رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

d3v3lop3r

درخواست اموزش بخش های مختلف ویژال استودیو

پست های پیشنهاد شده

d3v3lop3r    18

سلام لطفا اموزش (اگر فیلم باشه خیلی عالیه) بخش های مختلف یک پروژه در ویژال استودیو رو بذارید

از اونجایی که هر پروژه بخش های مختلف خاص خودشو داره لطفا در مورد پروژه سی شارپ توضیح بدین

برای مثال فایل هایی مثل : (منظورم این بخشه در کل)

لینک

چی هستن و چگونه میتونیم کاربردی ازشون استفاده کنیم ؟

اگر امکانش بود این چیزای کاربردی هم مثل (((( مثلا با داشتن کدوم سورس ها (فقط سورس) میتونیم برنامه رو راحت دوباره راه اندازی کنیم (هم گرافیکی و هم الگوریتم))))) بگین...

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط developj
      سلام
      میخواستم ببینم چجوری دو دستگاه اندرویدی را به متصل و اطلاعات متنی را رد و بدل کنم با بلوتوث در برنامه نویسی اندروید در محیط اندروید استودیو؟
    • توسط mohamadaliapp
      سلام دوستان میخواستم بدونم چجوری میشه یه دکمه گذاشت ک بعد از اینکه کاربر یه مقداری توی لیست ویو پایین میره با زدن اون دکمه لیست ویو بپره ب ایتم اول.ممنون میشم کمک کنید نمیدونم برای این کار باید چیو سرچ کنم
    • توسط سپهر
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      با اموزش تبدیل فرمت های jar به exe با من همراه هستید ، اختصاصی از انجمن برنامه نویس ایرانی.
      دوستانی که با زبان جاوا برای ویندوز برنامه نویسی میکنند و از حالت کنسول جدا هست ، یعنی در حالت گرافیکی هست برنامه شاید دوست دارن برای بهتر شدن نرم افزار و تبدیل ان به معروف ترین پسوند اجرایی بخوان پسوند رو به exe تبدیل کنند.
      ویژگی های چشم گیری که میشه درنظر گرفت برای تبدیل .jar به .exe :
      انتخاب ایکن مدیریت پیغام ارور ها اضافه کردن اطلاعات نرم افزار اضافه کردن ساده اسپلش بالا بردن امنیت نرم افزار (Encrypt Application) ... شما را دعوت میکنم این اموزش را مشاهده کنید ، توجه داشته باشید دوستانی که بیسیک فور جاوا کار میکنند این مورد خیلی برای انها مهم هست که امنیت نرم افزار را بالا ببرند.
      موفق باشید.

محتوای مخفی شده شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید ، در صورتی که این مطلب را لایک کنید. (سپس بعد از لایک کردن صفحه را دوباره بارگذاری کنید)
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.