رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
noob programmer

سوال در مورد نرم افزار های لوکال

پست های پیشنهاد شده

noob programmer    2

گروه دانشجو

درود دوستان

راستش اسم مناسبی برای تاپیک نتونستم انتخاب کنم همچنین توی گوگل هم نتونستم چیزی که میخوام رو پیدا کنم

میخواستم بدونم چطور میشه یه نرم افزار ایجاد کرد که تحت وب هم بشه بهش دسترسی داشت

مثلا چطور میشه یه نرم افزار نوشت که اگه با مرورگر وار فلان آیپی بشی (مثلا 127.0.0.1:1234) صفحه ی مورد نظرمون رو بالا بیاره

یه مثال میزنم تا بهتر درک کنید منظورمو

مثلا اگه توی مرورگر بنویسید

tg://join?invite=[XxXxXx]

بصورت اتوماتیک نرم افزار تلگرام باز میشه و شما به گروه مورد نظر که برای مثال آیدی اون با [XxXxXx] برابر منتقل میشین

یکی از دوستان فیلم آموزشی یا پروژه ای چیزی در رابطه با این مبحث داره در اختیار قرار بده ؟!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
m.i.r    27

گروه دانشجو

سلام

من به اون صورت جوابی ندارم که بدردت بخوره اما این که آی‌پی بنویسی یه سایت را بیاره ؛ فکر کنم به این صورته که :

همه سایت‌ها آی‌پی دارند اما دامنه ای که ثبت میکنیم جای اون آی‌پی است و باعث میشه به اون سایت بره 

اینکه آی‌پی وارد کنی و به سایتت بره ، باید هاستت اختصاصی باشه ، نمیشه از هاست اشتراکی استفاده کنی و بعد اون آدرسو به شخصی بدی چون اون سیستم نمیتونه بفهمه تو به کدوم سایت میخوای بری و این دامنه است که باید متمایز شدن میشه 

مثلا آی‌پی گوگل : 172.217.1.206 اگر اینرا بزنید چونکه برای گوگل سروراختصاصیه میاره 

یا اگه از سرور مجازی استفاده کنی مثلا توی یک موسسه‌ای می‌تونی تنظیمات را عوض کنی تا به جای دادن یک آدرس حرفی یه شماره آی‌پی بزنند تا وارد آن بشه 

امیدوارم متوجه بشید من زیاد اطلاعات دقیقی نداشتم و از دیگران عزیزان بخواه توضیح بدهند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط امیرحسین طرق پیما
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      این سورس ربات انتقال دهنده فایل به هاست داخلی هستش
      به صورتی که اگه سرعت دانلودتون از یه سرور کمه یا میخوایید اون فایل رو روی هاست شخصیتون داشته باشید کافیه لینک رو برای ربات ارسال کنید و وقتی ربات اون فایل رو انتقال داد به هاست خودتون لینکش رو روی هاست خودتون براتون میفرسته
      یا اگه از یه سایت که تحریم هستید نمیتونید دانلود کنید لینک رو به ربات میدید و براتون انتقال میده به هاست و میتونید از هاست خودتون دانلودش کنید
      سرعت انتقال بستگی به منابع هاست خودتون داره
      سورس به زبان PHP هستش
      موفق باشید
    • توسط emperor
      سلام دوستان،
      من سرور مجازی ومپ رو نصب کردم و یه پوشه به اسم images توش ساختم و یه دونه عکس با نام 1.jpg توش کپی کردم که در نهایت برای دسترسی به اون باید به این آدرس می رفتم localhost/images/1.jpg حالا می خوام با استفاده از کتابخونه پیکاسو این عکس رو که روی آدرس لوکال هست بارگذاری کنم اما بارگذاری نمی کنه، ظاهرا پیکاسو از سرور مجازی نمی تونه بخونه... اما وقتی روی هاست اصلی آپلود می کنم و آدرس می دم خیلی سریع عکسو بارگذاری می کنه. از سرور مجازی استفاده می کنم چون تو مرحله تست نرم افزار هستم و دارم کدنویسی اش رو انجام میدم با لوکال هاست انجام بدم سریع تر و دم دست تر هست تا بخوام با هاستیگ واقعی انجام بدم. کسی می دونه آیا میشه با با کتابخونه پیکاسو از لوکال عکسو خوند یا نه؟
      ممنون از همه.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.