رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
mojcom1

ساخت تقویم نامحدود ماههای تقویم | انتقال به بایگانی

پست های پیشنهاد شده

mojcom1    6

گروه دانشجو

سلام خدمت اساتید محترم

من میخوام تقویمی نامحدود از ماهها بسازم که با کشیدن به سمت چپ یا راست ماهها رو نمایش بده و پایانی نداشته باشه تا بتونم به چندین سال عقب یا جلو رفت نمونه ای مانند تقویم بادصبا یا شمیم یاس که میتوان چندین ماه به عقب یا جلو رفت. برای این کار باید از چه ترفندی استفاده کرد تا هم سرعت برنامه هنگام اجرا کند نشه(تمام روزها لود نشه) و هم بتوان نامحدودش کرد؟ 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط seol
      سلام
      دوستان لطفا راهنمایی کنید
      من یه نرم افزاربه وسیله دیتابیس درست کردم
      همه چیزش اکیه فقط میخوام تو قسمت متن یه دکمه باشه که بره متن بعد یا برگرد متن قبلی که هی مجبور نباشم برگردم تو لیست ویو و ایتم بعدی رو انتخاب کنم  
    • توسط seol
      سلام 
      دوستان میخوام فایل های برنامه در حافظه گوشی ذخیره بشه با اینکه دسترسی برای نوشتن و خوندن در حافظه خارجی رو بهش دادم ولی بازم ارور میده
      دوستان یه روش معرفی کنید که بتونم به حافظه خارجی به صورت کامل دسترسی داشته باشم
    • توسط yuone
      با سلام فرض کنید که من یک webview دارم و یک url را در آن لود کردم خوب می خوام هم درون webview وقتی روی لینکی کلیک کردم و صفحه جدید لود شد در webview بتونم آدرس اون صفحه را بدست آورم ؟
      با sub overrideUrl مربوط به webview هم نتونستم کارکنم اصلا در زمان اجرا خوانده نمی شه
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.