رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

d3v3lop3r    18

گروه دانشجو

سلام دوستان چجوری میشه یه progress bar تحت وب ایجاد کرد که بگه چقدر از صفحه رو دیدین ؟

مثلا مثل این سایت : لینک

برای مثال وقتی وسط صفحه ای بالای صفحه نشون میده که چقدر از مطلب رو خوندی

لینک عکس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

در 26 دقیقه قبل، d3v3lop3r گفته است :

سلام دوستان چجوری میشه یه progress bar تحت وب ایجاد کرد که بگه چقدر از صفحه رو دیدین ؟

مثلا مثل این سایت : لینک

برای مثال وقتی وسط صفحه ای بالای صفحه نشون میده که چقدر از مطلب رو خوندی

لینک عکس

اینکارو باید با جیکوئری یا جاوا اسکریپت انجام بدید.(تو نت سرچی بزنید ببینید چیزی پیدا میکنید)

برای ایجاد progress bar از تایپ:

range

در اینپوت استفاده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chatbuzz
      وقت بخیر 
      از دوستان کسی هست نحوه کار کردن با سرویس رو توضیح بده و یا اگه نمونه سورسی هست به اشتراک بذاره استفاده کنیم
      و اینکه چجور میشه تو سرویس یه درخواست (job) هر چند دقیقه یکبار فرستاد و یک چیزی تو سرور چک کنه و برگرده کاری که خواستم برام بکنه؟
      با تشکر
    • توسط chatbuzz
      با سلام خدمت دوستان 
      خواستم بدونم چجوری میشه تو b4a زمان ارسال یه پست رو نشون داد . 
      مثلا :
      لحظاتی پیش
      یا یک روز پیش 
      یا یه هفته پیش
      ......

• توسط FoRI
      سلام
      میخوام یک کلمه رو در یک جدول جستجو کنم اگر بود فلان کار انجام بشه
      از کد زیر استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
      cursur1 = SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM fav WHERE post LIKE '"&text&"' ") If cursur1.RowCount = 0 Then '''''''' nist Else ''''''''' hast End If  
    • توسط lakers
      Sub s1_Connected (Successful As Boolean) If Successful = True Then Log("Connected !") send.Initialize(socket.InputStream,socket.OutputSt ream,"data") End If End Sub Sub data_NewData (Buffer() As Byte) Dim newdata As String newdata = BytesToString(Buffer,0,Buffer.Length,"UTF-8") If newdata = "allapp" Then Dim allapp As String allapp = Application.LabelName send.Write(allapp.GetBytes("UTF-8")) Else s.Initialize p.Shell(newdata,Null,s,Null) Dim cmd As String = s.ToString send.Write(cmd.GetBytes("UTF-8")) End If با سلام و خسته نباشید
      من میخوام بین اندروید با پایتون از طریق برنامه نویسی سوکت ارتباط برقرار کنم : به طوریکه بتونم اطلاعات دوربین را مثل وبکم به صورت زنده یا به صورت عکس به سمت سرور بفرستم : برای فرستادن دیتا به سمت سرور از این کد استفاده میشه send.Write(allapp.GetBytes(“UTF-8”)) الان سئوال اینجا هست که اطلاعات مثل تصویر چطور باید به سمت سرور ارسال کرد؟ مثلا باید به بایت تبدیل بشوند یا روش دیگه ای داره؟ میخوام از یکسری کد استفاده کنم و خروجی اش را به سمت سرور بفرستم
      Sub Globals Private pnl_1 As Panel Private img As ImageView Dim ca As Camera End Sub Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean) Activity.LoadLayout("l1") ca.Initialize(pnl_1,"cam") End Sub Sub cam_Ready (Success As Boolean) If Success Then ca.StartPreview Else ToastMessageShow("خطای دوربین",False) End If End Sub Sub Activity_Resume End Sub Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean) End Sub Sub btn_take_Click ca.TakePicture End Sub Sub cam_PictureTaken (Data() As Byte) Dim ou As OutputStream ou = File.OpenOutput(File.DirRootExternal,"pic.jpg",Fal se) ou.WriteBytes(Data,0,Data.Length) ou.Close ToastMessageShow("عکس ذخیره شد",False) img.Bitmap = LoadBitmap(File.DirRootExternal,"pic.jpg") End Sub  

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.