      این سورس در باره متد پاس دادن اطلاعات بین دو فرم خصوصا دو دیتا گرید ویو هستش
      در این پروژه دو تا فرم دارم و هر دو دارای یه دیتاگرید ویو که از یه دیتابیس واحد استفاده میکنن و داخل دیتابیس 2 تا تیبل  دارم
      برای مرتب شدن پروژه کانکشن استرینگ رو درون کلاس قرار دادم و از متد get-set برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده کردمو  روش
      متد سازنده یا همان constructor استفاده کردم
      در فرم اول بل استفاده  از دیتا اداپتورو دیتا تیبل   اطلاعات در دیتاگرید نمایش داده شده

در پاس دادن اطلاعات یا ارسال اطلاعات با استفاده از کالکشن جنریک  برای ایجاد لیست و حلقه تکرار برای خواندن دیتابیس استفاده کردم
      که  به همین ترتیب پس از دریافت اطلاعات در فرم دوم نیز میتوان انها را در جدول دیگری ذخیره کرد 
      در این پروژ نیز از دیتابیس اکسس استفاده کردم سورس زیر با VS2017 نوشته شده 
      ضمنا با جستجو نیز میتوان میتوان فیلدهای جستجو شده رو به فرم بعدی پاس داده و ذخیره نمود

pass==learn-net.ir

Me-Pass-Values-Datagrid.rar

• توسط Mehrun
      با درود خدمت تمام دوستان عزیز 
      سوال من اینه که اگه که باینری یک فایل رو داشته باشم (چه عکس، چه فیلم، چه فایل تکست) میشه توی سی شارپ اونو توی نرم افزار تبدیل به فایل کنم ؟؟!
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.