رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده می خواستم IPS 4 رو روی هاستم نصب بکنم ولی وقتی که فایل نصب رو Extract کردم و خواستم سایتم رو باز کنم هیچ صفحه ای برای نصب نیومد , بعد Permissions فایل ها رو روی 777 گذاشتم و ارور زیر رو داد :

6396_capture.png

لطفا بگین مشکل از چیه؟

ویرایش شده در توسط سینا شکاری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، سینا شکاری گفته است :

سلام

بنده می خواستم IPS 4 رو روی هاستم نصب بکنم ولی وقتی که فایل نصب رو Extract کردم و خواستم سایتم رو باز کنم هیچ صفحه ای برای نصب نیومد , بعد Permissions فایل ها رو روی 777 گذاشتم و ارور زیر رو داد :

6396_capture.png

لطفا بگین مشکل از چیه؟

درود بر شما

دستررسی تمام فایل ها رو باید به حالت قبل برگردونی.

بعدشم مقدار رم و cpu رو زیاد کن

و مهم تر از هرچی انتی ویروس رو روی سرور خاموش کن و دوباره فایل هارو بریز توی هاست.

موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 15 اردیبهشت 1396 در 22:45، شایان آباد گفته است :

درود بر شما

دستررسی تمام فایل ها رو باید به حالت قبل برگردونی.

بعدشم مقدار رم و cpu رو زیاد کن

و مهم تر از هرچی انتی ویروس رو روی سرور خاموش کن و دوباره فایل هارو بریز توی هاست.

موفق باشید

سلام

آقای آباد بنده ورژن php هاستم رو به 7 تغییر دادم و مشکل حل شد

ویرایش شده در توسط سینا شکاری
  • پسندیدم 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mail33
      دیشب موقع لاگ اوت شدن از ویندوز یک ارور اومد ئلی لاگ اوت شدم راستی ویندوز 10
      -----------------------------------
      تو قسمت ایونت نگاه کردم متن خطا این شکلی:
      -------------------
      Cryptographic Services failed while processing the OnIdentity() call in the System Writer Object.

Details:
      AddLegacyDriverFiles: Unable to back up image of binary Microsoft Link-Layer Discovery Protocol.

System Error:
      Access is denied.
      ----------------------------------------------------------------------------------
      لطفا من را راهنمایی کنید مشکل را حل کنم و در صورت امکان بگویید مشکل برا په رخ داده است
      ----------------
      با تشکر

• توسط msna
      سلام دوستان . من دارم با لاراول یه پروژه ای مینویسم اینجارو هر کاری کردم نتونستم مشکلشُ برطرف کنم
      میخوام که وقتی کاربر روی دکمه کلیک میکنه به مدت 3 ثانیه یه متنی رو براش نشون بده (به جای متن اصلی دکمه) و بعد اون متن محو بشه و باز جاشُ به متن اصلی بده
      <button style="margin-top: 30px;" type="button" class="btn btn-primary" id="mybtn" data-loading-text="ذخیره سازی" autocomplete="off" v-on:click="add">ارسال</button> اینم فانکشنی که برای ویو جی اس نوشتم
      add:function(){ var btn=$('#mybtn') btn.button('loading') setTimeout(function(){ btn.button('reset') },3000) }, حتی یه alert معمولی رو هم تست کردم با اون کار میکنه و با کلیک کاربر ، alert میده . ولی اینجوری هر کاری میکنم نمیشه که نمیشه
      adds:function(){ alert("Registration Success") } ممنون میشم اگر کمکم کنید
    • توسط valiamin21
      سلام خدمت اساتید
      من توی یک اکتیویتی از کتابخانه ی httputils2 برای دانلود فایل استفاده کردم ولی وقتی فایلی در حال دانلود هست مانع بسته شدن اکتیویتی می شه و اگه اکتیویتی رو ببندیم(دکمه ی back رو بزنیم) موقع تمام شدن دانلود اکتیویتی به طور خودکار باز می شه.
      آیا راهی هست که دانلود رو متوقّف کرد یا این که موقع تمام شدن دانلود اکتیویتی باز نشه؟
    • توسط FoRI
      سلام دوستان
      از سمت بیسیک با این روش و این کوئری که متن ارسال میکنم به سرور توی متن با تعداد کاراکتر پایین مشکلی نداره اما اگر متن مثلا بیشتر از ۱۰۰ حرف بشه ارسال نمیشه و رکورد جدیدی به دیتابیس اضافه نمیشه.
      مشکل چی هست؟
      بهترین روش و کد چی هست واسه اینکه چندمقدار و تکست رو از بیسیک به سرور ارسال کنیم مثل برنامه پیامکی شاید متنش بیشتر از ۵۰۰ کاراکتر هم بشه

ExecuteRemoteQuery("INSERT INTO `tbl` (`text1`, `text2`) VALUES ('"&EditText1.Text&"', '"&EditText2.Text&"')","COUNTRIES_LIST")
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.