رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
حانیه ساعدی

آموزش کار با ریسایکلر ویو در اندروید - جاوا - اندروید استودیو

پست های پیشنهاد شده

حانیه ساعدی    34

گروه دانشجو

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.

امیدوارم حالتون خوب باشه و با عنایت خداوند در کارهاتون موفق باشید و از تمامی امور با موفقیت رد شده باشید.

android-recycler-view-separator-divider.png.3979b72fef732232fa6ff47e6d9b4374.png

یکی از ویجت های مهمی که توی متریال دیزاین برای لیست ها استفاده میشه ریسایکلر ویو هست که برای لیست های با داده های زیاد و داده هایی که در لحظه اجرا تغییر میکنند ساخته شده. یکی دیگه از مزیت های ریسایکلر ویو پشتیبانی پیشفرض برای انیمیشن حذف و اضافه کردن مطلب هست که خودکار به لیست اضافه میشه.

ما هم در این دوره یاد خواهیم گرفت که یک ریسایکلر ویو درست کنیم. مدیریت کامل اون رو داشته باشیم و با توجه به تنظیماتی که در اختیار ما میزاره به اون انیمیشن بدیم و اگر مواردی بود که کاربران درخواست کردن براتون قرار خواهم داد.

جلسات پی.در.پی در همین تاپیک بروزرسانی میشود ، و شما میتونید با این تاپیک آموزش های ریسایکلر ویو رو دنبال کنید و یاد بگیرید.

امیدوارم از آموزش ها راضی باشید و توانسته باشیم نظر شما رو جلب کنیم.

این آموزش اختصاصی انجمن برنامه نویس ایرانی میباشد ، با تدریس حانیه ساعدی (تیم مدیریت لرن نت)

دانلود :

RecyclerView.rar

• عالی بود 1
  • پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mnet
      سلام فایل جاوا اسکریپت رو چطوری میشه رمز گذاشت؟
      به hex می خوام تبدیل کنم ولی وقتی این کار رو انجام میدم دیگه لود نمیشن:

document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() { new Typed('#micro-source', { strings: [ 'Ahmadreza220', 'P30web', 'Micro-Source', ], typeSpeed: 50, backSpeed: 20, smartBackspace: true, loop: true }); }); فایل های کلی:
      http://s8.picofile.com/file/8340232768/html.rar.html  
    • توسط mahdi.sm
      سلام خدمت اساتید کسی با ViewType کتابخونهhitex_recyclerviewکار کرده؟ یه راهنمایی میخوام من یه ناوبار شبیه این ساختم حالا میخوام رو هر ایتم ناوبار کلیک شده اطلاعات مربوط به همون قسمت رو نمایش بده تو یه اکتیویتی همه ایناها انجام بشه با چند اداپتر ممنون میشم کسی کار کرده راهنمایی کنه

• توسط namefree
      سلام خسته نباشید دوستان 
      من قبلا با sqlite  دیتا بیس ساختم و مشکلی نداشتم اما وقتی دوباره visual studio  نسخه  professional رو نصب کردم و extensions  مربوط به Sqlite  رو نصب کردم تا دیتا بیس بسازم قسمت مربوط به ساخت دیتا بیس خالی بود اگه کسی میتونه راهکار بده ممنون دوستان وقت گذاشتین.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.