رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

سورس کد آپدیت اتوماتیک(به صورت تابع یا برنامه جداگانه ؟)  

5 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. سورس کد به صورت جداگانه باشد یا به صورت تابع ؟

• برنامه جداگانه
      1
    • تابع درون برنامه ای
      4

پست های پیشنهاد شده

madme    3

گروه دانشجو

با سلام

قصد دارم یه سورس ساده آپدیت اتوماتیک آماده کنم حالا برام سواله به صورت برنامه جداگانه باشه یا همون یه تابع باشه داخل برنامه کارهاش رو انجام بده ؟؟

ممنون میشم توی نظر سنجی شرکت کنید

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Yaseen    92

تیم استادیار

در در 28 مهر 1396 در 12:34، madme گفته است :

با سلام

قصد دارم یه سورس ساده آپدیت اتوماتیک آماده کنم حالا برام سواله به صورت برنامه جداگانه باشه یا همون یه تابع باشه داخل برنامه کارهاش رو انجام بده ؟؟

ممنون میشم توی نظر سنجی شرکت کنید

با اینکه زمان این پست گذشته اما برای استفاده بقیه برنامه نویسان نحوه اپدیت برنامه از طریق اینترنت رو بصورت عکس قرار میدم

البته این ساده ترین و بدون خطا هستش اما میتونی داخل برنامه یه باتن قرار بدی  ابتدا وجود اینترنت رو چک کنید سپس یه ادرس به برنامه بدی که با اون برنامه رو اپدیت کنه 

توی پروژه قبل از ساخت ستاپ روی پروژه نه سلوشن کلیک راست نموده و properties  رو انتخاب کنید

سپس publish  رو انخاب کنید و ادرس محلی که اپدیت رو در اونجا قرار میدید سرور یا سایت تو برنامه بنویسید و مدت زمان چک کردن برنامه رو برای بروز رسانی تعییرن کنید

2.png

3.png

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط Mehdi_Abn
      سلام و خسته نباشید اگه میشه یه سورس برنامه محاسبه سود سپرده و وام بانکی قرار بدید ممنون میشم💗
    • توسط clik8000
      دوستان کس یسورس برنامه سفارش آنلاین غذا رو داره 
      میخوام واستم اختصاصی کنه
      @vahidabedini
      آیدی من تو تلگرامه 
      فقط قیمت معقول باشه 
    • توسط Hossein_A82
      درود دوستان . . 
      یه سوال . . !!!
      همانطور که خودتون هم میدونید بعضی از زبان های برنامه نویسی چندسکویی هستند و برای مثال از آن ها می توان در برنامه نویسی ویندوز و اندروید و . . . استفاده کرد مانند ( ++C ) و (Java) و بعضی از زبان های برنامه نویسی هم فقط میشه ازشون توی یک مورد برنامه نویسی کرد مانند (Assembly) که فقط میشه باهاش برنامه نویسی برد و سخت و افزار کرد . .
      حالا سوال من اینه که برای مثال توی ++C طرز نوشتن کد ها در برنامه نویسی برای اندروید و برنامه نویسی برای ویندوز آن فرق میکند یا اینکه هیچ فرقی ندارد . . اگر طرز نوشتن کد هاش فرقی نداره پس چجوری باید فهموند که اون برنامه روی ویندوز فقط بیاد یا مثلا فقط روی اندروید کار کنه و اگر هم که طرز نوشتنشون با هم فرق میکنه اگر میشه برام یک مثال خیلی کوچیک بزنین توی کد نوشتنش و بگین که فرقش خیلی زیاده یا نه . . یاد گرفتن هر کدومشون چقدر طول میکشه اگر بخوام هردوشونو یاد بگیرم . . ؟؟؟

• توسط pomafilm
      سلام به همه دوستان عزیز 
      من سورسی میخوام بتونم از ویبره استفاده کنم  که بازدن دکمه ویبره چند ساتیه کار کنه

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.