رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
moeid

مشکل در فرخوانی متن و عکس در اسکول | انتقال به بایگانی

پست های پیشنهاد شده

moeid    0

گروه دانشجو

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط kblhossein
      سلام وقت بخیر
      علت این مشکل چیه؟
       C:\Program Files (x86)\Anywhere Software\Basic4android\libraries\android-support-v4.jar
    • توسط حسام
      سلام
      برای ذخیره اطلاعات  از کتابخونه AriaSharedPreference  استفاده کردم

میخوام وقتی کاربر چک باکسی رو تیک زد  بعد خروج و برگشتن به برنامه تظیمات به حالت اول بر نگرده   

مثلا با زدن تیک چک باکس 1 میخوام که ایمیچ ویوو اول غیر فعال و ایمیچ ویوو دو فعال بشه .و  متن چک باکس یک  به کلمه ok تغییر کنه
      این اتفاق میفته ولی بعد از دوباره وارد شدن به  برنامه , حالت اولیه برگشته.  فقط تیک چک باکس تغییر نکرده  و درسته!
      Dim asp As AriaSharedPreferences '------ CheckBox1.Checked=asp.GetBoolean("ch",False) CheckBox2.Checked=asp.GetBoolean("ch2",False) End Sub Sub CheckBox1_CheckedChange(Checked As Boolean) If CheckBox1.Checked=True Then asp.SaveBoolean("ch",True) ImageView2.Visible=True ImageView1.Visible=False CheckBox1.Text="ok" Else asp.SaveBoolean("ch",False) End If End Sub Sub CheckBox2_CheckedChange(Checked As Boolean) If CheckBox2.Checked=True Then asp.SaveBoolean("ch2",True) ImageView1.Visible=True ImageView2.Visible=False CheckBox2.Color=Colors.Blue Else asp.SaveBoolean("ch2",False) End If End Sub ممنون میشم بگید چکار کنم 
    • توسط corigin tech
      سلام من ویژوال استودیو pro 2017 نصب کردم.اما نمیشه سریال کرک رو وارد کنم.
      enterprise هم به همین صورت.
      پیشاپیش سپاسگذارم(گزار؟)
      http://uupload.ir/files/d6qc_untitled_thumb.png[/IMG]
    • توسط arman0098
      سلام دوستان ،
      بنده وقتی یه لایوت رو از پروژه دیگه به پروژه جدید انتقال میدم ( load ) و لایوت در پروژه جدید کپی میشه و مشکلی که ایجاد میشه اینه که هیچ کدوم از لیبل و باتون و غیره رو تو پروژه جدید نمیشناسه !!! و خطای زیر رو میده :

مثال :
      java.lang.RuntimeException: java.lang.RuntimeException: Object should first be initialized (Label).

باید یکبار خودم لیبل رو در فرم ایجاد کنم و لیبل قبلی رو پاک کنم تا درست بشه

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.