رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

کعبه عشق    28

گروه دانشجو

بابت استارت این آموزش ممنونم

ولی کاش یه نگاهی هم به صفر تا صد متریال  بیسیک هم بندازید :give_heart:  :give_heart:  :give_heart:  :give_heart:  :give_heart:

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
کعبه عشق    28

گروه دانشجو

عاغا من نتونستم از پیکو فایل دانلود کنم(البته این سرور نهم پیکو فایل واسم مشکل ایجاد کرده وگرنه S3 مشکلی نداره)

مشکل از بنده است یا شمام همین مشکلو دارید؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
امیرحسین طرق پیما    1,169

دپارتمان سرپرست

خیلی هم عالی .

فقط اگه میشه ابزار های مورد نیاز به اندروید استدیو رو هم بذارید یا لینک بدید . موفق باشید .

در بخش ابزار ها موجوده عزیز

عاغا من نتونستم از پیکو فایل دانلود کنم(البته این سرور نهم پیکو فایل واسم مشکل ایجاد کرده وگرنه S3 مشکلی نداره)

مشکل از بنده است یا شمام همین مشکلو دارید؟؟؟؟؟

برای بنده مشکلی نداشت

اگر از نرم افزار های جانبی رای اتصال به ایترنت استفاده میکنید غیر فعال کنید و همچنین اگه اروری دریافت میکنید قرار بدید

• پسندیدم 3

لینک به ارسال
viki0028    26

گروه دانشجو

درود

با این آموزشهای توپ که ساختی دارم به اندروید استودیو علاقه مند میشم.

واقعا استاد آموزش هستی مهندس :give_heart:

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
eslami68    2

گروه دانشجو

با تشکر از زحمات شما به خاطر این آموزش مفید و کاربردی 

بسیار عالی  بود

منتظر قسمتهای بعدی هستیم  

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 0P3N3R
      سلام دوستان بنده دوتا سوال دارم که در مورد نشان دادن ویدیو در برنامه های بیسیک فور اندرویدی است.
      مورد اول افلاین :
      دوستان بنده بیش از 30 ویدیو دارم که میخوام در حالت افلاین نشان بدم که اگه همچین کاری بخوام بکنم 100% حجم برنامه من بالای 1 گیگ خواهد بود چرا که حجم فایلای من بیش از 80 مگابایت میباشد. برای اینکه بتونم این ویدیو ها رو بصورت افلاین نشون بدم چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟ اصلا همچین چیزی امکان پذیر است؟ لطفا راهنمایی کنید.

مورد دوم انلاین :
      من همون فایلا رو در اپارات اپلود کنم چطوری میتونم در برنامه اندرویدیم اونها رو لود کنم و نشون بدم؟ کتابخانه های student library - video view تست شدن و باب میل بنده نبودن . دلیل اینکه ویدیو ویو باب میل من نبود این بود که من میخوام در یک پنل اون ویدیو رو نشون بدم ولی در اینجا مجبور بودم از start activity استفاده کنم. لطفا بصورت ساده توضیح بدید که من باید چیکار کنم . پیشاپیش ممنون
    • توسط reza.c
      خسته نباشید.
      من یک سرویس ساختم که وقتی پیامک 12345 به گوشی ارسال شد آهنگ پخش کنه اما سرویس بعد از اینکه برنامه بسته میشه غیرفعال میشه.
      میخام کاری کنم که سرویس همیشه فعال بمونه. لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط محمد معین عبدی
      سلام بر دوستان عزیز، خیلی وقت بود که در هیچ انجمنی فعال نبودم اما به جبران این غیبت، با یک آموزش خوب خدمت شما رسیدم 
      این دوره شامل آموزش استفاده از کتابخانه های قدرتمند Rxjavaو Dagger و android architecture components می باشد و با استفاده از این ابزار ها، معماری MVVM را پیاده خواهیم کرد و به زبان بسیار ساده این مفاهیم نسبتأ پیچیده را یاد خواهید گرفت.
      نکته برای راحتی کار خودم از پلتفرم داکیومنت نویسی GitBook استفاده کردم و ویدیو ها در سایت آپارات آپلود شده و در کنار آموزش ویدیویی، آموزش متنی نیز در کنار آن قرار داده شده!

لینک دوره: دوره معماری MVVM در اندروید استدیو و کاتلین
      نکته : آموزش هنوز تکمیل نیست اما هر روز تکمیل تر خواهد شد تا به نتیجه مطلوب خود برسد!
      خوشحال میشم نظرات و پیشنهادات خودتون رو در این تاپیک بیان کنید!

نکته آخر: این آموزش مختص به هیچ انجمنی نیست و صرفا جهت آموزش به همه برنامه نویسان عزیز می باشد و در تمامی انجمن های برنامه نویسی قرار داده خواهد شد!
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.