رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

• پسندیدم 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط rezar4950
      سلام دوستان
      من به اپ طراحی کردم الان می خوام محتوای اپ رو بصورت اشتراک ماهانه ارائه بدم
      راهی هست؟
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      داشتم یه گشتی تو سایت های  بیسیک فور اندروید ایران میزدم که با یه کتابخانه مواجه شدم که دیدم یکم کاربردی هست ، گفتم براتون بزارم استفاده کنید
      کتابخانه TapTargetView برای بیسیک فور اندروید که قابلیت اضافه کردن راهنما ویو هارو به برنامه میده
      شما با این کتابخانه میتونید به صورت اختصاصی برای هر ویو حالا (دکمه - ادیت تکست - لیست ویو - ...) قسمت راهنمای انیمیشینی بزارید همراه با متن ...
      نمونه :

دانلود کتابخانه TapTargetView برای بیسیک فور اندروید :
      TapTargetView.zip

نمونه کد استفاده برای این کتابخانه :
      کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.
      موفق و پیروز باشید
    • توسط koorosh
      سلام دوستان و متخصصان عزیز.

من میخوام یه اپ فروشگاهی طراحی کنم که کاربر وقتی محصولات خودشو خرید میکنه مستقیم بره به درگاه پرداخت بانک و پرداخت رو انجام بده بعدش یه اپ اندرویدی هم برای مدیریت طراحی کنم که تمام سفارشات توی پنل مدیریت نمایش داده بشه و راحت دیتابیس و فاکتورهای مشتریا رو مدیریت کنه و براشون ارسال کنه 

حالا میخوام بدونم کسی سورس یا آموزشی که مرتبط باشه با این پروژه سراغ داره برام بفرسته البته حتی اگه سورس یا آموزش دقیقا عین همین پروژه نبود مشکلی نداره فقط اون الگوریتم و نوع کدنویسی و کار با دیتابیس آنلاین و متصل کردن پنل کاربر با پنل مدیریت رو بهم یاد بده بقیش با خودم هر کدومش هم جدا باشه مشکلی نیست

سپاس از همکاریتون 
    • توسط alinaghi021
      سلام
      اگه میشه لطفا کدی  که با اون بشه با کلیک روی یه دکمه(button)
      یه فایل mp3 به عنوان آهنگ زنگ گوشی کاربر تنظیم بشه رو بدین
      (فرض بر این باشه که اون فایل رو گوشی کاربر وجود نداره )
      منظورم کدی که تو برنامه بیسیک فور اندروید کار کنه هست
      لازم به ذکره که قبل از ایجاد این تاپیک تقریبا کل انجمنو زیر و رو کردم و به جواب درستی نرسیدم به همین دلیل تاپیک جدید ایجاد کردم
      با تشکر از شما

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر