رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
mojcom1

ساخت تقویم نامحدود ماههای تقویم | انتقال به بایگانی

پست های پیشنهاد شده

mojcom1    6

گروه دانشجو

سلام خدمت اساتید محترم

من میخوام تقویمی نامحدود از ماهها بسازم که با کشیدن به سمت چپ یا راست ماهها رو نمایش بده و پایانی نداشته باشه تا بتونم به چندین سال عقب یا جلو رفت نمونه ای مانند تقویم بادصبا یا شمیم یاس که میتوان چندین ماه به عقب یا جلو رفت. برای این کار باید از چه ترفندی استفاده کرد تا هم سرعت برنامه هنگام اجرا کند نشه(تمام روزها لود نشه) و هم بتوان نامحدودش کرد؟ 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط abbasy
      Assalamu'alaikum
      Need a help for library here B4A Library - ProgressLoadToast | B4X Community - ...
      Thanks from Indonesia
    • توسط hossein22
      با سلام 
      اقا من میخاستم چند تا عکسو مثلا ( از id = 1 تا id = 10 ) بیام عکساشو بگیرم از دیتابیس آفلاین
      هر موقع روی دکمه باتن کلیک کردم بره عکس بعدیو نشون بده 
      تمام آموزش های موجود میان فقط با listview یاد میدن
      ولی من لیست ویو نمیخام فقط عکس هستش که میخام لودش کنم 
      با کتابخانه فراخانی ام این کارو کردم ولی فقط میاد عکس اول رو میگیره یعنی این قابلیتو نداره کتابخانه فراخانی که بیاد از id = 1  تا  id = 10  رو عکس هاشو بگیره فقط اولیرو میگیره
      لطفا راهنمایی کنید من تو تمام انجمن های برنامه نویسی اینو مطرح کردم ولی هیچ کس جواب نداده ممنون میشم جواب بدید
    • توسط xboby
       با سلام ،
      در سی پنل  و برای IPS  ؛
      لطفا مسیر و مکان : " فایل کانفیگ دیتابیس " را مشخص بفرمائید.
                    بسیار متشکرم

• توسط jafarik
      سلام
      من یه پنل دارم که میخوام قابلیت زوم کردن ب محتویاتش اضافه کنم
      برنامه یک بازی کارتی هستش که کارت ها ب صورت یه list داخل پنل قرار داده شدن 
      حالا من میخوام قابلیت زوم کردن رو هم ب این پنل اضافه کنم چون تعداد کارتا زیاده و اندازه شون کوچیکه میخوام با زوم کردن این مشکل رو حل کنم
      از کتابخونه ی pinch zoom and move تو activity create استفاده کردم ولی جواب نداد
      اینم کدایی که نوشته بودم:
      pinch.Initialize(pnlMain,"","",1,2.5,3,False,Me) pinch.CanZoom=True pinch.CanMove=False pinch.LimitArea=True  
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.