رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

d3v3lop3r    18

گروه دانشجو

سلام همه ی دوستان لرن نتی

لطفا بخش سی شارپ هم پست های بیشتری بذارین

همونطور که مدیر توی کانال هم گفتش بخش جاوا و اندروید و بیسیک و ... داغون کردین

البته بعضی وقتها هم یه سری از دوستان مثل اقای علی فراهی و ... یه حالی به بخش وب میدن

(البته بخش سی شارپ هم یه سری از دوستان خیلی کمک کردن و دستشون درد نکنه واقعا مثل مدیر انجمن (شایان اباد) و تسلا و ....)

(این هم بگم که تاپیک های خیلی کاربردی بود توی سی شارپ ولی حس میکنم هنوز خیلی جای کار کردن داره و در نتیجه هم یه سایت خیلی خوب از کد های سی شارپ خواهید داشت)

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Tesla    126

گروه دانشجو

درود

بعد از امتحانات خرداد بخش سی شارپ و اندروید با جاوا عالی خواهد شد.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
شایان آباد    6,138

بنیان گذار و مدیر فنی

درود بر شما

اولا خواهش میکنم ، وظیفه بود.

دوم اینکه بله متاسفانه این امتحان و ... دست و بال رو بسته واقعا نمیشه کاری کرد.

صبر کنید انشالله دیگه سال اخرم ، وقتم ماله خودم میشه ، سی شارپ میترکونیم با اقای @Professor  و @Tesla

میدونم واقعا کم کار کردیم و عذر خواهی میکنم

اون هم رو چشمم !

تاپیک به انتقادات و پیشنهادات انتقال یافت.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kianosh
      با سلام
      لطفا کتابخانه material intro و نمونه سورسش رو برای بیسیک فور اندروید بزارید
      بنده هر چی سرچ زدم یکی رو پیدا کردم که لینک دانلودشم خراب بود
      لطفا سورس و خود کتابخونه رو اینجا بدید 
      ممنون
    • توسط vahidgazo
      دوستان لطفا راهنمایی کنید 
      میخوام که توی یک ایمیج ویو چندین تصویر رو پشت سر هم نمایش بدم و کاربر با اسلاید کردن به عکس بعدی بره !
    • توسط appp
      احتمال دارد شما قصد داشته باشید برای ایده و تفکر خود و یا فعالیت شرکت خود به دنبال پایه گذاری پیشرفت در صنعت کاری خود هستید اپلیکیشن اندروید یا IOS طراحی نمایید. در صورتی تصمیم به سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS به همراه فروشگاه اندروید دارید می توانید اینکار را به یک شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل بسپارید تا این شرکت پس از بررسی ایده یا سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و موبایل شما هزینه و تعرفه ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید مربوطه را به شما اطلاع رسانی نماید تا در صورت تمایل سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید یا موبایل خود را به آن شرکت بسپارید. شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS تابان شهر افتخار دارد با تیم برنامه نویسی اندروید قدرتمند خود، هر نوع سفارش اپلیکیشن اندروید یا آی او اس و موبایل شرکت یا موسسه و یا سازمان شما را پیاده سازی نماید.
    • توسط Hossein_A82
      درود . .
      ببخشید یه سوال فنی داشتم . .
      من الان چند روزه که دارم برای پسرعمم با html طراحی سایت میکنم و میخوام براش یک سایت بسازم . .
      خب من تا اینجا هیچ مشکلی ندارم . . فقط یه موضوع هست که من وقتی در حال کد زدنم تو html میتونم از طریق اون کد هایی که میزنم هر متن و موضوعی رو داخل سایت و صفحه اینترنتی اون قرار بدم ولی خب پسر عمم که کد زدن بلد نیست و سر در نمیاره از این طور چیزا . . برای همین امروز که داشتم فکر میکردم یادم اومد که من به مهم ترین بخش سایت که بخش مدیریت سایته فکر نکرده بودم . .
      خب فکر کنم الان دیگه منظورمو فهمیده باشین . . من که تا ابد نمیتونم با کد زدن توی سایتش متن و موضوع بزارم و خود پسرعمم هم از این چیزا سر در نمیاره . . برای همین میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که بخش مدیریت سایت توسط خود مدیر رو چجوری باید درست کرد . . آیا اصلا اون بخشو باید درست کرد یا جور دیگه ای اوکی میشه . . ؟
      فکر کنم بدونین منظورن چیه دیگه . . برای مثال من که مدیر یه سایتی هستم میرم تو اون بخش و مطالب جدید و عکس و اطلاعیه های جدید سایتمو میزارم . .و بقیه هم به اون قسمت دسترسی ندارن و فقط موضوعات سایت رو میخونن . . و خب محیطشم باید گرافیکی باشه دیگه تا باز وسط کد های html مطلبارو ننویسیم . . بازم اگه نفهمیدین منظورمو بهم بگین براتون واضح تر توضیه بدم چون که من کلا نمیتونم خوب و واضح چیزی رو توضیح بدم . .
      در ضمن سایتی که میخوام براش درست کنم مربوط به شرکتشه . .
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.