رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,138

بنیان گذار و مدیر فنی

به نام خدا

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیزم.

همانطور که میدونید برای استفاده از بیسیک فور اندروید نیاز به فعال ساز هست یا بهتر بگم لایسنس که خیلی هم گرون هست.

برای همین تیم انجمن برنامه نویس ایرانی تصمیم بر این گرفت که فعال سازی برای بیسیک فور اندروید درست کند که شما بتونید به صورت رایگان از ان استفاده کنید.

این فعال ساز با تمامی انتی ویرویس ها بررسی شده و هیچ مشکلی رویت نشده و خودتون هم میتونید بررسی کنید.

فقط تغییراتی در کد ها داده شده که بیسیک اون هارو بشناسه.

امیدوارم مفید باشه.

موفق باشید

crack basic4android Vr 7.0.0

دانلود خود بیسیک فور اندروید :

نقل قول

راهنما :

ابتدا نسخه بتا یا همون کرک نشده رو دانلود کنید

نصب کنید

- نرم افزار رو باز نکنید !

حال فایل کرک شده که توسط انجمن تهیه شده را دانلود کنید و در محل بیسیک فور اندروید خود استخراج کنید.

حال بیسیک فور اندروید شما کرک شده ، و میتونید به صورت رایگان استفاده کنید.

نقل قول

مرگ بر دولت اسرائیل (نه مردم خوبش ♥)

موفق باشید

• پسندیدم 6

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Hossein_A82
      درود دوستان . . 
      یه سوال . . !!!
      همانطور که خودتون هم میدونید بعضی از زبان های برنامه نویسی چندسکویی هستند و برای مثال از آن ها می توان در برنامه نویسی ویندوز و اندروید و . . . استفاده کرد مانند ( ++C ) و (Java) و بعضی از زبان های برنامه نویسی هم فقط میشه ازشون توی یک مورد برنامه نویسی کرد مانند (Assembly) که فقط میشه باهاش برنامه نویسی برد و سخت و افزار کرد . .
      حالا سوال من اینه که برای مثال توی ++C طرز نوشتن کد ها در برنامه نویسی برای اندروید و برنامه نویسی برای ویندوز آن فرق میکند یا اینکه هیچ فرقی ندارد . . اگر طرز نوشتن کد هاش فرقی نداره پس چجوری باید فهموند که اون برنامه روی ویندوز فقط بیاد یا مثلا فقط روی اندروید کار کنه و اگر هم که طرز نوشتنشون با هم فرق میکنه اگر میشه برام یک مثال خیلی کوچیک بزنین توی کد نوشتنش و بگین که فرقش خیلی زیاده یا نه . . یاد گرفتن هر کدومشون چقدر طول میکشه اگر بخوام هردوشونو یاد بگیرم . . ؟؟؟

• توسط chatbuzz
      سلام خدمت اساتید محترم 
      اول اینکه خواستم بدونم چطور میشه چند تا عکس با کتابخانه گلاید توی لیست ویو بنمایش در اورد؟
      دوم هم تو خیلی از برنامه ها دیدم وقتی لیست ویو اسکرول میشه به اون position عکس لود میشه و فرضا اگه ۱۰۰۰ ایتم باشه نمیاد یدفعه ای همه رو لود کنه ؟
      ممنون میشم اگه سورس یه مثالی هست ارائه بدین 
      با تشکر
    • توسط علیرضا آه مند
      سلام میکنم خدمت کاربران عزیز انجمن لرن نت.
      در این تاپیک میخوام تلگرام غیر‌ رسمی‌ای قرار بدم که بدون نیاز به پروکسی و هیلتر‌شکن میشه ازش استفاده کرد.
      این برنامه همون TeleRU هست که متاسفانه نسخه اصلیش مشکل Connecting داره و وصل نمیشه.
      اما در این نسخه که من و یکی از دوستان ویرایشش کردیم این مشکلات بر‌طرف شده.
      ویژگی های نسخه مد:
      1.پرسرعت تر از نسخه اصلی
      2.مصرف رم کمتر (باطری گوشی)
      3.بدون مشکل اتصال سرور (باگ)
      4.فشرده (حذف سورس اضافی)
      5.کاهش حجم از 26 مگابایت به 11 مگابایت
      6.اضافه کردن تم های جدید و زیبا

ویرایش توسط : CTS & IC

خب حالا ممکنه برای بعضی ها سوال بشه که چطوری میتونیم به این برنامه اعتماد کنیم؟
      -این برنامه فقط شما رو به سرور خودش وصل میکنه و بعد از اینکه وصل شد به سرور های تلگرام ریدارکت میکنه و امنیتش هم خیلی بالا هست.(مثل تلگرام طلایی و هاتگرام نیست)

دانلود از لینک زیر
      دانلود مستقیم
      دانلود از سایت من
    • توسط Yaseen
      سلام 
      دوستان و اساتید گرامی عرض ادب دارم
      من اکثرا با گوشی با لپ تاپم وصل میشم اخیرا پس از چند دقیقه اتصال گوشی خود به خود نقطه اتصال یا همان هات اسپات رو غیر فعال میکنه توی اینترنت گوشی هیچ مشکلی نیست مشکل از همین نقطه اتصاله  همه تنظیمات رو هم بررسی کردم 
      ایا تاکنون چنین موردی براتون پیش اومده ؟
      البته برخی مواقع پیامی مبنی براینکه "" بخاطر اینکه هیچ دستگاهی به گوشی وصل نشده و بینه سازی هات اسپات غیر فعال میشه در صورتیکه 3 گوشی به اینترنت گوشی من متصل بودن 

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.