رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

m.i.r    27

گروه دانشجو

سلام
توی مودم تنظیماتی هست که به محض اینکه کاربر رمزو زد و به اینترنت متصل شد وارد صفحه اینترنتی مورد نظر بشه ؟

همچین چیزی امکانش هست ؟

ویرایش شده در توسط m.i.r

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

در 3 ساعت قبل، m.i.r گفته است :

سلام
توی مودم تنظیماتی هست که به محض اینکه کاربر رمزو زد و به اینترنت متصل شد وارد صفحه اینترنتی مورد نظر بشه ؟

همچین چیزی امکانش هست ؟

والا من همین پری روز بود کل تنظیمات مودم رو بهم زدم همچین چیزی نیافتم!و قبل از اون هم مطمعا بودم همچین چیزی وجود نداره.کاربر باید خودش تو تنظیمات مرورگر بیاد بگه که وقتی مرورگر باز شد یا سیستم به اینترنت وصل شد به چه صفحه ای بره

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

در 7 ساعت قبل، علی فراهی گفته است :

والا من همین پری روز بود کل تنظیمات مودم رو بهم زدم همچین چیزی نیافتم!و قبل از اون هم مطمعا بودم همچین چیزی وجود نداره.کاربر باید خودش تو تنظیمات مرورگر بیاد بگه که وقتی مرورگر باز شد یا سیستم به اینترنت وصل شد به چه صفحه ای بره

البته من تو بعضی از شرکت ها دیدم وقتی به مودم وصل میشد یه یو آر ال تو مرورگر باز میشد ولی مودم اونا مودم شبکه بود شاید همچین قابلیتی تو مودم شبکه باشه

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

بنظرم بشه تو محیط سی یا سی شارپ برنامه ای نوشت که هر موقع به اینترنت وصل شد 2 دقیقه یا 5 دقیقه بعد یه ادرس مرورگر استارت بشه تو مرورگر چون مطمعناً هدفی که میگید به اینترنت از طریق Adsl وصل میشه

اما اگر غیر مستقیم به هدفتون دسترسی دارید و فقط میتونید برید داخل مودمش این کار غیر ممکنه البته شاید مودم طرف شانسی از starter_url پشتیبانی که اونم بستگی داره که فریمور مودمشو اپدیت کرده یا نه مدل مدمش به فریموری که مد نظرتون هست برای این کار

تنها راه غیر مستقیمش ساخت این برنامه هستش و تسکش رو بندازید توی بخش استارت آپ ویندوز که هر موقع به نت وصل بود بیاد یه ادرسو باز کنه

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Hossein_A82
      درود دوســـــتان . .
      یه سوال داشتم . .
      آیا قبل از یادگیری زبان ++c نیاز به بلد بودن زبان c هست ؟
      یعنی حتما باید c رو بلد باشیم تا بریم سر ++c یا اینکه کمی هم بلد باشیم بسه یا اصلا نیازی نیست که بلد باشیم و یه راست میتونیم بدون بلد بودن c بریم سر ++c ؟
    • توسط chatbuzz
      با سلام خدمت دوستان 
      خواستم بدونم چجوری میشه تو b4a زمان ارسال یه پست رو نشون داد . 
      مثلا :
      لحظاتی پیش
      یا یک روز پیش 
      یا یه هفته پیش
      ......

• توسط علیرضا آه مند
      سلام.
      همون طور که در تایتل تاپیک گفتم میخوام فایل های java رو که برای مود کردن برنامه ویرایش میکنم دوباره به فایل smali تبدیل کنم که بشه اپ رو complie کرد.
      اگر کسی از دوستان روشی برای این کار سراغ داره بگه که من بتونم مشکلم رو حل کنم.
      با تشکر از همه.
    • توسط gold021
      این برنامه قابل حمل با راه اندازی در دو سیستم میشه به سیستم طرف مقابل متصل بشیم
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.