رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من طبق یک آموزش یک برنامه ساختم که sms ها رو از گوشی میگیره و به یک دیتابیس میفرسته به دوتا فایل db.php و sent.php و داخل فایل هم تعیین شده که شماه و متن پیام رو بفرسته حالا چطور میتونم بک فایل بنویسم که پیام و شماره ای که از طریق برنامه نوشته شده در b4a ارسال شده رو نمایش بده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahdiMohamadi
      سلام ودرود خدمت شما عزیزان بنده یه مشکلی دارم  که وقتی میخوام از پروکسی استفاده کنم داخل برنامه ارور میده بهم امکان هستش کمک کنید باتشکر 

• توسط rezar4950
      سلام دوستان
      چه جوری میشه یه برنامه ساخت که بشود از طریق نقطه اتصال فایل و برنامه ارسال کرد
      با پلتفرم b4a
    • توسط Sara84
      سلام به همه کارشناسان

چند تا سوال درباره انتخاب رشته دارم که اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم

1- در مقطع کارشناسی ارشد، خواندن دروس مهندسی فناوری اطلاعات آسانتر است یا دروس مجموعه مهندسی کامپیوتر؟

2- در ارشد مهندسی فناوری اطلاعات،گرایش فناوری اطلاعات بهتر است یا تجارت الکترونیک؟

3- درجه سختی بین گرایش های نرم افزار،شبکه،هوش مصنوعی و رایانش امن،به چه ترتیبی است؟

با سپاس
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      با اموزش تبدیل فرمت های py به exe با من همراه هستید که در این اموزش یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه هایی که با پایتون ساخته میشن رو روی ویندوز با فرمت اجرایی ویندوز باز و استفاده کنید.
      نرم افزار cmd را باز کنید (کنسول - Command Prompt) به دایرکتوری اسکریپت پایتون برید (محل نصب پایتون) ، برای مثال : D:\Program Files\Python\Python35-32\Scripts
      بعد از اینکه دستورات بالا را در خط فرمان وارد کردید دستور زیر را برای نصب pyinstaller ارسال کنید. pip install pyinstaller
      فایلی که خروجی شما در به زبان پایتون هست py. را به محل اسکریپت پایتون انتقال بدید. دوباره طبق دستور اول به دایرکتوری اسکریپ با خط فرمان برید.
      بعد از اینکه فایل خودتون رو کپی کردید در دایرکتوری اسکریپت ، و با خط فرمان رفتید به بخش اسکریپت دستور زیر را وارد کنید. pyinstaller --onefile filename.py --onefile اگر با متن زیر مواجه شدید یعنی به موفقیت انجام شد ولی اگر اروری دریافت کردید بدونید که یک جای کار رو اشتباه رفتید.

موفق باشید.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.