رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
شایان آباد

اموزش نصب اندروید استودیو بر روی لینوکس

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,141

بنیان گذار و مدیر فنی

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.

خیلی از برنامه نویس ها برای بهتر و بالا رفتن سرعت اندروید استودیو اقدام به نصب سیستم عامل لینوکس میکنن و بعد از نصب ، با مشکلات نصب نرم افزار ها مواجه میشوند.

در عین حال اندروید استودیو یکی از دلایل نصب لینوکس برای برنامه نویس ها هست ، شما در این آموزش یاد میگیرید که چگونه به راحتی اندروید استودیو رو بر روی لینوکس خود نصب کنید.

فیلم از کیفیت برخورددار هست و اگر مشکلی بود در همین تاپیک مطرح کنید تا رسیدگی شود.

آموزش نصب اندروید استودیو بر روی لینوکس :

Install Android Studio - Android Studio.MP4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط پژمان نیکروان
      مشاهده gif برای  اندروید های 7.1 به بالا

مشاهده gif برای اندروید 7 به پایین

نصب فایل APK جهت تست
      حتما دموهای بالا رو مشاهده کنید.
      توضیحات:
      1. ایجاد شورتکات(میانبر) از اکتیویتی خاص، برنامه خاص، یا اینتنت خاص با آیکن اختصاصی به صفحه اصلی - از اندروید قدیمی تا اندروید 8 به بالا
      2. حذف یا disable کردن شورتکات مورد نظر
      3. بهره‌وری از کلاس ShortCutManager خود اندروید برای 7.1 به بالا
      4. توجه کنید که این کتابخانه روی انواع گوشی ها و اندروید ها تست شده و عمل میکنه، اگر احیانا روی گوشی شما کار نکرد مربوط به لانچر گوشی میشه و خود کتابخانه مشکلی نداره. برای اینکه مطمئن بشید میتونید برنامه هایی مثل #دیوار یا #بازار که میانبر ایجاد میکنن رو تست کنید که کار میکنه یا خیر.
      قیمت: 15,000
      دریافت کتابخانه
    • توسط Hossein_A82
      درود دوستان . . 
      یه سوال . . !!!
      همانطور که خودتون هم میدونید بعضی از زبان های برنامه نویسی چندسکویی هستند و برای مثال از آن ها می توان در برنامه نویسی ویندوز و اندروید و . . . استفاده کرد مانند ( ++C ) و (Java) و بعضی از زبان های برنامه نویسی هم فقط میشه ازشون توی یک مورد برنامه نویسی کرد مانند (Assembly) که فقط میشه باهاش برنامه نویسی برد و سخت و افزار کرد . .
      حالا سوال من اینه که برای مثال توی ++C طرز نوشتن کد ها در برنامه نویسی برای اندروید و برنامه نویسی برای ویندوز آن فرق میکند یا اینکه هیچ فرقی ندارد . . اگر طرز نوشتن کد هاش فرقی نداره پس چجوری باید فهموند که اون برنامه روی ویندوز فقط بیاد یا مثلا فقط روی اندروید کار کنه و اگر هم که طرز نوشتنشون با هم فرق میکنه اگر میشه برام یک مثال خیلی کوچیک بزنین توی کد نوشتنش و بگین که فرقش خیلی زیاده یا نه . . یاد گرفتن هر کدومشون چقدر طول میکشه اگر بخوام هردوشونو یاد بگیرم . . ؟؟؟

• توسط Yaseen
      سلام 
      دوستان و اساتید گرامی عرض ادب دارم
      من اکثرا با گوشی با لپ تاپم وصل میشم اخیرا پس از چند دقیقه اتصال گوشی خود به خود نقطه اتصال یا همان هات اسپات رو غیر فعال میکنه توی اینترنت گوشی هیچ مشکلی نیست مشکل از همین نقطه اتصاله  همه تنظیمات رو هم بررسی کردم 
      ایا تاکنون چنین موردی براتون پیش اومده ؟
      البته برخی مواقع پیامی مبنی براینکه "" بخاطر اینکه هیچ دستگاهی به گوشی وصل نشده و بینه سازی هات اسپات غیر فعال میشه در صورتیکه 3 گوشی به اینترنت گوشی من متصل بودن 

• توسط lakers
      با سلام
      من یک برنامه کامپایل کردم و میخوام فایل apk را روی گوشی ام نصب کنم ولی ارور میده! میگه نصب کننده بسته مرتب متوقف می شود : بستن برنامه.
      کسی میدانه علت این ارور چی هست؟
      سپاس
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.