رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

سلام من از نسخه 6.3 بیسیک 4 اندروید استفاده میکنم ولی کتابخانه اسلایدر منو تو این نسخه کار نمی کنه حتی تو نسخه هایی غیر از 4.3 هرچه امتحان کردم کار نمی کرد دنبال نسخه سالم کتابخانه میگردم یا یه جایگزین مناسب

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط شایان آباد
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      گاهی اوقات شاید تمایل داشته باشید که اطلاعات خودتون رو Decrypt یا Encrypt کنید حالا از هر نوعی برای مثال utf8.
      این کتابخانه ساخته شده توسط سازنده بیسیک فور اندروید هست که میتونید از نمونه زیر یاد بگیرید که چگونه میشه از ان استفاده کرد.
      این کتابخانه بر پایه الگوریتم XTEA نوشته شده است.
      Sub EncryptText(text As String, password As String) As Byte() Dim c As B4XCipher Return c.Encrypt(text.GetBytes("utf8"), password) End Sub Sub DecryptText(EncryptedData() As Byte, password As String) As String Dim c As B4XCipher Dim b() As Byte = c.Decrypt(EncryptedData, password) Return BytesToString(b, 0, b.Length, "utf8") End Sub Dim encryptedData() As Byte = EncryptText("confidential", "123456") Log(DecryptText(encryptedData, "123456"))  
      محتوای مخفی شده شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید ، در صورتی که این مطلب را لایک کنید. (سپس بعد از لایک کردن صفحه را دوباره بارگذاری کنید)
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      توسعه دهندگان موبایل همیشه تلاش دارند از راههای مختلف تعداد کاربران خود را افزایش دهند و بتوانند کاربران خود را متقاعد کنند به صورت مداوم از اپلیکیشن آنها استفاده کنند. یکی از ابزارهای قوی برای جلب توجه کاربران اپلیکیشن‌های موبایل، ارسال پوش نوتیفیکیشن (Push Notification) به آنها می‌باشد. منظور از پوش نوتیفیکیشن متن یا محتوایی است که به سمت گوشی فرستاده می‌شود و در تلفن همراه کاربر به صورت یک اتفاق جدید نشان داده می‌شود. به عبارت دیگر از طریق پوش نوتیفیکیشن می‌توانید داده جدیدی را به اپلیکیشن خود منتقل کنید.
      پوش نوتیفیکیشن کاربردهای مختلفی در دنیای اپلیکیشن‌های تلفن همراه دارد. یکی از کاربردهای پوش نوتیفیکیشن نگهداشت کاربر است. بسیاری از کاربران با گذشت زمان دیگر از اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی گوشی خود استفاده نمی‌کنند و کم کم آن را فراموش میکنند. یکی از ابزارهایی که میتوان این فراموشی را به تعویق انداخت و کاربر را بیشتر نگه داشت، ارسال پوش نوتیفیکیشن‌های تشویق کننده به کاربران است. به طور میانیگین می‌توان گفت ارسال پوش نوتیفیکیشن موجب می‌شود تعداد کاربرانی که مداوم از اپلیکیشن شما استفاده می‌کنند، دو برابر بشود.

دانلود نسخه 1.03 کتابخانه پلاس :
      plas_lib.zip
    • توسط kamran_ln
      سلام از دوستان اگه کسی لایسنس سایت b4x  رو داره ممنون میشم این کتابخونه و مثالش که مرتبط با string هست رو از سایت اصلی برای من بگیره:
      B4A Library - Permutation - Get all Permutations o...
    • توسط kianqiassi
      سلام. یک مدتی بود که برای تبدیل رنگ های #hex  و متریال به RGB مشکل داشتم و خب مثلا میخواستم رنگ یک لیبل رو برابر یک رنگ hex مثلا #f44336  قرار بدم مشکل داشتم و نمیدونستم چکار کنم تا اینکه کتابخانه MaterialRGB رو از سطح اینترنت پیدا کردم و خب گفتم شاید بعضی از دوستان هم مشکل من رو داشته باشم و بد نیست که اون رو به اشتراک بزارم.
      لینک دانلود :MaterialRGB
      و اما نحوه کار با اون خیلی راحته.
      اول از همه یک متغیر از نوع MaterialRGB تعریف میکنیم.
      بعد میایم و اون رو Initialize میکنیم :
      Dim x as MaterialRGB x.Initialize("#f44336") و به جای #f44336 کد مورد نظر را وارد میکنیم. فقط توجه داشته باشید که کدی که وارد میکنید از نوع String ـه بنابراین اونو داخل "" قرار بدید.

حالا مثلا برای تغییر رنگ یک لیبل به شکل زیر عمل میکنیم:
      Label1.Color = Colors.RGB(x.R,x.G,x.B)
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.