رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

mehrdadmmb    2

گروه دانشجو

سلام

میخواستم بدونم چطوری میتونم از متریال در چند صفحه استفاده کنم

با روشی که من کار میکنم فقط همون اکتیویتی اولی متریال میشه وداخل صفحه ی دیگه اکشن بار نمایش داده نمیشه

Capture.PNG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
smart    27

گروه دانشجو

با سلام

اکشن بار رو باید داخل همه ی لیوت ها اضافه کنید تا نمایش داده بشه ...

لینک به ارسال
mshafiee    13

گروه دانشجو

@mehrdadmmb,

این خط کد رو به هر اکتیویتی که میخای متریال بشه اضافه کن.

#Extends: android.support.v7.app.ActionBarActivity
  • پسندیدم 3

لینک به ارسال
mehrdadmmb    2

گروه دانشجو

@mehrdadmmb,

این خط کد رو به هر اکتیویتی که میخای متریال بشه اضافه کن.

#Extends: android.support.v7.app.ActionBarActivity

یه دنیا ممنون درست شد

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط kianqiassi
      سلام. یک مدتی بود که برای تبدیل رنگ های #hex  و متریال به RGB مشکل داشتم و خب مثلا میخواستم رنگ یک لیبل رو برابر یک رنگ hex مثلا #f44336  قرار بدم مشکل داشتم و نمیدونستم چکار کنم تا اینکه کتابخانه MaterialRGB رو از سطح اینترنت پیدا کردم و خب گفتم شاید بعضی از دوستان هم مشکل من رو داشته باشم و بد نیست که اون رو به اشتراک بزارم.
      لینک دانلود :MaterialRGB
      و اما نحوه کار با اون خیلی راحته.
      اول از همه یک متغیر از نوع MaterialRGB تعریف میکنیم.
      بعد میایم و اون رو Initialize میکنیم :
      Dim x as MaterialRGB x.Initialize("#f44336") و به جای #f44336 کد مورد نظر را وارد میکنیم. فقط توجه داشته باشید که کدی که وارد میکنید از نوع String ـه بنابراین اونو داخل "" قرار بدید.

حالا مثلا برای تغییر رنگ یک لیبل به شکل زیر عمل میکنیم:
      Label1.Color = Colors.RGB(x.R,x.G,x.B)
    • توسط FoRI
      سلام
      موقع کامپایل با این خطا مواجه شدم مشکل از چی میتونه باشه؟ چیو باید بررسی کنم؟

B4A Version: 7.30 Parsing code. (0.04s) Compiling code. (0.58s) Compiling layouts code. (0.16s) Organizing libraries. (0.00s) Generating R file. Error res\values\themes.xml:8: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowNoTitle'.  
      منیفست
      AddManifestText( <uses-sdk android:minSdkVersion="10" android:targetSdkVersion="21"/> <supports-screens android:largeScreens="true" android:normalScreens="true" android:smallScreens="true" android:anyDensity="true"/>) SetApplicationAttribute(android:icon, "@drawable/icon") SetApplicationAttribute(android:label, "$LABEL$") SetApplicationAttribute(android:theme, "@style/MyAppTheme") CreateResource(values, themes.xml, <resources> <style name="MyAppTheme" parent="Theme.AppCompat.Light"> <item name="colorPrimary">#303F9F</item> <item name="colorPrimaryDark">#2f64ce</item> <item name="colorAccent">#3f83ee</item> <item name="windowActionBar">false</item> <item name="windowNoTitle">true</item> </style> </resources> )  
      ریسورس ها:
      #AdditionalRes: ..\resource #AdditionalRes: E:\Basic4android\Project\test\md-app\res #AdditionalRes: E:\Basic4android\Project\test\md-lib\res #AdditionalRes: E:\android-sdk\b4a_appcompat,de.amberhome.objects.appcompat #AdditionalRes: E:\android-sdk\support\support\v7\appcompat\res, android.support.v7.appcompat #Extends: android.support.v7.app.ActionBarActivity  
      کتابخانه های استفاده شده:
      appcompat 1.1
      msmaterialdrawer
      msviewcard

از appcompat 3.52 استفاده میکنم خطاهای بیشتری هست میشه بگید بهتره واسه راه اندازی و رفع خطاها و استفاده همزمان از این کتابخانه ها از چه نسخه هایی استفاده کنم؟
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      با آموزش اسلاید منو حرفه ای با من همراه هستید که درخواست های زیادی در این مورد شده بود ، بنده و اقای محمد جنگجو دو نوع سورس کد براتون اماده کردیم.
      که اگر شما آموزش را مشاهده کنید متوجه میشید دقیقا کار یک اسلاید منو در بیسیک فور اندروید چگونه میباشد.
      آموزش تصویری که تهیه شد ، دو سرموضوع داشت : راست چین کردن اسلاید منو ، چپ چین کردن اسلاید منو.
      طرحی که استفاده شد برای این آموزش متریال میباشد که نمونه عکسی که میشه براش گذاشت :

اما در این آموزش تغییر فونت نوشته ها گذاشتن ایکن برای ایتم ها و ... تدریس شده که با دیدن این آموزش مشکل شما حل خواهد شد.
      این آموزش کاملا اختصاصی انجمن برنامه نویس ایرانی و هرگونه انتشار تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.

سورس اقای محمد جنگجو :
      menu.rar
      سورس خود بنده (سجاد مروی) :
      RTL-LTR Menu.rar
      آموزش تصویری این مورد (با تدریس : سجاد مروی) :
      RTL-LTR Material Menu_MinSize.rar

موفق باشید
    • توسط امیرحسین طرق پیما
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      ما تصمیم گرفتیم که برای راه اندازی بهتر نرم افزار های شما و بالا بردن کیفیت کاری دوره کامل کار با متریال اندروید را برای شما قرار بدیم.
      در این دوره هرکس موضوع خودش رو تدریس میکنه و به صورت پروژه ای تدریس نخواهد شد ولی عنوان ها مشخص میباشد که میتوانید استفاده کنید.

اولین جلسه :
      راه اندازی متریال و کدنویسی های مورد نیاز.
      Video_2016-08-12_103819.rar
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.