رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

علی سجادی

افت سرعت اینترنت! (کدام سرویس دهنده؟)

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من از تابستون سه سال پیش از شاتل دارم اینترنت میگیرم. هیچ مشکلی هم نداشتمو خوب بوده همه چی.

ولی چند وقت پپس که اینترنت نامحدود گرفته بودم سرعت دانلود از ۱۸۰ کیلوبایت بر ثانیه رسید به ۵ و حتی کمتر! فهمیدیم که اینترنت «نامحدود»!!!!!!! شاتل یه قانونی داره به اسم دانلود منصفانه که اگه بیش از یه حدی دانلود کردی سرعتت جوری میشه که حتی اینستاگرامم نمیشه باز کرد.

این شد که اینترنتمو محدود کردم و به دانلود شبانه راضی شدم و از مسئولش پرسیدم که این هم افت سرعت پیدا میکنه یا نه؟ که گفت نه خیالت تخت هر چی میخوای دانلود کن.

ولی این هم بعد دو روز که شبی حدود 20 گیگ دانلود کردم از 980 کیلوبایت بر ثانیه رسیده به 20 الی 60!!!

خلاصه که شاتل خیلی اعصابمو خورد کرده با این دروغها و کلاهبرداری هاش و واسه ی همین میخواستم به یه سرویس دهنده ی دیگه مهاجرت کنم. حالا سوال من اینه که آسیاتک که تازگیها خیلی حرفشو میزنن خوبه؟ ارزش داره از شاتل به آسیاتک برم؟ یا اون هم قانون های این مدلی داره برای خودش؟؟ یا های وب مثلاً؟

مخابرات هم یه مدت امتحان کردیم که خیلی شیک و مجلسی بگم اگه اینترنت نداشتیم سنگین تر بود   :fool_mini:

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود

من از مخابرات سرویس میگیرم

ولی بنظرم اسیا تک ازهمشون بهتره چون بموقع پشتیبانی میکنه و پاسخ میده

اینجا که اشناهامون دارن راضین

اونجارو نمیدونم ♥

موفق باشید

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
taha20    10

شبی 20 گیگ !!!!!!!

خداقوت برادر

نمی دونم پشتیبانیش اون لحظه بهت چی گفت اما سرویس دانلود رایگان شبانه هم مثل سرویس نامحدوده یعنی 1 به 8 اگه اشتباه نکنم هر 8 نفر در یک گروه قرار میگیرن اگه زیاد مصرف کنی میری باگروه پر مصرف ها اونجا هر 8 نفر شبی 20 گیگ می خوان دانلود کنن یعنی همشون مثل خودتن پس سرعت میاد پایین اگه هم کم مصرف کنی با گروه کم مصرف ها میمونی و مشکلی نخواهی داشت

بهتره اینه که نامنظم دانلود کنی که گروهت تغییر نکنه و افت سرعت هم نداشته باشی یعنی یه شب 20 گیگ شب بعد هیچی شب بعدش 10 گیگ حالا دوشب دانلود نکن شب سوم .................

این تجربه 4 ساله منه با شاتل الان هم هیچ چیز رو با شاتل عوض نمی کنم

آسیاتک هم امتحان نکردم بگم چطوریه

الان مجبور شدم بخاطر خط تلفن از این مخابرات دزد نت بگیرم سرویس نامحدود نداره که هیچ

چند وقته دانلود شبانه رایگان رو هم برداشتن(شبانه رایگان هم نداریم!!!!!!)

این جدای از انه که اگه نت قطع شه شماره 2020 هم قطع میشه!!!

یا وقتی ترافیکت تموم میشه باید زنگ بزنم به دوستم بگم برو تواکانتم برام ترافیک بخر(چو وقتی ترافیک تموم شه دیگه صفحه خود مخابرات هم باز نمی کنه!!!!!!!!)

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.