رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

mahfelsoft    0

گروه دانشجو

دوستان اگه بخوام وقتی کاربر خواست اسکرین شات بگیره یه کار دیگه بگم انجام بده به جای اسکرین شات باید چه کنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
سجاد مروی    337

دپارتمان مدیریت

درود . تا جایی که من میدونم همچین چیزی نمیشه !

ولی میشه کاری کرد اسکرین شات نشه گرفت .

باز اگر دوستان راه حلی داشتن میگند.

لینک به ارسال
رضا آزاده    506

دپارتمان مدیریت

در 2 ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

دوستان اگه بخوام وقتی کاربر خواست اسکرین شات بگیره یه کار دیگه بگم انجام بده به جای اسکرین شات باید چه کنم ؟

درود

میخواید بجاش چکاری انجام شه؟

لینک به ارسال
شایان آباد    6,141

بنیان گذار و مدیر فنی

درود برای این کار من کد خاصی رو پیدا نکردم ولی از کد زیر برای قفل کردن اسکرین شات استفاده کن :

#If Java
import android.content.Context;
import android.view.WindowManager.*;
public void _onCreate() {
this.getWindow().setFlags(LayoutParams.FLAG_SECURE, LayoutParams.FLAG_SECURE);
}
#End If

موفق باشید

لینک به ارسال
mahfelsoft    0

گروه دانشجو

قفل کردنشو میدونم . میخواستم به جاش عکس دیگه ای رو به کاربر نشون بدم . یعنی اون اسکرین شات بگیره ولی من یه عکس دیگه بهش نمایش بدم و اسکرین شاتش دخیره نشه :biggrin1:

لینک به ارسال
سجاد مروی    337

دپارتمان مدیریت

در 5 ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

قفل کردنشو میدونم . میخواستم به جاش عکس دیگه ای رو به کاربر نشون بدم . یعنی اون اسکرین شات بگیره ولی من یه عکس دیگه بهش نمایش بدم و اسکرین شاتش دخیره نشه :biggrin1:

همچین چیزی امکان نداره ! شاید بتونید همزمان با اسکرین شات عکسی به کاربر نشون بدید ولی عکس اسکرین شات رو نمیتونید حذف کنید و اعلانش رو کاربر میبینه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahdi.sm
      سلام خدمت اساتید کسی با ViewType کتابخونهhitex_recyclerviewکار کرده؟ یه راهنمایی میخوام من یه ناوبار شبیه این ساختم حالا میخوام رو هر ایتم ناوبار کلیک شده اطلاعات مربوط به همون قسمت رو نمایش بده تو یه اکتیویتی همه ایناها انجام بشه با چند اداپتر ممنون میشم کسی کار کرده راهنمایی کنه

• توسط seol
      سلام 
      دوستان میخوام فایل های برنامه در حافظه گوشی ذخیره بشه با اینکه دسترسی برای نوشتن و خوندن در حافظه خارجی رو بهش دادم ولی بازم ارور میده
      دوستان یه روش معرفی کنید که بتونم به حافظه خارجی به صورت کامل دسترسی داشته باشم
    • توسط پژمان نیکروان
      مشاهده gif برای  اندروید های 7.1 به بالا

مشاهده gif برای اندروید 7 به پایین

نصب فایل APK جهت تست
      حتما دموهای بالا رو مشاهده کنید.
      توضیحات:
      1. ایجاد شورتکات(میانبر) از اکتیویتی خاص، برنامه خاص، یا اینتنت خاص با آیکن اختصاصی به صفحه اصلی - از اندروید قدیمی تا اندروید 8 به بالا
      2. حذف یا disable کردن شورتکات مورد نظر
      3. بهره‌وری از کلاس ShortCutManager خود اندروید برای 7.1 به بالا
      4. توجه کنید که این کتابخانه روی انواع گوشی ها و اندروید ها تست شده و عمل میکنه، اگر احیانا روی گوشی شما کار نکرد مربوط به لانچر گوشی میشه و خود کتابخانه مشکلی نداره. برای اینکه مطمئن بشید میتونید برنامه هایی مثل #دیوار یا #بازار که میانبر ایجاد میکنن رو تست کنید که کار میکنه یا خیر.
      قیمت: 15,000
      دریافت کتابخانه
    • توسط yuone
      با سلام فرض کنید که من یک webview دارم و یک url را در آن لود کردم خوب می خوام هم درون webview وقتی روی لینکی کلیک کردم و صفحه جدید لود شد در webview بتونم آدرس اون صفحه را بدست آورم ؟
      با sub overrideUrl مربوط به webview هم نتونستم کارکنم اصلا در زمان اجرا خوانده نمی شه
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.