رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

saeedrazeghii    0

گروه دانشجو

سلام این کد قراره یه رشته از کاربر بگیره و با استفاده از پشته تست کنه پرانتزاریی ک ککاربر باز کرده بسته یا نه

به این صورت ک دونه دونه تو رشته جلو بره اگه پرانتزی بازبود اونو تو پشته پوش کنه اگه به پرانتز بسته رسید یدونه از پشته پاپ کنه در اخر اگه پشته خالی بود  ینی پرانتز ها درسته

ولی یه مشکلی هست نمیئونم چیه دوستان راهنمایی کنید 

اینم کدش::

#include <iostream>
using namespace std;
struct stack{
char items [100];
int mytop;
};
bool empty (stack s){
    if(s.mytop==-1)
        return "ture";
    else
        return "false";
};
void push(struct stack &s,char x){
    if(s.mytop==100-1){
        cout<<"error:full";

}
    else{

s.mytop++;
        s.items[s.mytop]=x;
     }
}
void pop(struct stack &s,char &x){
    if(empty(s)){
        cout<<"Error:empty!!";

}
    else{
        x=s.items[s.mytop];
        s.mytop--;
    }

}

int main(){
    int i;
    char a[100];
    struct stack p;
    p.mytop=-1;
        cout<<"EBARAT RA VARED KONAD==>"<<endl;
        cin>>a;
        for(i=0;i<100;i++)
        if(a=='('){
            pop(p,a);
            if(a==')'){
            push(p,a);    
            }
        }

}

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Tesla    126

گروه دانشجو

درود

برای اینکه بفهمین کاربر در کل متن پرانترز ها رو بسته این هست که ابتدا پرانترز های باز رو بشمارین و بعد پرانترز های بسته رو بشمارین اگه باهم برابر بودن پس کاربر در تمام متن پرانترز ها رو بسته.

نمونه کد:

#include <algorithm>

std::string s = "a_b_c";
size_t n = std::count(s.begin(), s.end(), '_');

موفق باشید.

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mnet
      سلام فایل جاوا اسکریپت رو چطوری میشه رمز گذاشت؟
      به hex می خوام تبدیل کنم ولی وقتی این کار رو انجام میدم دیگه لود نمیشن:

document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() { new Typed('#micro-source', { strings: [ 'Ahmadreza220', 'P30web', 'Micro-Source', ], typeSpeed: 50, backSpeed: 20, smartBackspace: true, loop: true }); }); فایل های کلی:
      http://s8.picofile.com/file/8340232768/html.rar.html  
    • توسط Amirhossein20
      سلام دوستان یه سوال خیلی ساده داشتم.. چون هیچ اطلاعاتی برای کد نویسی ندارم. ممنون میشم  اگه به زبان خیلی ساده راهنماییم کنید
      من برنامه ای ک دارم درست میکنم با Button دارم درست میکنم نه با لیست ویو..
      میخام سرچ ویو بزارم برای این Button  ها ..تعداد button ها خیلی زیاده.. مثلا تو Button1 دوباره کلی Button هست..
      میخام سرچ ویو بزارم براشون ..که همه button های داخل برنامه رو شامل بشه...  به فرض مثال ایدی چهار تا button   صفحه ی
      اول..btn1 btn2 btn3 btn4

• توسط Hossein_A82
      درود دوستان . . 
      یه سوال . . !!!
      همانطور که خودتون هم میدونید بعضی از زبان های برنامه نویسی چندسکویی هستند و برای مثال از آن ها می توان در برنامه نویسی ویندوز و اندروید و . . . استفاده کرد مانند ( ++C ) و (Java) و بعضی از زبان های برنامه نویسی هم فقط میشه ازشون توی یک مورد برنامه نویسی کرد مانند (Assembly) که فقط میشه باهاش برنامه نویسی برد و سخت و افزار کرد . .
      حالا سوال من اینه که برای مثال توی ++C طرز نوشتن کد ها در برنامه نویسی برای اندروید و برنامه نویسی برای ویندوز آن فرق میکند یا اینکه هیچ فرقی ندارد . . اگر طرز نوشتن کد هاش فرقی نداره پس چجوری باید فهموند که اون برنامه روی ویندوز فقط بیاد یا مثلا فقط روی اندروید کار کنه و اگر هم که طرز نوشتنشون با هم فرق میکنه اگر میشه برام یک مثال خیلی کوچیک بزنین توی کد نوشتنش و بگین که فرقش خیلی زیاده یا نه . . یاد گرفتن هر کدومشون چقدر طول میکشه اگر بخوام هردوشونو یاد بگیرم . . ؟؟؟

• توسط آناهیتا
      سلام. من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی هستم و چون به برنامه نویسی علاقه مند شدم و با کمی تحقیق متوجه شدم که در آینده ای نه چندان دور رشته های برنامه نویسی و یا تولید نرم افزار حرف اول رو خواهند زد و همچنین قصد دارم برای ارشد اپلای کنم، میخوام رشته ای رو انتخاب کنم که کد نویسی و برنامه نویسی همراهش داشته باشه.رشته هایی مثل computational biomedical engineering  یا bioinformatic رو پیدا کردم که یه جورایی مدلسازی و شبیه سازی اندام های بدن هستش ولی هیچ درکی ازشون ندارم.با توجه به اینکه هیچ پیش زمینه ای (غیر از واحد هایی مثل مدار منطقی، برنامه نویسی و درس هایی که تو دانشگاه داشتیم) در برنامه نویسی و کد نویسی ندارم و تقریبا صفرم، میخواستم ازتون بخوام 3 تا سوال منو جواب بدید و منو راهنمایی کنید.
      1.آیا رشته ای هست که این دو تا رشته ی مهندسی پزشکی و برنامه نویسی رو به هم ربط بده؟
      2.زمینه های شغلی برای این رشته ها چی هست؟
      3.برای من که صفرم برای اینکه بتونم تو رشته مورد نظر کار کنم چه بیسی نیازه؟ چه کلاس هایی رو باید بگذرونم؟
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.