رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

جلسه بیست و نهم(ساخت فرم لاگین)

خب این جلسه اومدیم گفتیم که اطلاعاتی که کاربر توی فرم لاگین وارد میکنه در دیتابیس وجود داشته باشه بیاد بره به پروفایل.جلسه بعد هم میاییم میگیم که اگه وجود نداشته باشه بیاد خطا بده.

لینک دانلود:

p_d29.zip

• عالی بود 1
  • پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rezar4950
      سلام دوستان
      چه جوری میشه یه برنامه ساخت که بشود از طریق نقطه اتصال فایل و برنامه ارسال کرد
      با پلتفرم b4a
    • توسط salmana
      الان که دارین روی کتابخانه جدید کار میکینن میخاستم اگه ممکنه نکته ی پایین رو در نظر بگیرین:

من توی پروژه ام از هاست شخصی ام استفاده میکنم و توی بیسیک گفته ام که هر وقت خبرنامه جدید اومد بیا یک توست مسج بده  یا فلان اکتیویتی رو باز بکن
      اگه بتونین این قابلیت رو بهش بدین عالی میشه

شاید الان هم بشه . ولی من ندونستم چجوری

نکته : من اینو بلدم که وقتی روی نوتیفیکیشن لمس شد مثلا بره فلان اکتیویتی . ولی من میخام که زمانی پوش میاد بدون دخالت کاربر(بدون لمس کردن کاربر روی نوتیفیکیشن) یه دستوری اجرا بشه. این عمل رو توی هاست شخصی میشه پیاده کرد ولی با استفاده از شبکه خوب پلاس نتونستم

ان شالله که موفق بشین هموطن
    • توسط re za
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      ساخت سایت فروش فایل به کمک افزونه Easy Digital Downloads در وردپرس بسیار راحت شده است. افزونه Easy Digital Downloads به شما کمک می‌کند تا در سایت خود، فایل های دانلودی را به فروش برسانید. البته اگر روی سایت شما ووکامرس نصب باشد، شما از طریق ووکامرس نیز می‌توانید فایل های دانلودی به فروش برسانید. اما اگر بخواهید بدون ووکامرس این کار را انجام دهید، قطعا انتخاب شما افزونه Easy Digital Downloads باید باشد.
      از طریق افزونه Easy Digital Downloads یا به اختصار EDD، شما می‌توانید یک فروشگاه فایل در سایت خود راه اندازی کنید. در این افزونه امکاناتی از قبیل تعریف لینک های دانلود به همراه قیمت، دسته بندی کردن دانلود ها، ارائه کد تخفیف، دریافت گزارش خرید، دریافت لیست مشتریان، اتصال به درگاه های بانکی ایرانی و … را می‌توانید داشته باشید.
      این افزونه تا کنون بیش از 60 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. علاوه بر خود افزونه، افزونه های جانبی دیگری نیز برای افزایش امکانات این افزونه نیز وجود دارد که شما بر اساس نیز خود می‌توانید از آن ها نیز استفاده کنید.

محتوای مخفی شده شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید ، در صورتی که این مطلب را لایک کنید. (سپس بعد از لایک کردن صفحه را دوباره بارگذاری کنید)
    • توسط re za
      درود بر شما.
      همیشه برای انجام هر کاری باید وارد آن شوید، دقیقا مثل یک سایت! زمانی که شما قرار است بر روی سایت خود کار کنید خود را مستلزم این می دانید که به پنل وبسایت خود وارد شوید تا بتوانید تغییرات را اعمال کنید. برای ورود به هر سایتی فرمی لازم است تا اطلاعات را از شما گرفته و به شما اجازه ی دسترسی به پنل را دهد. در یک وبسایت وردپرسی نیز همچین امری صادق است! تا به امروز در مورد فرم های ورودی به پنل وردپرس بسیار صحبت کردیم و همه ی ما هم می دانیم که سیستم مدیریت محتوای وردپرس خود دارای فرم ورود به صورت پیش فرض است اما برای ایجاد امنیت، تغییرات شکل ظاهری و … فرم های مختلفی را می توان ایجاد کرد. امروز هم با یک فرم جالب و جدید در خدمت شما دوستان هستیم.

افزونه ی فرم ورود Login Page Styler
      با راه اندازی این افزونه می توانید امکان ایجاد فرم های جذاب و زیبایی را به سیستم مدیریت محتوای وردپرسی خود بدهید. حال آنکه برای استفاده ی شخصی خود جهت ورود به پیشخوان باشد یا برای به کار گیری آن به عنوان فرم ورود کاربران سایت!
      فکر میکنم بهتر است اول افزونه را با هم راه اندازی نماییم و سپس در مورد عملکرد آن صحبت کنیم.
      افزونه ی مورد نظر را در مسیر افزونه ها نصب و سپس فعال سازی نمایید. پس از فعال کردن افزونه، عنوان این افزونه در منوی پیشخوان ظاهر میشود که با کلیک بر روی آن وارد تنظیمات افزونه خواهید شد.

محتوای مخفی شده شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید ، در صورتی که این مطلب را لایک کنید. (سپس بعد از لایک کردن صفحه را دوباره بارگذاری کنید)
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.