رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
شایان آباد

سورس کد نرم افزار تبدیل درجه فارنهایت به سلسیوس در زبان سی

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,137

بنیان گذار و مدیر فنی

به نام خدا.

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.

این هم سورس کد نرم افزار تبدیل درجه فارنهایت به سلسیوس در زبان سی

دانلود سورس با فرمت c. :

Fahrenheit to Celsius

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Hossein_A82
      درود دوســـــتان . .
      یه سوال داشتم . .
      آیا قبل از یادگیری زبان ++c نیاز به بلد بودن زبان c هست ؟
      یعنی حتما باید c رو بلد باشیم تا بریم سر ++c یا اینکه کمی هم بلد باشیم بسه یا اصلا نیازی نیست که بلد باشیم و یه راست میتونیم بدون بلد بودن c بریم سر ++c ؟
    • توسط pomafilm
      سلام به همه دوستان عزیز 
      من سورسی میخوام بتونم از ویبره استفاده کنم  که بازدن دکمه ویبره چند ساتیه کار کنه

• توسط appp
      احتمال دارد شما قصد داشته باشید برای ایده و تفکر خود و یا فعالیت شرکت خود به دنبال پایه گذاری پیشرفت در صنعت کاری خود هستید اپلیکیشن اندروید یا IOS طراحی نمایید. در صورتی تصمیم به سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS به همراه فروشگاه اندروید دارید می توانید اینکار را به یک شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل بسپارید تا این شرکت پس از بررسی ایده یا سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و موبایل شما هزینه و تعرفه ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید مربوطه را به شما اطلاع رسانی نماید تا در صورت تمایل سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید یا موبایل خود را به آن شرکت بسپارید. شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS تابان شهر افتخار دارد با تیم برنامه نویسی اندروید قدرتمند خود، هر نوع سفارش اپلیکیشن اندروید یا آی او اس و موبایل شرکت یا موسسه و یا سازمان شما را پیاده سازی نماید.
    • توسط علیرضا آه مند
      سلام.
      همون طور که در تایتل تاپیک گفتم میخوام فایل های java رو که برای مود کردن برنامه ویرایش میکنم دوباره به فایل smali تبدیل کنم که بشه اپ رو complie کرد.
      اگر کسی از دوستان روشی برای این کار سراغ داره بگه که من بتونم مشکلم رو حل کنم.
      با تشکر از همه.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.