رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط شایان آباد
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی
      اسکریپت انجمن ساز IP.Board به زبان PHP نوشته شده است و از سه دیتابیس Oracle و MSSql و MySQL به صورت کامل پشتیبانی می کند. از آنجایی که امنیت از ابتدا در این سیستم در نظر گرفته شده است، ما شاهد یکی از امن ترین سیستم ها هستیم. نوع کد نویسی انجام شده بر روی IPB کاملا بروز بوده و برنامه نویسان PHP با نگاه انداختن به آن ، چابکی و بهینه بودن آن را در نگاه اول احساس خواهند کرد.
      این سیستم برای افرادی که نیازمند یک محیط حرفه ای با قابلیت گسترش همراه با پشتوانه قوی و پایداری عالی را خواستار هستند طراحی شده است. فرقی نمی کند که شرکت شما نیازمند این سیستم است یا سایت شخصی شما ، به هر صورت IPB قابلیت های فروانی برای شما به همراه دارد. البته انجمن IPB برای کاربران شخصی ( نه شرکت ها ) که تجربه استفاده از هیچ انجمن سازی را نداشته اند مناسب نمی باشد.
      جدیدترین نسخه ای که در حال حاضر انتشار داده شده نسخه 4.3.0 شده است که با نام IPS 4.3.0 قابل مشاهده هست.

شما میتوانید نسخه IPS Community Suite 4.3.0 Build به صورت رایگان از سرور های ما دانلود کنید ، توجه داشته باشید این نسخه نال شده هست و نیازی به پرداخت هزینه ای نیست :

دانلود :
      ips_4.3.0_nulled.zip
    • توسط Mehdi_Abn
      سلام
      من این آموزش را خریداری کردم
      ولی خوب هر چقدر که سعی میکنم دانلودش کنم اصلا نمیشه هروقت امتحان مجدد میکنم نمیشه و روی صحفه لودینگ دانلود میمونه
      مشکل کجاست
    • توسط Amir kordlu
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      بنده اومدم با سرویس اینستا دانلودر کار کنم به مشکل خوردم
      https://learn-net.ir/instagram.php?url=https://www.instagram.com/p/BhmjFhDHOCa/ لینک بالا رو پست میکنم ولی چیزی برنمیگردونه سایت
      حالا شاید هم من اشتباه دارم پست میکنم و یا روش این نیست اصن...
      خلاصه که از دوستان میخوام اگر کسی وارده لطفا یه راهنمایی بکنه و یا یه سورس کدی چیزی بنویسید ما رو از سرگردونی نجات بدید
      پیشاپیش ممنون
    • توسط علی فراهی
      به نام خدا
      خب مواردی که تو این پروژه موجود هست:

فراخوانی اطلاعات از دیتابیس-نمایش اطلاعات فراخوانی شده از دیتابیس-ساخت ادامه مطلب-ساخت صفحه بندی محتوا-ویرایش اطلاعات دیتابیس-سیستم نظردهی-سیستم افزودن تصویر به پست-نمایش تاریخ ارسال پست-افزودن برچسب به پست

من تمام این موارد رو آموزشش رو یا تصویری یا متنی قرار دادم که هم اکنون به صورت پروژه محور! همشون رو تو یه سورس قرار دادم.
      بعد از دانلود سورس کافیه طبق اطلاعات دیتابیس یه دیتابیس برای خودتون بسازید و اطلاعات رو توش قرار بدید.
      خب قالب هم که استفاده کردم قبلا تو انجمن گذاشتم میتونید نسخه خام قالب رو از انجمن دانلود کنید(سرچ کنید)
      --------------------------------آپدیت شد!!!--------------------------------
      در نگارش1.1:
      -افزودن سیستم نظردهی
      -رفع مشکلات نمایش نظر
      در نگارش1.2:
      -سیستم افزودن عکس به پست ارسالی در سایت
      -رفع مشکلات مربوط به نمایش صفحه بندی محتوا
      در نگارش 1.3:
      -اضافه شدن سیستم ثبت و نمایش تاریخ ارسال پست
      -نمایش عنوان پست در تایتل صفحه ادامه مطلب
      در نگارش  1.4:
      -رفع مشکل سایز باکس نمایش پست
      -رفع مشکل سایز باکس نمایش نظر
      -رفع مشکل نمایش تصویر پست
      در نگارش  1.5:
      -افزودن فونت دلخواه به پست
      -تعیین (بزرگی-کوچکی) فونت
      -تعیین "دایرکشن" (عنوان-محتوا) پست
      -اضافه شدن دیتابیس پروژه
      در نگارش 1.6:
      -تغییر قسمت نمایش دادن نظرات(پاسخ نظر)
      -افزودن امکان ارسال فایل برای پست+دانلود آن در صفحه مورد نظر(صفحه پست)
      در نگارش1.7:
      -امکان افزودن تگ(برچسب) به پست(در این نگارش بیشتر از 9 تگ نمیتوانید وارد کنید و همه ی تگ ها باید وارد شوند.که در آپدیت های بعدی به مرور این 2 مورد رفع خواهند شد)
      در نگارش جدید 1.8:
      -مشکل آپلود عکس برای پست با نام فارسی برطرف شد
      ----------------------------------------------------------
      لینک دانلود:::

PTAI-1.8.rar
      موفق باشید

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.