رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
حانیه ساعدی

آموزش کار با ریسایکلر ویو در اندروید - جاوا - اندروید استودیو

پست های پیشنهاد شده

حانیه ساعدی    34

گروه دانشجو

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.

امیدوارم حالتون خوب باشه و با عنایت خداوند در کارهاتون موفق باشید و از تمامی امور با موفقیت رد شده باشید.

android-recycler-view-separator-divider.png.3979b72fef732232fa6ff47e6d9b4374.png

یکی از ویجت های مهمی که توی متریال دیزاین برای لیست ها استفاده میشه ریسایکلر ویو هست که برای لیست های با داده های زیاد و داده هایی که در لحظه اجرا تغییر میکنند ساخته شده. یکی دیگه از مزیت های ریسایکلر ویو پشتیبانی پیشفرض برای انیمیشن حذف و اضافه کردن مطلب هست که خودکار به لیست اضافه میشه.

ما هم در این دوره یاد خواهیم گرفت که یک ریسایکلر ویو درست کنیم. مدیریت کامل اون رو داشته باشیم و با توجه به تنظیماتی که در اختیار ما میزاره به اون انیمیشن بدیم و اگر مواردی بود که کاربران درخواست کردن براتون قرار خواهم داد.

جلسات پی.در.پی در همین تاپیک بروزرسانی میشود ، و شما میتونید با این تاپیک آموزش های ریسایکلر ویو رو دنبال کنید و یاد بگیرید.

امیدوارم از آموزش ها راضی باشید و توانسته باشیم نظر شما رو جلب کنیم.

این آموزش اختصاصی انجمن برنامه نویس ایرانی میباشد ، با تدریس حانیه ساعدی (تیم مدیریت لرن نت)

دانلود :

RecyclerView.rar

• عالی بود 1
  • پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 0P3N3R
      سلام دوستان بنده دوتا سوال دارم که در مورد نشان دادن ویدیو در برنامه های بیسیک فور اندرویدی است.
      مورد اول افلاین :
      دوستان بنده بیش از 30 ویدیو دارم که میخوام در حالت افلاین نشان بدم که اگه همچین کاری بخوام بکنم 100% حجم برنامه من بالای 1 گیگ خواهد بود چرا که حجم فایلای من بیش از 80 مگابایت میباشد. برای اینکه بتونم این ویدیو ها رو بصورت افلاین نشون بدم چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟ اصلا همچین چیزی امکان پذیر است؟ لطفا راهنمایی کنید.

مورد دوم انلاین :
      من همون فایلا رو در اپارات اپلود کنم چطوری میتونم در برنامه اندرویدیم اونها رو لود کنم و نشون بدم؟ کتابخانه های student library - video view تست شدن و باب میل بنده نبودن . دلیل اینکه ویدیو ویو باب میل من نبود این بود که من میخوام در یک پنل اون ویدیو رو نشون بدم ولی در اینجا مجبور بودم از start activity استفاده کنم. لطفا بصورت ساده توضیح بدید که من باید چیکار کنم . پیشاپیش ممنون
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.