رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

UbiRock    0

گروه دانشجو

درود، عصرتون بخیر.

میخواستم بدونم چطور میشه با CSS عکس رو کدر کرد؟

اگه نمونه میخواید، توی وبسایت Gamespot، سایدبار سمت راست، قسمت TOP UPCOMING GAMES، عکس ها پشت سر هم اومدن و کدر شدن و همچنین یه متن روشون اومده.

میخواستم اگه میشه کدش رو بهم بدید (اگر هم تونستید یه متن آزمایشی روش هم بنویسید)

تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
شایان آباد    6,141

بنیان گذار و مدیر فنی

در در 7 مهر 1396 در 18:21، UbiRock گفته است :

درود، عصرتون بخیر.

میخواستم بدونم چطور میشه با CSS عکس رو کدر کرد؟

اگه نمونه میخواید، توی وبسایت Gamespot، سایدبار سمت راست، قسمت TOP UPCOMING GAMES، عکس ها پشت سر هم اومدن و کدر شدن و همچنین یه متن روشون اومده.

میخواستم اگه میشه کدش رو بهم بدید (اگر هم تونستید یه متن آزمایشی روش هم بنویسید)

تشکر.

div {
  filter: blur(10px);
  filter: blur(.7em);
  filter: blur(0);
  -webkit-filter: blur(5px);
}

موفق باشید

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m007moh
      سلام دوستان
      من میخواستم نرم افزارم به نرم افزار هایی که وقتی دکمه اشتراک رو میزنیم پیشنهاد داده میشه اضافه بشه ممنون میشم اگه روشش رو کسی میدونه توضیح بده با تشکر
      (زمانی که میخوایم یه متن رو اشتراک بذاریم خود گوشی نرم افزار هایی که امکان اشتراک گذاری دارن مثل واتساپ و تلگرام رو پیشنهاد میده)
    • توسط chatbuzz
      سلام خدمت اساتید محترم 
      اول اینکه خواستم بدونم چطور میشه چند تا عکس با کتابخانه گلاید توی لیست ویو بنمایش در اورد؟
      دوم هم تو خیلی از برنامه ها دیدم وقتی لیست ویو اسکرول میشه به اون position عکس لود میشه و فرضا اگه ۱۰۰۰ ایتم باشه نمیاد یدفعه ای همه رو لود کنه ؟
      ممنون میشم اگه سورس یه مثالی هست ارائه بدین 
      با تشکر
    • توسط hossein22
      با سلام 
      اقا من میخاستم چند تا عکسو مثلا ( از id = 1 تا id = 10 ) بیام عکساشو بگیرم از دیتابیس آفلاین
      هر موقع روی دکمه باتن کلیک کردم بره عکس بعدیو نشون بده 
      تمام آموزش های موجود میان فقط با listview یاد میدن
      ولی من لیست ویو نمیخام فقط عکس هستش که میخام لودش کنم 
      با کتابخانه فراخانی ام این کارو کردم ولی فقط میاد عکس اول رو میگیره یعنی این قابلیتو نداره کتابخانه فراخانی که بیاد از id = 1  تا  id = 10  رو عکس هاشو بگیره فقط اولیرو میگیره
      لطفا راهنمایی کنید من تو تمام انجمن های برنامه نویسی اینو مطرح کردم ولی هیچ کس جواب نداده ممنون میشم جواب بدید
    • توسط gold021
      این برنامه قابل حمل با راه اندازی در دو سیستم میشه به سیستم طرف مقابل متصل بشیم
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.