رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

مجتبی خیری    51

گروه دانشجو

سلام

یعنی اگه مثلا متن در یک گوشی 4 اینچی یه اندازه باشه بعد مثلا در یک گوشی 10 اینچی باز بشه نرم افزار سایز متن درشت تر میشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
سجاد مروی    337

دپارتمان مدیریت

در 17 دقیقه قبل، مجتبی خیری گفته است :

سلام

یعنی اگه مثلا متن در یک گوشی 4 اینچی یه اندازه باشه بعد مثلا در یک گوشی 10 اینچی باز بشه نرم افزار سایز متن درشت تر میشه؟

درود.

بله ! مثلا شما در نرم افزارتون سایز یک متن رو دادید 14 ! حالا تو گوشی های زیر 1920*1280 اوکی بنظر میاد ! ولی وقتی در صفحه نمایش های متفاوت تر مثل تبلت ها یا حتی متفاوت بودن dpi صفحه امتحان کنید ، میبینید که متن نسبت به سایر اجزا اصلا خوب ریسپانسیو نشده !

سپاس از MSHdev عزیز.

موفق باشید.

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط vahidgazo
      دوستان لطفا راهنمایی کنید 
      میخوام که توی یک ایمیج ویو چندین تصویر رو پشت سر هم نمایش بدم و کاربر با اسلاید کردن به عکس بعدی بره !
    • توسط xboby
      با عرض سلام،
      اخیرا در یک انجمن که با IPS طراحی و آنلاین شده ،ایمیل تائیدیه سیستم برای
      کاربرانی که درخواست ثبت نام می کنند، ارسال نمی شود و در پیشخوان سیستم 
      پیغام هشدار زیر داده می شود:
       (  فرآیند ارسال رايانامه ها دچار مشکل شده است !!
      رايانامه ها ارسال نمی شوند. لطفا به بخش گزارش های خطا ایمیل رفته و پس از بررسی خطا ها، به بخش تنظیمات پست الکترونیکی مراجعه نمایید. )
      روش گام به گام خطایابی و رفع آن به چه صورتی است؟
                                                              بسیار متشکرم
    • توسط lakers
       سلام بر اساتید
      میخواستم بدونم با پی اچ می توان دستورات را کنترل کرد؟ من میخوام یک برنامه اندرویدی درست کنم که بر اساس b4a هست توی اندروید: یک سری اطلاعات به هاست فرستاده می شوند توسط اندروید: پس الان اینجا سرور php هست و کلاینت b4a :من میخوام کنترل پنلی را توی پی اچ پی درست کنم که به سمت کلاینت که همان b4a هست دستور بفرسته و زمانیکه گوشی دستور را از سمت سرور گرفت : دستور داخل گوشی اجرا بشه: سئوال اینجا هست که ایا اینکار شدنی هست؟
      اگر میشه از چه توابعی یا دستوراتی در پی اچ پی باید استفاده کنم ایا به برنامه نویسی سوکت ربط پیدا می کنه؟
      یک چیزی میشه شبیه ربات تلگرام.
      سپاس
    • توسط xboby
       با سلام ،
      در سی پنل  و برای IPS  ؛
      لطفا مسیر و مکان : " فایل کانفیگ دیتابیس " را مشخص بفرمائید.
                    بسیار متشکرم

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.