رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,146

بنیان گذار و مدیر فنی

به نام خدا

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی

خب دوستان این هم آموزش ساخت کتابخانه برای اندروید استودیو در محیط اکلیپس

امیدوارم خوشتون بیاد 

فقط یه نکته هست :

به دلیل خراب بودن اندروید استودیو بنده زمانی که میایم کتابخانه رو اضافه کنیم و کدنویسی رو شروع کنیم همانطور که میبینید کار نمیکنه برای من و دستی اون رو اضافه میکنم

در اصل خودش باید اضافه بشه

این نکته رو در نظر داشته باشید

موفق باشید.

http://s4.picofile.com/file/8288661584/part1libst.7z.html

http://s5.picofile.com/file/8288661768/part2libst.7z.html

اختصاصی از انجمن برنامه نویس ایرانی

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط macho2002
      سلام دوستان خسته نباشید
      من سه تا فرگمنت دارم تو فرگمنت اول از سرور چهار تا رکورد میگرم و داخل لیست ویو میریزم. ولی وقتی به فرگمنت سوم میرم و بعد به اولی برمی گردم، دوباره همون چهارتارو میگیره و به لیست ویو اضافه می کنه و میشه هشت تا آیتم. این ماجرا تا بی نهایت ادامه داره.
      کسی راه حلی داره؟ یه جایی خوندم باید از باندل استفاده کنم، اما واقعا استفاده از باندل در فرگمنت سخته. لطفا کسی که جواب گرفته از باندل تو فرگمنت، کمکم کنه
    • توسط Yaseen
      سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
      من دیروز اندروید استودیو نصب کردم
      از ساعت17 تا ساعت4نیم صبح مشغول کانفیگ بودم خلاصه سرتونو درد نیارم دیگه چند بار گردل دان کردم چندبار اندروید استودیو رو حذف کردم ویندوزم قاطی کرد مجبور شدم دوباره نصب کنم چون شنیدم در اولین اجرا اگه حین ساخت دیباگر برنامه رو ببندی با مشکل برمیخوری!
      الان مشکلات اساسی من یکی تصویر اوله من گردل 4.4 و 4.7 رو تو پوشه خودش کپی کردم و توی این اجرا میگه باید گردل 3.1 داشته باشه

از طرفی امولاتورم نصبه اما...

نمیدونم حین دیباگ کردن اولین پروژه خود اندروید استودیو ایراد میگیره تو اندروید استودیو توی گردل یه تنظیماتی هست ببنید...
      الان راه حل چیه شما از چه روشی استفاده میکنید؟
      و مورد اخر وقتی یه پروژه ساختم و برنامه رو بستم وقتی دوباره برنامه رو بار میکنم درست میره همون برنامه اخری رو باز میکنه در حالیکه من میخام یه پروژه دیگه رو new کنم

ممنون میم راهمایی کنید

• توسط afshin8
      سلام من مدتی بیسیک4اندروید کار کردم در اون پلتفرم وقتی داشتی برنامه ای میساختی توی همه گوشی ها اندازه اتوماتیک یکسان ست میشد ایا توی اندروی داستودیو هم همینطوره
      قبلا کمی با اکلیپس کار کردم توی اکلیپس میبایست برای هراندازه یه تنطیماتی اعمال میکردی
      ممنون از دوستان
    • توسط محسن یوسفی
      سلام
      شاید واسه شما هم یکم سخت باشه ک بخواید واسه 10تا دکمه 10تا OnClick جدید بسازید ؛ با این روش میتونید با ی ساب از چند دکمه استفاده کنید که خیلی کارو ساده تر میکنه در اندروید استودیو و جاوا.
      خب اول ک میایم معرفی میکنیم دکمه هارو :
      Button button1, button2, button3; سپس در OnCreate میایم ادرس دهی میکنیم و ی ساب ایجاد میکنیم و با Case ک مشابهش رو در بیسیک داشتیم مشخص میکنیم کلیک هر دکمه رو :
      public void onCreate(Bundle bundle) { super.onCreate(); ... button1 = (Button) findViewById(R.id.button1); button2 = (Button) findViewById(R.id.button2); button3 = (Button) findViewById(R.id.button3); button1.setOnClickListener(this); button2.setOnClickListener(this); button3.setOnClickListener(this); } @Override public void onClick(View v) { switch (v.getId()) { case R.id.button1: /کد های کلیک دکمه1 break; case R.id.button2: /کدهای کلیک دکمه2 break; } }  
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.