رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

macho2002    8

گروه دانشجو

سلام و خسته نباشید خدمت لرن نتی های عزیز

چطور تو اندروید استودیو میشه یک یا چند خط کد رو به صورت یکجا به چند کلاس یا لایه xml کپی و پیست کرد. اصلا همچین امکانی وجود داره؟

مثلا ما یک خط کد رو فراموش کردیم بذاریم؛ باید همه کلاس ها رو یکی یکی انتخاب کنیم و بعد اونو بنویسیم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، macho2002 گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت لرن نتی های عزیز

چطور تو اندروید استودیو میشه یک یا چند خط کد رو به صورت یکجا به چند کلاس یا لایه xml کپی و پیست کرد. اصلا همچین امکانی وجود داره؟

مثلا ما یک خط کد رو فراموش کردیم بذاریم؛ باید همه کلاس ها رو یکی یکی انتخاب کنیم و بعد اونو بنویسیم؟

سلام

زیاد تو اندروید استادیو وارد نیستم ولی بنظرم شما باید یه کلاس بسازی کد هایی که قراره بعدا اضافه بشه داخلش قرار بدید

بعد اون کلاس رو جاهایی که میخواید ایمپورت میکنید و توسط ایمپورتی که انجام دادید فانکشن مورد نظر رو فراخوانی میکنید

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
macho2002    8

گروه دانشجو

سلام و درود خدمت شما

بله متوجه شدم ولی من اگه خواستم اون کد ها در لایه های xml استفاده بشن چه طور؟ یعنی فقط امکانش هست که ما از طریق کلاس جاوا لایه مون رو کنترل و خواصش رو تغییر بدیم؟

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، macho2002 گفته است :

سلام و درود خدمت شما

بله متوجه شدم ولی من اگه خواستم اون کد ها در لایه های xml استفاده بشن چه طور؟ یعنی فقط امکانش هست که ما از طریق کلاس جاوا لایه مون رو کنترل و خواصش رو تغییر بدیم؟

روح لایه xml کد های جاوا هستش و از همون طریق هندل میشن و فقط طراحی داخل xml انجام میشه

اینطوری نیست که شما بیاید توی xml کد جاوا بنویسید و مثل لی اوت تو تمام جاهایی که xml فراخوانی شده بیاد عوض بشه این غیر ممکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chatbuzz
      سلام خدمت اساتید محترم 
      اول اینکه خواستم بدونم چطور میشه چند تا عکس با کتابخانه گلاید توی لیست ویو بنمایش در اورد؟
      دوم هم تو خیلی از برنامه ها دیدم وقتی لیست ویو اسکرول میشه به اون position عکس لود میشه و فرضا اگه ۱۰۰۰ ایتم باشه نمیاد یدفعه ای همه رو لود کنه ؟
      ممنون میشم اگه سورس یه مثالی هست ارائه بدین 
      با تشکر
    • توسط Hossein_A82
      درود دوســـــتان . .
      یه سوال داشتم . .
      آیا قبل از یادگیری زبان ++c نیاز به بلد بودن زبان c هست ؟
      یعنی حتما باید c رو بلد باشیم تا بریم سر ++c یا اینکه کمی هم بلد باشیم بسه یا اصلا نیازی نیست که بلد باشیم و یه راست میتونیم بدون بلد بودن c بریم سر ++c ؟
    • توسط chatbuzz
      با سلام خدمت دوستان 
      خواستم بدونم چجوری میشه تو b4a زمان ارسال یه پست رو نشون داد . 
      مثلا :
      لحظاتی پیش
      یا یک روز پیش 
      یا یه هفته پیش
      ......

• توسط hossein22
      با سلام 
      اقا من میخاستم چند تا عکسو مثلا ( از id = 1 تا id = 10 ) بیام عکساشو بگیرم از دیتابیس آفلاین
      هر موقع روی دکمه باتن کلیک کردم بره عکس بعدیو نشون بده 
      تمام آموزش های موجود میان فقط با listview یاد میدن
      ولی من لیست ویو نمیخام فقط عکس هستش که میخام لودش کنم 
      با کتابخانه فراخانی ام این کارو کردم ولی فقط میاد عکس اول رو میگیره یعنی این قابلیتو نداره کتابخانه فراخانی که بیاد از id = 1  تا  id = 10  رو عکس هاشو بگیره فقط اولیرو میگیره
      لطفا راهنمایی کنید من تو تمام انجمن های برنامه نویسی اینو مطرح کردم ولی هیچ کس جواب نداده ممنون میشم جواب بدید
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.