رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
شایان آباد

Android Studio 2.3.1.0 Win/Linux/Mac برنامه نویسی حرفه ای اندروید

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,137

بنیان گذار و مدیر فنی

به نام خدا

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی

Android Studio یک محیط برنامه نویسی برای پلتفرم اندروید است. این برنامه در 16 می 2014 توسط مدیران گوگل در کنفرانس گوگل آی/او معرفی شد. از ماه جوئن 2014 نسخه پیش نمایش این برنامه (به صورت رایگان) برای امتحان در دسترس توسعه دهنده‌ها قرار گرفت. این محیط بر اساس نرم‌افزار محبوب جت برینز طراحی شده است، این استودیو بطور اختصاصی برای اندروید طراحی شده. هم اکنون این استودیو برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس در دسترس می‌باشد.

چندین ویژگی جدید در این نرم‌افزار برای کاربران می‌باشد:

• چیدمان زنده: ویرایشگر WYSIWYG – کدنویسی زنده – رندر هم زمان برنامه
  • کنسول توسعه دهنده: راهنمای بهینه سازی – کمک برای ترجمه – ردیابی ارجاع – طریقه استفاده
  • پشتیبانی از ساخت مبتنی بر Gradle
  • رفع و عیب یابی مخصوص اندروید
  • ابزار لینت برای گرفتن عملکرد، قابلیت استفاده، نسخه سازگار با مشکلات دیگر
  • قابلیت Proguard و امضای برنامه
  • مبتنی بر الگوی wizard برای ایجاد طرح اندروید و اجزای مشترک
  • ویرایشگر طرح بندی غنی که به شما اجازه کشیدن و رها کردن UI کامنت‌ها را می‌دهند. گزینه‌ای برای تنظیمات پیش نمایش طرح بندی در صفحه نمایش چندگانه

نسخه نرم افزار به صورت نصبی ( بدون SDK ) :

نسخه ( بدون فایل نصبی و بدون SDK و به صورت فشرده شده ) :

نسخه Linux :

نسخه Mac OS X :

موفق باشید.

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Yaseen
      سلام 
      دوستان و اساتید گرامی عرض ادب دارم
      من اکثرا با گوشی با لپ تاپم وصل میشم اخیرا پس از چند دقیقه اتصال گوشی خود به خود نقطه اتصال یا همان هات اسپات رو غیر فعال میکنه توی اینترنت گوشی هیچ مشکلی نیست مشکل از همین نقطه اتصاله  همه تنظیمات رو هم بررسی کردم 
      ایا تاکنون چنین موردی براتون پیش اومده ؟
      البته برخی مواقع پیامی مبنی براینکه "" بخاطر اینکه هیچ دستگاهی به گوشی وصل نشده و بینه سازی هات اسپات غیر فعال میشه در صورتیکه 3 گوشی به اینترنت گوشی من متصل بودن 

• توسط appp
      احتمال دارد شما قصد داشته باشید برای ایده و تفکر خود و یا فعالیت شرکت خود به دنبال پایه گذاری پیشرفت در صنعت کاری خود هستید اپلیکیشن اندروید یا IOS طراحی نمایید. در صورتی تصمیم به سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS به همراه فروشگاه اندروید دارید می توانید اینکار را به یک شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل بسپارید تا این شرکت پس از بررسی ایده یا سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و موبایل شما هزینه و تعرفه ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید مربوطه را به شما اطلاع رسانی نماید تا در صورت تمایل سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید یا موبایل خود را به آن شرکت بسپارید. شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS تابان شهر افتخار دارد با تیم برنامه نویسی اندروید قدرتمند خود، هر نوع سفارش اپلیکیشن اندروید یا آی او اس و موبایل شرکت یا موسسه و یا سازمان شما را پیاده سازی نماید.
    • توسط alirezadi
      سلام دوستان سال نو مبارک انشالله سال خوبی داشته باشید
      دوستان چند وقتی هست که فکر من خیلی درگیره نحوه برقراری ارتباط همیچن برنامه هایی باسایت ها هستش برای مثال 
      سایت رپ فارسی یکی از محبوب ترین سایت های موسیقی هستش و اپ اندروید هم داره 
      اما سئوالی که هست برای اپدیت کردن اطلاعت سمت سرور برنامه از یک پنل ساخته شده استفاده میشه یا امکانش هست که به طور خودکار با تعیین سطح دسترسی برنامه با اپدیت کردن سایت اطلاعات رو بروز رسانی کنه ؟؟
      طراحی یه همچین ui کار سختی نیست اما ارتباط با سایت بدجوری فکرمو مشغول کرده 
      ببخشید اگع زیادی حرف زدم ممنون میشم از اساتید راهنمایی کنن
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.